contador gratis Saltar al contenido

10 ideed, mida saab kodus karantiini jõudes teha

10 ideed, mida saab kodus karantiini jõudes teha

Karantiiniga ei saa keegi kodust lahkuda, mis võib olla väga igav ja väsitav. Selle vastu võitlemiseks oleme valinud parimad ideed, mida karantiini korral kodus teha!

Loe edasi ja leia kõik. muidugi meeldib see sulle.

1. Õppige uusi käelisi oskusi

Väga huvitav asi, mida nüüd teha, on see, et teil on rohkem vaba aega, sest karantiin õpib koronaviiruse käelisi oskusi nagu käsitöö.

Võite kasutada erinevaid tehnikaid ja viise, näiteks kudumist, maalimist ja käsitööd. Iga valik nõuab ainult väikest investeeringut – ja sõltuvalt sellest, kui hästi seda teete, võib teie sissetuleku täiendamiseks olla korralik tulu.

Siit saate teada uusi käsitööideid, mida karantiini ajal kodus teha

2. Vaadake filmi

Üks klassikalisemaid ja ilmsemaid ideid, mida karantiini korral kodus teha, on filmi vaatamine. Kui teil on nimekiri sellest, mida soovite mõnda aega vaadata, kuid te ei saa seda kätte, näete seda nüüd, kuna nad ei veeda aega teel.

Ja kui soovite näpunäiteid selle kohta, mida vaadata, on meil loend filmisoovitustest, näiteks 2019. aasta parim Netflixi film, mis sisaldab spionaaži, vesternit või draamat. Lisaks on meil filme, mida koos perega vaadata, ja parimaid filme pandeemiate kohta!

3. Harjutus

Alustage trenni nüüd, kuna kõik on peatatud, on hea mõte oma vaimse tervise parandamiseks, olla üks parimaid tegevusi, mida saate kodus teha ja oma heaolu parandada.

Pange selleks spetsiaalselt pühendatud ruum kõrvale, nii et keha saaks liikuda mis tahes vormis treenimisega. Kui sulle lihased ei meeldi, vali näiteks tantsimine. Pidage meeles, et venitamine on alati vajalik, hoolimata sellest, kui igavad nad oleksid.

4. Alustage köögiviljaaeda

Veel üks hea võimalus oma vaba aja jaoks (ja pisut kokkuhoides) on köögiviljaaia rajamine oma aias või rõdul. Kellegi omamine ja ülalpidamine aitab palju kaasa füüsilisele ja vaimsele tervisele, sest millegi hoidmine teeb teile alati head.

Lisaks on see heaks stiimuliks dieedi parandamisel. Lõppude lõpuks, kes ei taha süüa seda, mida nad istutavad ja hoolitsevad?

Alustage köögiviljaaeda, mida teha karantiini korral kodus

5. Vaadake seriaale ja anime

Veel üks idee, mida tuleb kodus karantiini jõudes teha, on kõigi kogunenud sarjade vaatamine. Kindlasti tuleb hooaeg välja, et te ei saa uusimat teavet või teil on mis tahes sarja väljaandeid, mida soovite näha, kuid te ei saa.

Aastas on ka palju väga häid huvisid, kuigi paljud inimesed ei anna neile kunagi võimalust, arvades alati, et nad on kurjad või lapsikud. Kui see nii on, on meil animevalikud neile, kes arvavad, et neile anime ei meeldi.

Meil on ka valik sarja soovitusi erinevatest žanritest, näiteks draama, Netflixi teismelised, sõda ja muusika. Ja animeste osas on meil parimad 2019. aasta animesed!

6. Õppige uusi instrumente

Pidage meeles, et tahtsite õppida kitarri mängima, kuid see lükkus alati edasi? Kas ostsite ühe, aga panite selle kõrvale? Nii et nüüd on aeg tagasi praktikale naasta (või esimest korda seda süüa).

YouTube'is on palju veebisaite ja kanaleid, mis pakuvad palju veebiklasse üldise muusika ja instrumentide või laulmisega. Väikese pühendumisega, isegi 10 minutit päevas, saan lühikese aja jooksul muusikat teha. Selles abistamiseks vaadake parimat kitarrihäälestajat!

7. Võtke veebikursus

Mitte sellepärast, et koronaviirus oleks peatanud kõik, mis teil on, õppimise lõpetamise ja nende asjade õppimise, mis teile kõige rohkem meeldivad. Tegelikult võite klassist loobumisega kasutada aega, mida kulutate selliste asjade õppimisele, mida olete alati soovinud, kuid pole kunagi selleks aega kulutanud.

Leidub hämmastavaid platvorme, mis pakuvad kõige erinevamatel teemadel kursusi väga soodsa hinnaga. Näiteks saate koos parima õpetajaga õppida programmeerimist või veebiarendust hinnaga alla 50 reaalaja!

Soovitame tungivalt kasutada kursuse saidina Udemy või Beved. Ideede hulgas on karantiini korraldus kodus, sest see on väga usaldusväärne ja hästi konsolideeritud.

8. Teie lugemise tagaajamine

Kui olete keegi, kellele meeldib lugeda, on see üks parimaid idee, mida teha kodus, kui karantiin on juba olemas. Ja kui kaotate harjumuse oma igapäevase rutiini tõttu, võite kasutada võimalust naasta nüüd,

Võtke aega oma lemmiklugude (lõpetamata) lugemiseks või alustage uusi, otsides viiteid Amazonist. Kasutage Kindle'i lugemiseks kvaliteetsemalt ja saate lõbutseda ilma oma silmi pingutamata.

9. Mängige oma lemmikloomaga

Need, kellel on lemmikloomi, teavad, kui oluline on neile interaktiivsete mängude kaudu tähelepanu pöörata. Näiteks kui teil on koer, on temaga mängimine hea mõte. Ja kui teie koerale tõesti meeldib jalutada, on soovitatav kõndimist jätkata, hoolimata sellest, kui palju aega ja sagedust vähendatakse.

Kui teil on kass, kasutage selle meelelahutuseks keppi, mille otsas on mänguasja, või haarake PET-pudelist, puurige auk ja pange sinna toitu, nii et nad peavad sööma jahti. Teil on lõbus, lõbustate lemmikloomi ja see on kasulik teie vaimsele tervisele!

Mängige koos lemmikloomaga karantiini ajal kodus tehtavate ideedega

10. Korrasta oma kodu

See näpunäide ei pruugi olla lõbus, kuid see on väga hea. Nautige selle korraldamiseks rohkem aega kodus, sest puhas kodu aitab teil rohkem keskenduda. Lisaks häirib see teid pikka aega, sest te ei saa seda niikuinii puhastada.

Ükskõik, kas see on teie riidekapp, kirjutuslaud või mõni maja ruum, otsige kõige eemaldamise kõrval kõik, mida saate ära visata, ja hoidke seda, mida vajate kõige rohkem.

Kas teile meeldib meie idee karantiini ajal kodus?

Jäta kommentaar, kui oled juba ühega neist liitunud või kui pakume sulle uudiseid. Tutvuge ka meie ideedega mitte igavusse surra, kuidas karantiini ajal kodus raha saada ja parimaid saite koronaviiruse jälgimiseks ja enda ennetamiseks!