Tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“/Labdaros akcija „Molinis ežiukas“

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

      Rugpjūčio 3 dieną, viename gražiausių Baltijos jūros miestų Palanga įvyko tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“, kuris buvo skirtas labdaros akcijai „Molinis ežiukas“ palaikyti. 
     „Molinis ežiukas“- labdaros akcija, skirta padėti vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Akcijos užduotis yra ne tik padėti, bet ir įrodyti vaikams, kad jie gyvena pasaulyje, kuriame yra daug gėrio ir gerų žmonių. Akcijos įkūrėjas ir globėjas yra įžymus Rusijos žurnalistas ir televizijos vedėjas – Ernestas Mackevičius. Prie akcijos taip pat prisideda įžymūs žmonės, kūrybingi asmenys bei politikos veikėjai, kviečiami labdaros ir komercinės organizacijos, norinčios suteikti pagalbą ir padėti surengti bei įgyvendinti labdaros akciją vaikams. Visos akcijos metu organizuojama daugybė labdarai skirtų, kultūrinių programų: įvairios paveikslų parodos, unikalūs labdaros ir šventiniai koncertai. Vienas šių koncertų - tarptautinis menų festivalis „Po Palangos dangumi“. 
     Palangos vasaros estradoje įvykusiame festivalyje koncertavo nuostabūs atlikėjai, atvykę iš įvairių šalių, atliekantys įvairių žanrų muziką ir paruošę visiškai skirtingą repertuarą. Koncerto metu žiūrovas galėjo išgirsti ispanų operos solistės Konstancijos Leon atlikimą, populiarios grupės „Na-na“ atlikėjo Vladimiro Liovkino, televizijos projekto „Choro karai“ dalyvio Vytauto Matuzo ir jo choro, žymaus Rusijos televizijos vedėjo Ernesto Mackevičiaus ir kitų, estrados įžymybių, atliekamas dainas. Visus šiuos atlikėjus jungė vienas bendras, nuostabus jausmas – meilė muzikai. Festivalio metu buvo raginta vertinti ir kreipti dėmesį į artimųjų poreikius bei įkvėpti dosnumui.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:29

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page