1. aprilli jant WhatsAppi jaoks: 5 mängunippi

1. aprillil tähistatakse “aprillinalja” ning paljud inimesed liituvad lähedaste sõprade ja perega valetamise ja trikkide esitamise mänguga. WhatsApp Prank suudab karantiiniajal distantsi korvata ja eakaaslastega lõbutseda. Oluline on säilitada hea tuju ja mitte tekitada nende jantide keskel ebamugavusi ja halba mängu, sest päev on mõeldud ainult naeruks ja lõbutsemiseks. Vaadake allolevast loendist näpunäiteid WhatsAppis oma sõprade jantide mängimiseks:

LOE: WhatsAppil on sõprade vahel eraldi tasuta mäng

1 viiest naljast WhatsAppis võib olla alternatiiv sõpradega lõbutsemisele 1. aprillil – Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

Prats WhatsAppis võib olla alternatiiv sõpradega lõbutsemisele 1. aprillil – Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. AR-filtrid koos loomadega

2 viiest 3D-liitreaalsuse filtrist on võimalus sõpradega mängida – Foto: Reproduction / Clara Fabro

3D liitreaalsuse filtrid on võimalus sõpradega mängida – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Liitreaalsuse (AR) filtrid on võrgus üsna edukad ning muutuvad üksikasjalikumaks ja realistlikumaks. 3D-s koos kõigi kõrguse ja sügavuse mõõtmetega, mis varjuefekt paljastab, võivad filtrid olla suurepärane valik sõprade ja perega trikkide mängimiseks, kuna neil on väga veenev ulatus ja detailid.

Aastal 2019 sai “Sasha koera” efekt Instagramis kuulsaks ja paljud kasutajad võitis karamellikoera AR-filter. Lisaks on viimastel päevadel Google’i 3D-loomad muutunud väga populaarseks, kui Twitteri kasutajad avastasid uue funktsiooni, mis võimaldab neil loomi AR-is vaadata Google’i tehtud otsingust. Ikka on võimalik pildistada ja neid oma ĂĽmbruskonda tuua, kasutades valikut „Vaata oma ruumi”, mis muudab asjad veelgi lõbusamaks.

2. Muutke rĂĽhma nime ja fotot

WhatsAppi rühmad on ka hea võimalus sõpradele vingerpusside mängimiseks ja grupi nime muutes saate selle kuvada nagu keegi teine ​​või isegi privaatne vestlus. Sõprade “hirmutamiseks” saate muuta grupi nime nii, et nad lähevad segadusse ja saadavad sõnumeid erinevatele inimestele.

3. Trükkige võltsitud vestlusi

3/5 Näited võltsitud vestlustest WhatsJoke’is – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Näide võltsvestlusest WhatsJoke’is – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Mõni rakendus jäljendab WhatsAppi malle, luues võltsitud vestlusi, mida sõpradele saata, nagu WhatsJoke rakenduse puhul. See rakendus simuleerib vestlust messengeris ja võimaldab teil luua dialooge ning lisada kuvatava profiilipildi, nime ja oleku ning lisaks valida, kas sõnumikast kuvatakse vastuvõetud, vaadatud või saadetuna.

Seda tüüpi naljadega tuleb olla väga ettevaatlik, sest saadetud ja vastuvõetud sõnumid on valed, kuid näivad olevat tõesed. See rakendus imiteerib täiuslikult WhatsAppi taustakraane ja sõnumipalle ning võib seetõttu kaasatud inimeste seas ebamugavusi tekitada.

4. Saada kleebis ja laadimata GIF-faile

4 viiest kleebise saatmisest, mis seda kunagi ei toonud, tundus, et probleem on Interneti-ĂĽhendus – Foto: Reproduction / TechTudo

Kleebise saatmine, mis seda kunagi ei toonud, tundus, et probleem on Interneti-ĂĽhendus – Foto: Reproduction / TechTudo

Kleebised muutusid palavikuliseks kohe, kui need saidil WhatsApp kättesaadavaks said, ja paljud kasutajad hakkasid neid kaasama oma igapäevaellu era- ja grupivestlustes. Sõpradele saatmiseks mõeldud jantvõimalused on kleebised, mida kunagi ei võeta, või kleebised, millel on GIF-tempel, mida kunagi ei mängita. See paneb neid mõtlema, et kleebist ei kanna Interneti-signaali tõttu, mis pole tõsi.

5. Saada tühi sõnum

Viiest 5-st tĂĽhjast sõnumist saab teenuse WhatsApp – Photo: Reproduction / TechTudo

TĂĽhje sõnumeid saab WhatsAppis nalja visata – Foto: Reproduction / TechTudo

Teine jantuvõimalus sõpradega mängimiseks on neile WhatsAppis tühjade sõnumite saatmine. Kopeerige “⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀” (jutumärkideta), kleepige need vestlusesse ja saatke kolleegidele. Teete oma sõbrad uudishimulikuks, mõeldes, mida te kirjutasite. Kuid fakt on see, et neile ei ilmu ühtegi kirjalikku teadet ja saadetakse ainult tühjad õhupallid.

Kellel on aprillinaljade WhatsAppi sõnumisoovitused ja naljad? Vaadake TechTudo foorumit.

Prank WhatsAppi jaoks: 4 mängu sõpradega mängimiseks

Prank WhatsAppi jaoks: 4 mängu sõpradega mängimiseks