Gitarų kvarteto "Frauchi" koncertas vaikų reabilitacijos sanatorijoje "Gintaras"

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Rugpjūčio 1 d. VšĮ „European sport, art and languages school“ (toliau ESALS) kartu su „Frauchi“ - vienu žinomiausių gitarų kvartetų Rusijoje surengė koncertą vaikams sanatorijoje „Palangos Gintaras“.  Tai jau antrasis ESALS organizuojamas koncertas sanatorijoje, surinkęs pilną, gitarų skambesiu besimėgaujančių žiūrovų, salę. Vienas paskui kitą atliekami kūriniai žavėjo jaunuosius klausytojus, kurie nuo koncerto pradžios lygi paskutinių natų skambesio garsiais plojimais palaikė muzikantus.

Gitaristas Dmitrijus Murinas, kuris sanatorijoje koncertavo jau antrą kartą (2012 metais Dmitrijus Murinas buvo pristatęs savo solinę programą) džiaugėsi, kad jau antrą kartą salė buvo sausakimša ir, kad kvarteto klasikinės muzikos atlikimas sukaustė dėmesį, atrodo, judriausią ir energingiausią auditoriją – vaikus.

Dėmesys buvo pelnytas neveltui, kadangi kvarteto muzikantai – savo srities profesionalai.  Kiekvienos kvarteto narys - Dmitrij Murin, Evgenij Nomerovskij, Dmitrij Tatarkin, Sergej Uriopin yra tarptautinių konkursų laureatai. Jų programoje tik ryškiausi kūriniai įvairių muzikos stilių ir epochų: nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos. 

 

Atnaujinta14 rugsėjo 09, Antradienis 13:54

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page