Current events

Nuaidėjas Open sea 2015 festivalis – kasmet trumpam keičia Palangos muzikos kultūrą

 

Birželio 25-27 dienos joninių stebuklui prilygstantis renginys, dar kartą, užbūrė klasikinės muzikos gerbėjus ir ne tik.

Kartą per metus vykstantis festivalis šį kartą spinduliavo išskirtinumu.

Birželio 25 dieną festivalio atidarymo diena netrūko estrados garsų bei meno, viloje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta Mariaus Kavolio ir Nadeždos Vinničenko dailės paroda, parodos atidarymą puošė Naujų idėjų kamerinis orkestras su įspūdingą šiuolaikinės kamerinės muzikos programa.

 

Jau 26 dieną Gintaro sanatorijos auklėtinius džiugino klasikinės muzikos garsai. O Išaušus vakarui Kurhauzą puošė Klasikos žvaigždės sopranės Justinos Gringytės balsas paįvairintas gitarų kvarteto Frauchi. Ovacijomis buvo palydėtas ir baritono Leonid Bahtalin pasirodymas. Koncerto publika palikdama kurhauzą negailėjo džiaugsmingų šypsenų bei pagyrų, kurios buvo dovana koncerto organizatoriams.

Kita dieną t.y birželio 27ąją Muzikos džiaugsmai persikėlė į Klaipėdos išskirtinio grožio Pranciškaus Azyžiečio bažnyčią, kur bažnyčios akustika puošė dar vieną koncertą, kuriame publikos ausis ir širdis džiugino Justinos Gringytės, Ygor Fedorov bei Leonid Bahtalin, Rimvydo Mitkaus bei Michail Symonian talentai.

 

Šiemet renginys sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, straipsnius apie renginį galite pasiskaityti čia-

http://mieste.delfi.lt/vasara/82m542-open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://1psl.lt/kultura/2015/06/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://viena.lt/2015/06/26/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49871751/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://valstietis.tv3.lt/Pradzia/Naujienos/Svietimas-Kultura/Open-sea-Palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika

http://kultura.lrytas.lt/meno-pulsas/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika.htm 

http://www.lrt.lt/naujienos/kultura/26/106360/_open_sea_palangos_gatvese_skambes_ir_klasikine_muzika

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121

http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECm_mqpBc

http://www.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECyvmqpBc

http://www.ve.lt/naujienos/kultura/renginiai/pajuryje---klasikines-muzikos-festivalis-13685

Tą patį vakarą per visą palangą buvo girdėti viloje Auska festivalio uždarymą menantys fejerverkai.

Kitamet tikimės sulaukti dar didesnio atlikėjų ir klausytojų dėmesio. Visi renginiai buvo dovanojami klausytojams nemokamai. Dekojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems festivalyje Open Sea 2015.

Akimirkos iš festivalio

(bus papildyta)

OpenSea2015-97

OpenSea2015-159

OpenSea2015-170

 OpenSea2015-175

OpenSea2015-162

 

OpenSea2015-309

 

Read more... 

Palangos festivalis OPEN SEA 2015

Šiais metais Palangoje jau ketvirtus metus iš eilės bus surengtas klasikinės muzikos festivalis „Atvira jūra“.

Šis Palangoje prasidėjęs festivalis jau ženkliai išplėtė savo geografiją.

Jo renginiai jau vyko Italijoje ir Vokietijoje, ateityje Latvijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

 

 

Tačiau nepriklausomai nuo festivalio geografijos, Palanga lieka projekto lopšiu,

nes būtent čia kiekvienais metais susirenka šios puikios idėjos iniciatoriai.

2015 metais festivalis „Atvira jūra“ Palangoje vyks birželio 25-27 dienomis.

 

Festivalyje skambės klasikinė muzika, atliekama lietuvių ir rusų atlikėjų.

Būtina pažymėti, kad pagrindiniai festivalio atlikėjai– tarptautinių klasikinės muzikos konkursų laureatai iš Lietuvos ir Rusijos.

Festivalio metu vyks nemokami renginiai – koncertai Palangos bei Klaipėdos bažnyčiose.

Koncertas vaikams sanatorijoje “Gintaras” ir kt. Šiais renginiais siekiama ugdyti kultūrinį vaikų

bei visuomenės supratimą,populiarinti klasikinės muzikos žanrą,

padėti vaikams šiuolaikiniame technikos amžiuje atrasti klasikos grožį bei pasveikti.

Read more... 

Languages camp

Knowledge – the most valuable thing which we can give for our children.  Especially, it is important to think about those, who do not receive a support from family - endlessly bountiful. The children are our future and we have to care about it responsibly.

 

NPO  "European sport art and languages ​​school“ invites to join the social campaign „Intelligent childhood“ . By supporting this project, You will give the possibility to the one of the child of foster home to participate in camp of languages. This camp  will be organized on June of 2nd - 8th and 9th- 15th , in 2014. Your support is very important, because it is a gift for children, who desire to gain knowledge and to have a beneficial leisure time.

Read more... 

Acclimation on the Baltic sea

Jumping over the waves and relaxing walks along the sea - perfect recreation not only for tired body, but also for the mind. Swimming into the sea during the cold time of the year it’s the best time to strengthen whole body. NPO " European sport art and languages school“ invites to join the acclimation on the Baltic sea . On 1st  of March, on the Baltic Sea will be organized event, which aims to promote healthy lifestyle of Lithuanian families.

Read more... 

Master class of journalism

To have a degree of a higher education does not mean to be a valuable employee. The biggest advantage of each specialty are skills, which were acquired through practice and seminars conducted by professionals in their field, who can share their experiences and give you advices. Unfortunately, not every young student was a chance/opportunity to ask for an advice from experienced journalist. NPO "European sport, art and languages", in cooperation with Russian journalists (TV presenters of famous Russian TV channels as „Rosija", „NTV") is organizing professional courses on journalism for students , who study journalism. The event will be held on 9th – 10th of May. Collected funds will be used for seminars for talented young journalists.

Read more... 

Competition of children drawings

It is known that the most valuable inhabitants of our planet are children. Their actions are thought as sincere, hot acted, their work is carried out with devotion. One of the children favorite activities is drawing. It develops the imagination and creativity, which nowadays is highly valued. Creative work of a child must be assessed and rewarded. NPO „European sport, art and languages"(the ESALS) invites You to support the drawing contest and its participants our little miracles - children, who live in foster home.

Read more... 

Partners

villa

zvaigzdziu

Acknowledgments

Recommendations

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Contact us

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page