10 lahedat Amazoni kraanitarvikut, mida peaksite ostma

Amazon Echo on olnud väga edukas seade ja Amazon avaldas hiljuti seadmele veel kaks värskendust, Amazon Tap ja Echo Dot. Kuigi kolm Amazoni seadet erinevad omaette, on Amazon Tap tänu oma kaasaskantavale iseloomule ehk kõige eksklusiivsem. Nutikõlar töötab akudega, erinevalt kajast ja punktist, ning saate selle viia kuhu iganes soovite, või kasutada seda ka oma kodus. Teisaldatavusega kaasneb aga kompromiss, nimelt see, et seade ei toeta ärkamise Alexa häälkäsklust. Selle asemel peate käskude andmise alustamiseks vajutama nupul Puudutage mikrofoni nuppu.

See ei muuda seadet vähem võimekaks, kuna see sisaldab kõiki Alexa funktsioone, mis tähendab, et saate uudiseid, ilmateavet, juhtida erinevaid tulesid ja elektroonilisi seadmeid. Kuid saate oma Amazon Tapiga alati rohkem teha, lisades Amazonile lisavarustuse, mis sobib Alexa toega seadmetele. Nii et kui ostate Amazon Tapi ja soovite selle funktsionaalsust suurendada, siin on 10 huvitavat Amazon Tapi tarvikut, mille peaksite ostma:

1. Amazon puudutage Sling Coveri

Amazon Tap on üsna vastupidav ja ilus seade, kuid eks seda saa ju enesestmõistetavana võtta? Lisaks on see seade kaasaskantav, nii et võite eeldada, et seade siseneb keerulistesse olukordadesse. Seetõttu on seadme kaitsmiseks kulumise eest oluline kasutada kaant ja kuidas oleks seda parem teha kui Amazoni ametlik leviala. Amazon Tap Slingi kate on valmistatud vastupidav silikoon ja see on loodud nii, et kraan on alati kaitstud löögide ja kukkumiste eest, samas kui nupud ja pordid on teile hõlpsasti kättesaadavad.

Kate saadaval aadressil kuus ilusat värvi, sealhulgas sinised, rohelised, purpurpunased, mandariinid koos tavalise must-valgega. Kui otsite rohkem katteid, vaadake meie esimeste Amazoni kaante loendit.

Kust seda osta saab : Amazon.com Hind : 19,99 dollarit

2. Philipsi Hue 2. põlvkonna stardikomplekt

Uus Philipsi Hue 2. põlvkonna stardikomplekt sisaldab paari valgus aastal toon koos Philip Hue sillaga . Stardikomplektiga kaasneb tulede suurem heledus ja funktsionaalsuse suurendamiseks sillal lisahoidla. Amazon Tapi koos komplektidega saate kasutada valguse intensiivsuse vähendamiseks, taimerite ja alarmide seadistamiseks, tulede juhtimiseks ja nende automatiseerimiseks Wink & Zigbee automatiseerimistoodete kaudu. Kui otsite alternatiivset nutilampi, võite tutvuda ka LIFXiga.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 79,99 dollarit

3. Lutroni juhtmeta dimmeri korpus

Caseta traadita hämardamine võimaldab teil kasutada rakendust Amazon Tap for valguse, varju ja temperatuuri juhtimine seade. Juhtmeta seadmetel on isegi oma nupud, nii et saate ka neid kasutada. Kuid Alexa abil saate programmeerida tulede sisselülitamise kindlatel kellaaegadel. See toode sisaldab ka nutikat silda, mis toetab 50 seadet, sealhulgas Lutron Serena tüüpi kaugjuhtimispult, Nesti termostaat, Honeywell jt. Kuigi Lutroni seade on väga hämar, võite otsida GE Z-Wave Smart Dimmerit, kui otsite midagi, mida saab lihtsalt Amazon Tapi abil hõlpsasti juhtida.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 99,95 dollarit

4. Wemo valguslĂĽliti

Kui kasutate Amazon Tapi, on aeg kodus vanast lülitist vabaneda ja hankida Wemo Light Switch. Võite kasutada rakendust Amazon Tap programmeerige oma tuled ja muud elektrilised tööriistad ühendamiseks Wemo lüliti kaudu. Lüliti töötab isegi Nesti termostaadiga, lisaks sellele, et seda on ülilihtne reguleerida, mis siis ei meeldi? Kui teil on Wemo vastu midagi, võite tutvuda ka TP-Linki nutika valguslülitiga.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 44,03 dollarit

5. TP-Linki toite jälgimise pistikupesa

TP-Linki nutikas WiFi-pistik võimaldab teil kasutada Amazon Tapi, et hõlpsasti juhtida nutipistikuga ühendatud elektroonilisi seadmeid. Alexa abil saate seadistada seadmeid kindlal ajal sisse- või väljalülitamiseks. Näiteks võite programmeerida pistikuga ühendatud lambi hämaras sisse ja koidikul välja. Seal on ka a puudub režiim, kui pistik lülitab sellega ühendatud seadme automaatselt välja. Peale selle pistikud kuvar ühtlane tarbitud energia see seade. Võite vaadata ka Wemo Insight Switchi, mis on sarnane seade, mis toetab Amazon Tapi.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 39,99 dollarit

6. Laeventilaator haiku majas

Haiku maja laeventilaatorid pole teie tavalised laeventilaatorid Integreeritud LED 16 erineva heleduse seadega Saate oma Amazon Tapi abil selgelt juhtimise üle võtta. Samuti saate Alexa abil ajastada selle alustamise kindlal kellaajal. Lisaks õigustavad need fännid oma kõrget hinda Energy Stari sertifikaadi, kõrgekvaliteedilise ja suurepärase jõudlusega.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 475 dollarit

7. Amazon Tapi kasutusjuhend

Kasutusjuhend ei pruugi olla teie Amazoni segisti riistvaraline lisavarustus, kuid on siiski teie Amazonase segisti väärtuslik täiendus. Kui olete tehisintellekti ja Alexa maailmas uus, on oluline, et teaksite kõik selle omadused ja nipid . Amazon Tapi kasutusjuhendis on ülevaade Tapist ja selle tõrkeotsing koos Alexa, Amazon Prime ja Amazon Music juhenditega. Kokkuvõttes on teil kõigi Amazon Tapi kõigi funktsioonide osas jõukohane.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 8,95 dollarit (voldik), 2,98 dollarit (valgustatud)

8. Philips Hue Bloom

Philipsi Hue Bloomi komplekt võimaldab teil seda teha valgusta oma tuba ilusate ja värviliste tuledega ja nagu arvata võis, saate selle Amazon Puudutusega juhtida. Alexa kaudu saate määrata erinevaid värve, seada alarme ja taimereid, summutada tulesid ja teha palju muud oma häälega. LED-seade nõuab töötamiseks siiski Philipsi Hue silda (saadaval koos stardikomplektiga). Oma toas kaunite asjade valgustamiseks võite vaadata ka teisi Philipsi tooteid, näiteks Hue Go ja Lightstrip.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 49,97 dollarit

9. Samsung SmartThings Hub, teine ​​põlvkond

Samsung pakub mitmeid nutikodu tooteid, kuid eriti meeldib meile SmartThings hub, mis seda võimaldab juhtige mitut elektroonikaseadet oma Amazon Puudutage . Alexa abil saate juhtida tulesid ja juhtimisseadmeid, näiteks kliimaseadmeid, kohvimasinaid, kaasaskantavaid kütteseadmeid ja ventilaatoreid. Peale selle saate osta muid Samsungi seadmeid, näiteks pistikupesa (seadme üksikasjade kohta), liikumisandurit (saab ootamatu liikumise tuvastamisel märguandeid), veelekke andurit, mitmeotstarbelist andurit (hoiatus, kui midagi liigutatakse) ja saabumisandurit. rummu. Kui otsite muud jaoturit kui Samsung, on Wink Connected Home Hub veel üks suurepärane tööriist.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 99,99 dollarit

10. 3. põlvkonna pesa termostaat õppimiseks

Me kõik teame Nest Learning’i termostaati, kuid kui ei, siis on see koduautomaatika seade, mis õpib teilt ja optimeerib teie kĂĽtte- ja jahutusseadmeid, et teid paremini teenida, säästes energiat. Hea uudis on see, et see toetab Amazon Alexa seadmeid, sealhulgas Amazon Tapi. Sa saad kasutage oma häält jahutus- ja kĂĽttesĂĽsteemi temperatuuri reguleerimiseks oma kodus Nesti termostaadi abil. Kui te Pesaga läbi ei saa, võite proovida mõnda alternatiivset termostaati, mis töötab koos Amazon Tapi ja Alexaga, näiteks Honeywall, ecobee3 ja Sensi.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 249 dollarit

Boonus:

2-aastane kaitseplaan, pluss Amazon Tapi krahhikaitse

Amazon Tap ei pruugi olla väga kallis seade, kuid see on siiski teie jaoks palju raha. Nii et peaksite tutvuma SquareTrade’i kraanikaitse ja Amazon Tapi kaitseplaaniga. Paketid ĂĽhilduvad ainult siis, kui teie sõrmus pole vanem kui ĂĽks kuu. Saate teha kuni 3 kaebust seadme garantiiaja jooksul ja Saate asendusseadme 2–3 päeva jooksul kui teie taotlus on tõesti õige.

SquareTrade võimaldab teil igal ajal ka oma plaani tühistada, kuid raha tagastatakse täielikult ainult siis, kui olete ostu esimese 90 päeva jooksul. 1, 2 või 3 aasta plaanide ostmiseks on võimalusi, kuid soovitame 2-aastaseid plaane, kuna need on kõige soodsam väärtus.

Kust saab osta: Amazon.com Hind: 34,99 dollarit

Selle suurepärase lisaseadme abil saate oma Amazon Tapile veelgi rohkem funktsioone

Amazon Tap on väga võimas seade, kuid kui kavatsete seda kasutada nutikodu seadmena, vajate selle kasutamiseks mõnda lisaseadet. Lisaks teeb Amazon Tapi kaasaskantavus parimaks nutikodu seadmete kandidaadiks, sest saate asju juhtida kaugjuhtimisega. Seega, kui olete Amazon Tapi omanik, vaadake kümmet suurepärast Amazon Tapi tarvikut ja andke meile teada, mida kavatsete osta.