contador gratis Skip to content

10 arvutimängu, mis veedavad teie elu

10 arvutimängu, mis veedavad teie elu

Paljud mängud on tänapäeval mõeldud mängimiseks lühikestes mängudes: kiired kohtumised, mis on välja töötatud maailmale mitu tundi päevas ja paljude digitaalsete tähelepanu kõrvalejuhtimisega. Ja see pole oluline! Nautige mõnda pööret Ülevaatus või Rocket League'i matš on suurepärane viis aja ületamiseks.

Kuid mõnikord soovite midagi rohkemat, ütleme: maitsev. Ükskõik, kas otsite pika nädalavahetuse veetmise naudingut või sukeldute keerukatesse ja rahuldustpakkuvatesse kogemustesse, aitavad need kümme suurepärast, sügavat ja keerulist arvutimängu teid tundideks minema.

Punaste surnute lunastus 2

Kriitiliselt kiidetuna jõudis Rockstar Mängude massiline avatud maailm arvutisse pärast üheaastast konsoolidebüüti, kuid ootamine oli seda väärt. Parim viis mängida Punaste surnute lunastus 2 arvutis, kus on palju valikuid ja hämmastav graafika, mis võib isegi hirmutava GeForce RTX 2080 Ti põlvitada, kui aktiveerite kõik selle efektid.

ĂĽks viimaste aastate pikimaid mänge tugevdavad ĂĽha enam kõik tähelepanu juhtimine. Meid paelus rohkem see, kui lihtsalt rändasime maal, jahime loomi, ostsime Arthur Morgani vuntside jaoks raseerimiskreemi ja hoolitsesime hobuste, mitte loo enda eest. Rockstar ehitab tõesti elava maailma ja te tahate sellesse mõneks ajaks eksida – eriti kui teid veavad silma erakordsed fotograafiareĹľiimid.

Elysium disko

Elysium disko Kuidas Planescape piinkui Plaanimaastik paneb teid sõltuvusse sattunud amneesiapolitsei asemele, kes on mõrva uurimise keskel suurest pohmelusest toibumas. Ja oh, teie grupp koosneb häältest ja emotsioonidest, mis teie peas karjuvad, mitte teistest inimestest. Ja lahingut pole.

Elysium disko Kõige transformatiivsem RPG, mida ma kunagi pikka aega mänginud olen. Ja mis veelgi parem, see muutub teie ĂĽmber, kohandub valitud oskuste, teie peas olevate häältega, mida otsustate kuulata, või kas otsustate mitte ausalt mängida või loobuda nende sosistajate soovitatud metsikutest impulssidest . Jube paraad – rohkem kui siin väljendada saame. rohkem kui võite liiga palju võtta. Arendajad arvavad, et mängu kestus on 60–90 tundi, ja seda kerjamine uuesti mängima.

Kui eelistate oma RPG-kogemust rohkem Fallout-vibratsioonidega, kui see on Elysium disko, Kontrollima Väline maailm, Tuntud ka kui Fallout: New Vegas sa alati tahad. hea

Srie Yakuza

See võtab kaua aega, kuid see on miinus Yakuza lõpuks jõudis arvutisse – vähemalt kolm esimest mängu. Ilus tutvustus, mille vahel on rohkem kui 100 tundi mängimist Yakuza 0, Kiwami ja Kiwami II.

reis, mida tasub võtta. Yakuza kahtlus rumaluse ja seebiooperite vahel on armu rohkem kui teises sarjas, pannes enne kõhuga mulgustamist naerma. huvitav dihhotoomia ja see muutub huvitavamaks alles siis, kui tutvute Kazuma Kiryu, Majima ja ülejäänud mängijatega, kes kasvasid üles Yakuza. Linn on ka tegelane, koos Tokyo osadega, kus Kazuma on aastakümneid õitsenud. Ilmuvad uued hooned, vanad hooned kaovad ja mõnikord jätavad Kiryu tegevused jälgi, mida linn ei kustuta. See on hämmastav lugu ja ma ei jõua ära oodata, millal Sega ka teisi mänge arvutisse toob.

2. jaoskond

Jaoskond selle käivitamisel polnud see eriti hea mäng. Lõpuks ta sinna jõudis, kuid selleks kulus mitu aastat ja mitmesuguseid värskendusi. Nii et kui Ubisoft järge kuulutas, oli küsimus: kas nad teevad seda seekord õigesti?

Vastus on jah. 2. jaoskond ikkagi mäng kohapeal ja olen lähemal imelikele relvadele ja kosmoseooper alates Saatus. Aga kui teile meeldib kaasaegne sõjaline realism, 2. jaoskond seal on rüüstamine ja tulistamine, et teid päevade kaupa kinni hoida. Loo lõpp on alles algus, sest kampaania lõpuleviimine tutvustab teie tegelasele uusi aspekte ja uusi alamklasse ning korraldab ümber maailma edenemise. Ja mis siis, kui päästa uuesti Washington DC-d? Ta kordas uuesti. Ja jälle. Ubisoft teeb seda teie mängimise jätkamiseks 2. jaoskond igavesti, kui soovite, lisaks uute endgame-tegevuste tutvustamisele, sealhulgas rünnakud 8 inimesele.

Tahan endiselt, et teenus oleks atraktiivsem kui AK-47 ja põlvekaitsmed, aga 2. jaoskond õppige eelkäijalt õppetunde.

Sekiro: Varjud surevad kaks korda

Tumedad hinged aegunud, kuid tarkvara Tarkvara pole valmis. Sekiro: Varjud surevad kaks korda esimene mäng pärast sarja Hing ja paljuski väga sarnased. Sekiro see puudutab ka mustrite kaunistamist, lõputuid võitlustehnikaid ja tosina väiksema vaenlase seas edasiliikumist, et ainult boss neid uuesti tappa. Kauba kirjeldusel pole ikka veel mõtet ja ausammas teeb vahel lõkke. Sarja fännid Hing Te tunnete end koduselt.

Aga Sekiro erinevad olulistes punktides. See on vertikaalsem (ja mobiilimäng), mis võimaldab teil hüpata ja konksu abil ringi liikuda. Tuleb märkida, Sekiro julgustage teid salajast kasutamist võimalusel, langege vaenlaste peale või torkige neid põõsastelt, et koosolek vaikselt läbi viia. Kui ebaõnnestub, siis parem blokeerida. Tumedad hinged see on dodge ja viska mäng, aga kui sa selle nimel panustad Sekiro, sa kaotad. Kaitske oma positsiooni, lööge mõõgaga mõõk välja ja logige välja.

Kokku sõda: kolm kuningriiki

Tundub ebatõenäoline, et loominguline assamblee sellega hakkama saab Totaalne sõda ajalooline sama sügavusega kui uusimad fantastikasarjadel põhinevad pealkirjad Warhammer. Jätkan mängimist, sest alustasin Total War'i ajaloost ja olen nende mängude fänn. Sisene Warhammer Mängite päkapikkude, päkapikkude, vampiiride ja muude olenditega, aga meie Totaalne sõda inimlood on realistlikud ja loomingulisel vabadusel, mida saab kasutada, on piirid. Ma ootan midagi ümbertehtud versiooni sarnast Roomlased II, koos mõne liidese täiustuste ja üksuse muudatustega.

Kokku sõda: kolm kuningriiki rohkem kui ma arvasin. See on selle sarja üks paremaid tiitleid, inspireeritud Kolme Kuningriigi romaaniperioodist, mis paneb iga lahingu, iga võidu, saavutuse ja diplomaatiliste pingete omama rohkem tähendust kui varem. Kuidas? Tegelase asetamine iga otsuse keskmesse. See töötab XCOM, tõõtan koos Ristisõda kuningas II ja nüüd tehtud Kolm kuningriiki vahetu klassika ka.

Aga mis siis, kui olete väga huvitatud hiiglaslike nahkhiirte saatmisest dinosauruste armee vastu võitlema? Seda Kokku sõda: Warhammer oleme ka suurepärased.

2. saatus

2. saatus raske algus. Mäng on põhimõtteliselt lõbus ja sõltuvust tekitav, kuid sisu on pinnapealne. Bungie esialgsed katsed muutuda olid ebaõnnestunud, Osrise Maldio ja Public Mind laienemine nurjusid.

Kuid 2018. aastal räägib Renegadose laiendus huvitavama loo kui miski muu 2. saatus ta on seda seni teinud ja kui sees on, on lihtne aru saada, kui palju Bungie on sellest ajast alates mängus töötanud. Relvad ilmuvad nüüd juhuslike atribuutidega, Crucible on laiendatud nii, et see vastaks 6-le 6-le, sellist võimsat varustust on iga nädal kergem leida. Pärast seda on asjad vaid paremaks muutunud. Hooajaliste sündmuste lisandumisega on lisandunud uusi tegevusi, mis annavad mängijatele rohkem kui piisavat põhjust iga nädal tagasi tulla.

Activisionist vaba, tundub, et Bungie suutis selle lõpuks anda 2. saatus teatav pikaealisus – ja Dark Fortressi laiendamine 2019. aastal ning mängude saabumine Steamile andis veel ĂĽhe suure tõuke.

Fantaasia XIV

Ma ei usu, et me siia jõudsime. Enne kui unustame: Fantaasia XIV väga halb, kui välja anti, et Square-Enix tappis mängu. Tapetud ja maetud. Nad ehitasid mängu uuesti nullist üles ja käivitasid selle Final Fantasy XIV: Taassündinud valdkond.

Kuid uskumatust algusest peale sündis moodsa aja parim MMORPG. Võib-olla rohkem. Meie kolleegi Leif Johnsoni sõnul pole selles kahtlust Fantaasia XIV väärivad osalemist arutelus selle üle, kumb on parim Lõplik fantaasia kogu aeg. Saak? Enne parima osa saavutamist peate investeerima vähemalt 100 tundi mängimist, läbides kuue aasta pikkuse ajaloo ja see on kohustuslik. See tähendab, et selle artikli jaoks on ideaalne mäng, mida sa siis ootad? Parem kohe oma rüütlikass teha ja alustada.

1800 teade

Anno see on tarneahelaid käsitlev sari ja see ei muutunud 1800. aastal. Ainus erinevus on see, et teete seda praegu Victoria ajastul ja ehitate selle käigus Atlandi-ülest impeeriumi. See toob kaasa igasuguseid tüsistusi, saates aeglaselt tegevust kolooniasse, mida kasutate rafineerimistehaste ehitamiseks, ja saates rummi aeglaselt tagasi Inglismaale, lootuses, et sellest piisab elanike rahunemiseks.

Sellest ajast alates lihtsustasin asju 1800 teade seal on kĂĽmneid erinevaid tooteid, mida saate kasutada uue ja vana maailma tarnimiseks. Mõni farm, tehas – enne kui te sellest teada saate, on teil pealinn, mis kasvab tuhandete, kĂĽmnete pĂĽĂĽgikohtade, õlletehaste ja kuidagi enam sigariteta. On aeg taas tubakaistandusi rajada. Või viis. Oh, ja see on alles 3:00 hommikul ja sa pidid tundide kaupa magama. Aega on veel ehitada veel ĂĽks teeeks

Assassins Creed Odyssey

ma arvan küll Assassins Creed: Päritolu see on suur, kuid see on tulekul Assassins Creed Odyssey tipp, mis kasvas, Odüsseia vahetades Egiptuse liiva Kreeka saarte kiviste saartega. isegi rohkem nagu must lipp kui tema eelkäija.

Ta on ka väga sarnane Nõid 3, erakordne meeldib. Odüsseia omab puuharu ja missiooniharu! Jah, õhem versioon Nõid 3, kuid ei saa eitada, et Ubisoft tegi ambitsioonika valiku Assassins Creed viimased aastad ja tahan teada, kuhu see jõuab sarja järgmise mänguga. Odüsseia kasu tavalisest turuletulekujärgsest sisust, koos kahe laiendamisega, mille nimi on peidetud tera ja Atlantise saatus. Kui olete selle sarja fänn, siis ainult teine ​​pealkiri on pannud teid lehvitama.

Mis oleks, kui täidaksite enam kui 100 tunni pärast kogu ametliku sisu? Ubisoft sisaldab mitmeid põhilisi missioonide loomise tööriistu Odüsseia, mis tähendab, et selle tohutu maailma igas nurgas on kasutajate loodud peaaegu piiramatu kogus sisu.