Renginys Žirmūnų seniūnijoje tema „Saugi kaimynystė“

СНПЧ А7 Челябинск, обзоры принтеров и МФУ


 

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai 2013-11-14 organizavo renginį-susitikimą tema „Saugi kaimynystė“. Žirmūnų seniūnijos patalpose vykusiame renginyje dalyvavo komisariato prižiūrimoje teritorijoje (Žirmūnų, Žvėryno, Šnipiškių, Verkių ir Antakalnio seniūnijose) veikiančių saugios kaimynystės grupių, bendruomenių aktyvistai ir Saugios kaimynystės grupių asociacijos atstovai bei policijos pareigūnai. Renginio pagrindinis tikslas- atgaivinti ir pradėti efektyviai vystyti saugios kaimynystės idėją, taip pat susipažinti su „Saugios kaimynystės“ programos įgyvendinimo komisariate aktualijomis bei numatyti „Saugios kaimynystės“ veiklos gaires 2014 metams
Renginio metu aktyvūs visuomenės nariai informuoti apie „Saugios kaimynystės“ programos raidos perspektyvas, jiems pristatytos konkrečios programos skatinimo ir plėtojimo galimybės, skatintas konstruktyvus dialogas tarp gyventojų bendruomenių, policijos ir savivaldos institucijų. Oficialiojoje renginio programos dalyje skaityti pranešimai temomis „Policija ir bendruomenė – ko tikimės ir ką galime?“ bei „Saugi kaimynystė“ Vilniaus mieste. Kuo gali būti naudingas „Saugios kaimynystės“ grupių vienijimasis“.
Antroje susitikimo dalyje vyko neformalus atsakingų policijos pareigūnų betarpiškas bendravimas su bendruomenės nariais. Atlikto praktikumo – darbo grupėse (workshop) su policijos pareigūnais -„Konkrečių bendruomenės problemų sprendimas čia ir dabar“ metu saugios kaimynystės grupių atstovai kartu su policijos pareigūnais, atsižvelgdami į policijos pareigūnų pateiktus kriminogeninės situacijos lokalioje gyvenamojoje teritorijoje vertinimus bei gyventojų asmeninę patirtį, bandė identifikuoti ir įvardyti problemas, kurios yra aktualios konkrečiai saugios kaimynystės grupei. Tuo pačiu gyventojai kartu su pareigūnais įvertino įvardytų problemų aktualumą ir svarbą bei numatė tikslus, kurie bendru policijos ir visuomenės susitarimu padėtų išspręsti šias problemas arba sumažintų neigiamą jų poveikį bendruomenei.
Pirmą kartą komisariato saugios kaimynystės formavimo istorijoje, ne policijos pareigūnai, o patys gyventojai įvardydami bendrines problemas (pvz.: teritorijos aptvėrimas, saugos priemonių įrengimas ir pan.), turėjo ne tik numatyti konkrečius tikslus, tačiau ir surasti konkrečias priemones, parengti jų įgyvendinimo planus bei terminus, iš bendruomenių tarpo išrinkti asmenis, atsakingus už šių priemonių įgyvendinimą.

Atnaujinta14 sausio 20, Pirmadienis 14:32

Palikite komentarą

Įsitikinkite, kad įvedėte reikalingą informaciją, kur nurodyta (*). HTML kodas nėra leidžiamas.

Aukštyn

Partneriai

villa

galerija_Elysium_logo_transparent.png

unnamed.png

Padėkos už nuopelnus

Atsiliepimai

"Su VšĮ „ESALS“ kolektyvu dirbame jau ne pirmus metus. Planuojant renginį pirmiausiai, mes visada kreipiamės į Juos. Visada tiek viešbučio svečiai, tiek kolektyvas yra patenkinti šios įmonės naujomis idėjomis, nepriekaištingu organizuotumu ir dovanotomis nepamirštamomis akimirkomis."

Vila „Auska“
Generalinis direktorius Gintaras Pociūnas

Mūsų kontaktai

VŠĮ European sport,art and languages school
Į.k 302814068

Adresas: Gedimino pr. 45-4, Vilnius
Telefonas: +370 6 1515 091
Emai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Top of Page