Renginys Šeškinės seniūnijoje tema „Bendruomenės įsitraukimas į viešosios tvarkos palaikymą, priežiūrą ir saugumo užtikrinimą“

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Gruodžio 3 dieną, 18.00val. Šeškinės seniūnijoje įvyko susitikimas su šeškinės bendruomene. Renginio metu buvo kalbama apie bendruomenės įsitraukimą į viešosios tvarkos palaikymą, priežiūrą ir saugumo užtikrinimą. Taip pat, buvo aptariama „Saugos kaimynystės“ projekto sąvoka, tikslai ir priemonės, aiškinami bendruomenės narių lūkesčiai, teisės pažeidimai prevencijos kontekste. Vienas iš renginio tikslų buvo išnagrinėti bendruomenės bendradarbiavo su policija ir vietos savivaldos institucijų poreikį ir galimybes.
Renginių metu buvo ne tik kalbėta aktualiomis problemomis bei rūpimais klausimais, bet ir tarp diskusijų svečiai buvo kviečiami neformaliai pabendrauti pasivaišinant kava, arbata, sausainiais ir kitomis vaišėmis, kurias organizavo renginių ciklo partneriai - VŠĮ „European sport, art and languages school“.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:32

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page