SPORT

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

„Norint išlaikyti dvasios stiprybę, reikia rūpintis kūno tvirtumu.“
V.Hugo


Visiems yra žinoma, kad sportas – tai sveikata. Sportas padeda išsaugoti ir palaikyti ne tik fizinę, bet ir psichologinę pusiausvyrą. Yra įrodyta, kad sportuojantys žmonės yra laimingesni, ilgiau gyvena, o senatvėje rečiau kenčia nuo skausmų ir negalios. Maža to, sportas, kaip ir kultūra, intelektualiai ugdo asmenybę – moko pažinti kitas tautas, domėtis žaidimo istorija ir suvokti, kas už viso to slypi bei lavina komandos formavimo įgūdžius. Aktyvios veiklos skatinimas yra vienas pagrindinių VŠĮ „European sport, art and languages“ ( toliau ESALS) tikslų.

Įtraukdami vaikus ir kitus bendruomenės atstovus į „ESALS“ organizuotus, aktyvios veiklos, komandinius projektus, mes siekiame stiprinti žmonių santykius, individualų charakterį, ugdyti pozityvų mąstymą bei pasitikėjimą savimi.

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page