Art

XVI-XVIII am. italų dailininkų tapybos paroda

Rugpjūčio 13 – rugsėjo 1 dienomis „Elysium" galerijoje Vilniuje veiks senovės italų dailininkų (16-18 amž.) tapybos paroda. Ši paroda – tai 16-18 amž. italų tapybos kolekcija, surinkta iš įvairiausių Italijos kampelių, kurioje galima išvysti retus tapybos darbus žinomų dailininkų, tarp kurių – pasaulio ir Italijos tapybos istorijoje išgarsėjęs baroko meistras Gvidas Reni; vienas iš tiesioginių Leonardo Da Vinci pasekėjų – G.Giampietrino; Alessandro Turchi, kurio paveikslas nutapytas ant specialios akmens plokštės, ir kiti pasaulio tapybos istorijai reikšmingi vardai.

Skaityti daugiau ... 

Gitarų kvarteto "Frauchi" koncertas vaikų reabilitacijos sanatorijoje "Gintaras"

Rugpjūčio 1 d. VšĮ „European sport, art and languages school“ (toliau ESALS) kartu su „Frauchi“ - vienu žinomiausių gitarų kvartetų Rusijoje surengė koncertą vaikams sanatorijoje „Palangos Gintaras“.  Tai jau antrasis ESALS organizuojamas koncertas sanatorijoje, surinkęs pilną, gitarų skambesiu besimėgaujančių žiūrovų, salę. Vienas paskui kitą atliekami kūriniai žavėjo jaunuosius klausytojus, kurie nuo koncerto pradžios lygi paskutinių natų skambesio garsiais plojimais palaikė muzikantus.

Skaityti daugiau ... 

Tarptautinis festivalis "Atvira jūra: po Palangos dangumi"

Liepos 29–rugpjūčio 2 dienomis Palangos kurorte įvyko tarptautinis meno ir muzikos festivalis „Atvira jūra: po Palangos dangumi", kuriame buvo pristatyti Italijos, Rusijos ir Lietuvos atlikėjų kūriniai. Festivalis supažindino su XVI-XVII a. Italijos tapytojų šedevrais, neįprastu muzikinio kvarteto „Furioso" skambesiu, įspūdinga ir spalvinga elektroninės muzikos kūrėjų operos fantazija XYZ ir daugeliu kitų renginių.

Skaityti daugiau ... 

Vaikų globos namų ir dienos centrų piešinių konkursas "Čyr vyr vyr pavasaris"

Su džiaugsmu pristatome dar vieną mūsų įstaigos organizuoto projekto rezultatą!

Kovo 20 dieną prisidėjome prie šventinio tarptautinės Žemės dienos minėjimo Lietuvos Respublikos Seime.
Po iškilmingos Žemės vėliavos pakėlimo Lietuvos Respublikos Seimo Nepriklausomybės aikštėje, visi gerbiami Seimo nariai ir svečiai buvo kviečiami apsilankyti LR Seimo Europos informacijos biure, kuriame įvyko VŠĮ "European sport, art and languages school" organizuoto Vilniaus globos namų piešinių konkurso „Čyr vyr vyr pasavasaris“, skirtam Žemės dienai paminėti, geriausių darbų parodos šventinis atidarymas bei nugalėtojų apdovanojimai. Konkurso nugalėtojus sveikino garbingi Lietuvos Respublikos Seimo nariai: Lietuvos Respublikos Seimo Jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Juras Požela, Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamankinas ir pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas, Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos biuro vedėjas Donatas Čečergis ir kiti.

Skaityti daugiau ... 

Paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ Palangoje

     Rugpjūčio 1 dieną, Palangos viešbutyje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“. Parodos organizatoriai, VŠĮ „European sport, art and languages school“, džiaugėsi bendradarbiaudami su Ispanijos meno galerija „Elysium“. Šis meno projektas – tai naujo kultūrinio bendradarbiavimo tarp Ispanijos ir Lietuvos pradžia. Projekto vieta ir laikas taip pat yra susiję ir su kitais įvykiais – 2013 metais Lietuvos Respublika pirmininkauja Europos Sąjungos Tarybai, o Palanga paskelbta Lietuvos kultūros sostine...

Skaityti daugiau ... 

Juozo Budraičio fotografijų paroda

VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su Lietuvos kino, televizijos ir teatro aktoriumi Juozu Budraičiu surengė parodą „Mano kino gyvenimas“ kurioje buvo sukauptos aktoriaus nuotraukos iš 1970-1980 metų. Akimirkos iš to meto kino gyvenimo užfiksuotos ant juodai baltu nuotraukų stebino savo originalumu bei džiugino kiekvieno smalsuolio akį.

Skaityti daugiau ... 

Paroda „Ricardo Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“ Vilniuje

Rugpjūčio 21 d. Vilniuje, buvo iškilmingai atidaryta paroda „Ricard Opisso ir amžininkai. XX amžiaus kronika“. Ši paveikslų paroda – tai bendras dviejų šalių, Ispanijos ir Lietuvos, kultūrinis projektas, skirtas paminėti Lietuvos Respublikos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Šio projekto iniciatoriai – VŠĮ „European sport, art and language school“ kartu su ispanų galerija „Elysium Galeria d‘Art“, vienas iš projektų kuratorių – žymus lietuvių aktorius Juozas Budraitis. Šioje paveikslų parodoje Jūs išvysite XX amžiaus ... 

Skaityti daugiau ... 

Nuotraukų konkursas „Aš myliu Tėvynę!"

Šiais laikas daugelis mūsų turi galimybę akimirkas įamžinti nuotraukoje. Tačiau, nors ir kai kurių akimirkos būna gana įspūdingos, nuotraukos retai būna tinkamai įvertintos. Norėdami suteikti jauniems žmonėms galimybę būti įvertintiems ir skatindami jaunimo patriotiškumą, 2013 metų Vasario 11 dieną, socialiniame tinklapyje „Facebook“, paskelbėme nuotraukų konkursą „Aš myliu Lietuvą“. Konkursas buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, todėl...

Skaityti daugiau ... 

Tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“/Labdaros akcija „Molinis ežiukas“

Rugpjūčio 3 dieną, viename gražiausių Baltijos jūros miestų Palanga įvyko tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“, kuris buvo skirtas labdaros akcijai „Molinis ežiukas“ palaikyti.  „Molinis ežiukas“- labdaros akcija, skirta padėti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Akcijos užduotis yra ne tik padėti, bet ir įrodyti vaikams, kad jie gyvena pasaulyje, kuriame yra daug gėrio ir gerų žmonių. Akcijos įkūrėjas ir globėjas yra įžymus Rusijos žurnalistas ir televizijos vedėjas – Ernestas Mackevičius...

Skaityti daugiau ... 

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page