Žurnalistikos Masterclass

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Norint būti vertingu darbuotoju, vien išsilavinimo neužtenka. Naudingiausios kiekvienos specialybės žinios, tai žinios įgytos per praktiką bei papildomus seminarus, kuriuos veda savo srities profesionalai, galintys pasidalinti savo patirtimi bei patarimais. Deja, ne kiekvienas jaunas studentas gali tiesiogiai užduoti rūpimą klausimą daug metų patirties turinčiam žurnalistui. Tuo labiau, ne kiekvienas žurnalistas noriai gali skirti laiką atviriems pasikalbėjimams. VšĮ „European sport, art and languages“, bendradarbiaujant su Rusijos žurnalistais (Rusijos televizijos kanalų „Rosija”, „NTV“ vedėjai), 2014 metų gegužės 9-10 dienomis* (minint spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną), organizuos profesionalius žurnalistikos kursus studentams, bestudijuojantiems žurnalistiką. Projekto surinktos lėšos bus skirtos seminarams, kuriame dalyvaus talentingi, jaunieji žurnalistai.

 

Kodėl verta remti šį projektą?

Geras žurnalistas, tai smalsus, nebijantis kelti nepatogių klausimų, savarankiškai mąstantis, savikritiškas ir sąžiningas asmuo. Mūsų amžiaus žurnalistikai atsiveria geri, didingi laikai: dar niekada žurnalistai neturėjo platesnės publikos negu ta, kuri atsirado po skaitmeninės revoliucijos. Svarbu ir tai, kad istorine prasme žurnlistika išlieka kaip svarbus, praeities visuomeninių santykių dokumentas, todėl tai ką rašo šių dienų žurnalistai bus perduota mūsų būsimoms kartoms. Remdami šį projektą Jūs palaikysite Lietuvos jaunuosius žurnalistus bei dovanosite Jiems galimybę dalyvauti kursuose, kuriuos ves žinomiausi Lietuvos bei užsienio žurnalistai.

*Projekto organizatoriai pasilieka teisę keisti projekto sąlygas ir datas.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:35

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page