Renginių organizavimas

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

logohw1Mūsų įstaigos tikslas: Sukurti nepakartojamas renginio akimirkas, kurios sužadintų visas teigiamas emocijas ir paliktų nepamirštamus įspūdžius!

Kurdami ir įgyvendami projektų idėjas, mes sėkmingai rūpinamės tiek smulkiomis renginio detalėmis, tokiomis kaip pramoginė dalis mokymų ar konferencijų metu, tiek organizuojame didesnius pramoginius renginius, labdaros koncertus, paramos festivalius.

Organizuodami pramoginius, kultūrinius ar socialinius renginius, mes visada siekiame, kad mūsų idėjos būtų unikalios ir paliktų tik geriausius įspūdžius. Nors esame jauni, tačiau jau galime didžiuotis netrumpu, mūsų įstaigos įgyvendintų renginių, sąrašu. Mūsų darbų įvairovė įrodo, kad mes nebijome iššūkių, turime daug patirties ir siekiame, kad viskas įvyktų nepriekaištingai. Turime nemažai įvairių sričių partnerių, atlikėjų, muzikantų, renginių vedėjų kontaktus, kas padeda mums visada rasti tinkamiausią renginiui variantą.

Mes Jums pažadame suorganizuoti nepamirštamą renginį bei dovanoti tik geriausias akimirkas!

 

Susisiekite su mumis - mes padėsime suorganizuoti Jūsų renginį:

Jūsų vardas
Please type your full name.

Telefonas
Неверный Ввод

E-mail
Invalid email address.

Tekstas
Неверный Ввод

 

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page