Policijos asociacijos renginių ciklas nusikalstamumo prevencijos kontekste

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

 

Stiprinant nusikalstamumo prevenciją Vilniaus mieste, VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su Vilniaus policijos asociacija, nuo 2013 metų spalio 14 iki gruodžio 13d., pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą vykdė projektą „Vilniaus policijos asociacijos institucijų gebėjimų stiprinimas nusikalstamumo prevencijos kontekste“.

Šis projektas skirtas supažindinti bendruomenę, tuo tarpu ir moksleivius, su nusikalstamumo prevencijos programos įgyvendinimu Vilniaus teritorijoje. Renginio metu pateikiama naudinga dalomoji medžiaga fizinio turto apsaugos, smurto prieš vaikus, saugios aplinkos kūrimo ir panašiomis temomis. Renginių metu buvo ne tik kalbėta aktualiomis problemomis bei rūpimais klausimais, bet ir tarp diskusijų svečiai buvo kviečiami neformaliai pabendrauti pasivaišinant kava, arbata, sausainiais ir kitomis vaišėmis, kurias organizavo renginių ciklo partneriai - VŠĮ „European sport, art and languages school“.
Renginio vedėjai: aukštesniosios grandies policijos pareigūnai, kurie baigė vykdomo projekto nustatytus mokymus; Vilniaus policijos asociacija.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:33

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page