★ Mu iPhone on katki, kuidas oleks nüüd?

Kui iPhone kaotab garantii, on nende omanike suurim hirm, et midagi on katki ja see tuleb parandada või välja vahetada, on Apple'i ametlik hind Brasiilias väga kõrge. Õnneks on olemas spetsiaalne tehniline abi, mille abil me mitte ainult ei tee väga head tööd ja töötame ainult kvaliteetsete komponentidega, vaid nõuame selle eest ka väga mõistlikke hindu.

Ülaltoodud videos (klõpsake siin, et seda otse YouTube'is näha) pakume teile iCaiu.

Nüüd parandab ta purunenud ekraani (mitte ainult iPhone'i, vaid ka iPadi jaoks), mikrofoni, laadimispordi, kaamera, aku ja nuppe Kodu see tähendab, et kõik seadme olulised komponendid.

ICaiu Safari veebisaiti pole

Ekraani osas, mis on muidugi iPhone'i kõige kahjulikum komponent, töötab iCaiu esmaklassiliste mudelite ja originaalse LCD-de ümbertöötlemisega ning see on väga oluline, sest väljaspool ametlikku Apple'i võrku on see ainus viis, kuidas saate oma iPhone'i ja asetage sellele algne ekraan.

Selle erinevuse paremaks mõistmiseks vaadake seda teist videot:

Täna parandab iCaiu iPhone 5, 5s, 5c, SE, 6/6 Plus, 6s / 6s Plus, 7/7 Plus ja 8/8 Plus ning on valmis teenindama ka iPhone X-i, mis keskendub alati seadmetele, mis on juba sisse lülitatud pärast Apple'i tehase garantiiaega.

Ja kõige lahedam on see, et te ei saa iCaiu abil lihtsalt kohtumisi lihtsalt planeerida, sest kõik parandused tehakse õigel ajal ja teie ees.

Pole ime, et tal on Facebookis enam kui 1000 arvustust koos 5 tärniga.

Täna on iCaiul kuus kauplust, neist kolm Rio de Janeiros, üks Niteris ja kaks So Paulos.

RJ-s ja SP-s avatakse rohkem poode ja varsti jõuab ta ka teistesse linnadesse!

Margid - sponsorartiklid