Nuaidėjas Open sea 2015 festivalis – kasmet trumpam keičia Palangos muzikos kultūrą

 

Birželio 25-27 dienos joninių stebuklui prilygstantis renginys, dar kartą, užbūrė klasikinės muzikos gerbėjus ir ne tik.

Kartą per metus vykstantis festivalis šį kartą spinduliavo išskirtinumu.

Birželio 25 dieną festivalio atidarymo diena netrūko estrados garsų bei meno, viloje „Auska“ iškilmingai buvo atidaryta Mariaus Kavolio ir Nadeždos Vinničenko dailės paroda, parodos atidarymą puošė Naujų idėjų kamerinis orkestras su įspūdingą šiuolaikinės kamerinės muzikos programa.

 

Jau 26 dieną Gintaro sanatorijos auklėtinius džiugino klasikinės muzikos garsai. O Išaušus vakarui Kurhauzą puošė Klasikos žvaigždės sopranės Justinos Gringytės balsas paįvairintas gitarų kvarteto Frauchi. Ovacijomis buvo palydėtas ir baritono Leonid Bahtalin pasirodymas. Koncerto publika palikdama kurhauzą negailėjo džiaugsmingų šypsenų bei pagyrų, kurios buvo dovana koncerto organizatoriams.

Kita dieną t.y birželio 27ąją Muzikos džiaugsmai persikėlė į Klaipėdos išskirtinio grožio Pranciškaus Azyžiečio bažnyčią, kur bažnyčios akustika puošė dar vieną koncertą, kuriame publikos ausis ir širdis džiugino Justinos Gringytės, Ygor Fedorov bei Leonid Bahtalin, Rimvydo Mitkaus bei Michail Symonian talentai.

 

Šiemet renginys sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, straipsnius apie renginį galite pasiskaityti čia-

http://mieste.delfi.lt/vasara/82m542-open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://1psl.lt/kultura/2015/06/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://viena.lt/2015/06/26/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais/

http://www.alfa.lt/straipsnis/49871751/open-sea-festivalis-pajurio-erdves-uzlies-klasikines-muzikos-garsais

http://valstietis.tv3.lt/Pradzia/Naujienos/Svietimas-Kultura/Open-sea-Palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika

http://kultura.lrytas.lt/meno-pulsas/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika.htm 

http://www.lrt.lt/naujienos/kultura/26/106360/_open_sea_palangos_gatvese_skambes_ir_klasikine_muzika

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121

http://kauno.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECm_mqpBc

http://www.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/open-sea-palangos-gatvese-skambes-ir-klasikine-muzika-698121#.VZECyvmqpBc

http://www.ve.lt/naujienos/kultura/renginiai/pajuryje---klasikines-muzikos-festivalis-13685

Tą patį vakarą per visą palangą buvo girdėti viloje Auska festivalio uždarymą menantys fejerverkai.

Kitamet tikimės sulaukti dar didesnio atlikėjų ir klausytojų dėmesio. Visi renginiai buvo dovanojami klausytojams nemokamai. Dekojame visiems prisidėjusiems ir dalyvavusiems festivalyje Open Sea 2015.

Akimirkos iš festivalio

(bus papildyta)

OpenSea2015-97

OpenSea2015-159

OpenSea2015-170

 OpenSea2015-175

OpenSea2015-162

 

OpenSea2015-309

 

Skaityti daugiau ...  

Palangos festivalis OPEN SEA 2015

Šiais metais Palangoje jau ketvirtus metus iš eilės bus surengtas klasikinės muzikos festivalis „Atvira jūra“.

Šis Palangoje prasidėjęs festivalis jau ženkliai išplėtė savo geografiją.

Jo renginiai jau vyko Italijoje ir Vokietijoje, ateityje Latvijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

 

 

Tačiau nepriklausomai nuo festivalio geografijos, Palanga lieka projekto lopšiu,

nes būtent čia kiekvienais metais susirenka šios puikios idėjos iniciatoriai.

2015 metais festivalis „Atvira jūra“ Palangoje vyks birželio 25-27 dienomis.

 

Festivalyje skambės klasikinė muzika, atliekama lietuvių ir rusų atlikėjų.

Būtina pažymėti, kad pagrindiniai festivalio atlikėjai– tarptautinių klasikinės muzikos konkursų laureatai iš Lietuvos ir Rusijos.

Festivalio metu vyks nemokami renginiai – koncertai Palangos bei Klaipėdos bažnyčiose.

Koncertas vaikams sanatorijoje “Gintaras” ir kt. Šiais renginiais siekiama ugdyti kultūrinį vaikų

bei visuomenės supratimą,populiarinti klasikinės muzikos žanrą,

padėti vaikams šiuolaikiniame technikos amžiuje atrasti klasikos grožį bei pasveikti.

Skaityti daugiau ...  

Vaikų globos namų neformaliojo ugdymo švietimo parama

Nuoširdžiausi planetos gyventojai – vaikai. Visi jų poelgiai yra tikri, nesuvaidinti, o darbai atliekami su atsidavimu. Vienas mėgstamiausių vaikų užsiėmimų, kuris lavina fantaziją bei, mūsų dienomis labai vertinamą, kūrybingumą, yra piešimas. Skatinant kūrybingumą, vaikų darbai turi būti įvertinti ir apdovanoti. Vertinami darbai turėtų būti ypatingai tų vaikų, kurie yra nuskriausti likimo, nėra paguodžiami ir neišgirsta pagyrimo žodžių iš tų, kurie jiems davė gyvybę - savo tėvų. VŠĮ „European sport, art and languages“ (toliau ESALS) kviečia paremti piešinių konkursą, kurio dalyviai – vaikų globos namuose gyvenantys mažyliai.

Skaityti daugiau ...  

Žurnalistikos Masterclass

Norint būti vertingu darbuotoju, vien išsilavinimo neužtenka. Naudingiausios kiekvienos specialybės žinios, tai žinios įgytos per praktiką bei papildomus seminarus, kuriuos veda savo srities profesionalai, galintys pasidalinti savo patirtimi bei patarimais. Deja, ne kiekvienas jaunas studentas gali tiesiogiai užduoti rūpimą klausimą daug metų patirties turinčiam žurnalistui. Tuo labiau, ne kiekvienas žurnalistas noriai gali skirti laiką atviriems pasikalbėjimams. VšĮ „European sport, art and languages“, bendradarbiaujant su Rusijos žurnalistais (Rusijos televizijos kanalų „Rosija”, „NTV“ vedėjai), 2014 metų gegužės 9-10 dienomis* (minint spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną), organizuos profesionalius žurnalistikos kursus studentams, bestudijuojantiems žurnalistiką. Projekto surinktos lėšos bus skirtos seminarams, kuriame dalyvaus talentingi, jaunieji žurnalistai.

Skaityti daugiau ...  

ESALS kalbų stovykla

Dovanoti vaikui žinias – visų vertingiausia. Dovanoti žinias likimo nuskriaustiems vaikams – be galo kilnu. Juk būtent jie yra mūsų ateitis, kurią turime kartu atsakingai kurti. VšĮ „Europeansport, art andl anguages school“ kviečia prisijungti prie socialinės akcijos „Išmani vaikystė“. Remiant šį projektą, jus dovanosite vaikų globų namams kelialapį į pajūrio kalbų stovyklą, kuri vyks 2014 metų, birželio 2-8 ir 9-15dienomis*. Padovanokite naudingai praleistą laisvalaikį tobulėti trokštantiems vaikams.

Skaityti daugiau ...  

Tarptautinis menų ir muzikos festivalis "Atvira Jūra"

Liepos 29 - rugpjūčio 2 dienomis jau antrą kartą Palangoje įvyks tarptautinis menų ir muzikos festivalis "Po Palangos dangumi'14. Atvira jūra". Viename gražiausių Baltijos jūros kurortų  organizuojamajame festivalyje, įspūdingiausiuose miesto koncertų salėse koncertuos nuostabūs atlikėjai, atvykę iš įvairių šalių, atliekantys įvairių žanrų muziką ir paruošę visiškai skirtingą repertuarą, galinti sužavėti kiekvieną muzikos mylėtoją. Taip pat viloje "Auska" bus atidaryta XVI – XVII a.  Italų dailininkų darbų paroda atvira pasigrožėti visiems miesto lankytojams.

Skaityti daugiau ...  

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page