Renginys Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje tema „Fizinė sauga“

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ

2013-11-28 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko susitikimas su mokyklos bendruomene bei Vilniaus m. 5 PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Marina Karpukiene ir Vilniaus m. 5 PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Rimante Černiauskaite.
Susitikimo metu pareigūnės skaitė pranešimą apie fizinę saugą, rodė prevencinius filmukus bei kalbėjo kaip pasirūpinti savo ir artimųjų žmonių saugumu. Taip pat pareigūnės mokė kaip apsisaugoti nuo buto ir asmens duomenų perdavimo vagysčių, plėšikų ir užpuolikų. Maža to, buvo pasidalinta keliais patarimais ir parodytas keletas savisaugos pratimų.
Perskaitę pranešimą, mokytojai buvo raginami patys aktyviau dalyvauti kuriant sau saugią aplinką, paaiškinant vaikams ir jų tėvams kokie artimiausioje aplinkoje slypi pavojai, kaip apsisaugoti ir kokios pagalbos tikėtis iš policijos pareigūnų. Taip pat susitikimo metu, šiltoje aplinkoje prie kavos puodelio, pareigūnės kartu su vietos bendruomenę aptarė saugios aplinkos kūrimo problemas, aktualijas bei privalumas.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:32

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page