Nuaidėjas Open sea 2015 festivalis – kasmet trumpam keičia Palangos muzikos kultūrą

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

 

Birželio 25-27 dienos joninių stebuklui prilygstantis renginys, dar kartą, užbūrė klasikinės muzikos gerbėjus ir ne tik.

Kartą per metus vykstantis festivalis šį kartą spinduliavo išskirtinumu.

Birželio 25 dieną festivalio atidarymo diena netrūko estrados garsų bei meno, viloje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta Mariaus Kavolio ir Nadeždos Vinničenko dailės paroda, parodos atidarymą puošė Naujų idėjų kamerinis orkestras su įspūdingą šiuolaikinės kamerinės muzikos programa.

 

Jau 26 dieną Gintaro sanatorijos auklėtinius džiugino klasikinės muzikos garsai. O Išaušus vakarui Kurhauzą puošė Klasikos žvaigždės sopranės Justinos Gringytės balsas paįvairintas gitarų kvarteto Frauchi. Ovacijomis buvo palydėtas ir baritono Leonid Bahtalin pasirodymas. Koncerto publika palikdama kurhauzą negailėjo džiaugsmingų šypsenų bei pagyrų, kurios buvo dovana koncerto organizatoriams.

Kita dieną t.y birželio 27ąją Muzikos džiaugsmai persikėlė į Klaipėdos išskirtinio grožio Pranciškaus Azyžiečio bažnyčią, kur bažnyčios akustika puošė dar vieną koncertą, kuriame publikos ausis ir širdis džiugino Justinos Gringytės, Ygor Fedorov bei Leonid Bahtalin, Rimvydo Mitkaus bei Michail Symonian talentai.

 

Šiemet renginys sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, straipsnius apie renginį galite pasiskaityti čia-

http://mieste.delfi.lt/vasara/82m542-open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://1psl.lt/kultura/2015/06/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://viena.lt/2015/06/26/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49871751/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://valstietis.tv3.lt/Pradzia/Naujienos/Svietimas-Kultura/Open-sea-Palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika

http://kultura.lrytas.lt/meno-pulsas/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika.htm 

http://www.lrt.lt/naujienos/kultura/26/106360/_open_sea_palangos_gatvese_skambes_ir_klasikine_muzika

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121

http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECm_mqpBc

http://www.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECyvmqpBc

http://www.ve.lt/naujienos/kultura/renginiai/pajuryje---klasikines-muzikos-festivalis-13685

Tą patį vakarą per visą palangą buvo girdėti viloje Auska festivalio uždarymą menantys fejerverkai.

Kitamet tikimės sulaukti dar didesnio atlikėjų ir klausytojų dėmesio. Visi renginiai buvo dovanojami klausytojams nemokamai. Dekojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems festivalyje Open Sea 2015.

Akimirkos iš festivalio

(bus papildyta)

OpenSea2015-97

OpenSea2015-159

OpenSea2015-170

 OpenSea2015-175

OpenSea2015-162

 

OpenSea2015-309

 

Last modified onFriday, 03 July 2015 10:25

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top

Partners

villa

zvaigzdziu

Acknowledgments

Recommendations

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Contact us

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top of Page