„Pirotechnika, saugus eismas, telefoniniai sukčiai“ - Renginys Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos mokiniams

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

Stiprinant nusikalstamumo prevenciją Vilniaus mieste, VŠĮ „European sport, art and languages school“ kartu su Vilniaus policijos asociacija, nuo 2013 metų spalio 14 iki gruodžio 14d. pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą vykdė projektą „Vilniaus policijos asociacijos institucijų gebėjimų stiprinimas nusikalstamumo prevencijos kontekste“.
Gruodžio 3 dieną į Pirmajame Policijos komisariate lankėsi Vilniaus technologijų ir verslo profesinės mokyklos moksleiviai. Vilniaus miesto pirmojo Policijos Komisariato vyresnieji tyrėjai Juozas Učkuronis, Lina Milašienė ir Mindaugas Kondratas svečiams vedė paskaitą apie pirotechnikos naudojimo pavojų, saugų eismą bei telefoninius sukčius.
Renginių metu buvo ne tik kalbėta aktualiomis problemomis bei rūpimais klausimais, bet ir tarp diskusijų svečiai buvo kviečiami neformaliai pabendrauti pasivaišinant kava, arbata, sausainiais ir kitomis vaišėmis, kurias organizavo renginių ciklo partneriai - VŠĮ „European sport, art and languages school“.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:32

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page