10 näpunäidet Sony Xperia M4 Aqua jaoks: kasutage oma seadet maksimaalselt!
RAÄŚUNALNIK

10 näpunäidet Sony Xperia M4 Aqua jaoks: kasutage oma seadet maksimaalselt!

Sony Xperia M4 Aqual on mõned kasutamisnõuanded ja nipid, mis jäävad sageli tähelepanuta, eriti tavakasutajate jaoks (kes ei läbi kõiki seadme seadeid nagu edasijõudnud kasutajad). Siin on loetelu näpunäidetest, mis aitavad teil oma Xperia M4 Aquast maksimaalselt kasu saada.

1. Muutke lukustuskuva kella

Leidub palju vidinaid, mis võimaldavad teil nutitelefoni lukustuskuval vaikimisi kuvatavat kella muuta, kuid paljud ei mõista, et seadmel endal on ka muid tegelikke nägusid. Lisaks Sony allkirjakelladele on meil traditsioonilised digitaal- ja analoogkellade versioonid. Sony kella asendamiseks avage see Seaded> Isikupärastamine> Kell ja valige see, mis teile kõige rohkem meeldib.

xperiam4aquarelogio Xperia M4 Aqua / © ANDROIDPIT kella vahetamine

2. Tehke foto, klõpsates ekraanil suvalises kohas

Xperia M4 Aqua võimaldab teil pildistada, vajutades kaameraikooniga nuppu ekraani allosas või küljel asuva füüsilise nupu kaudu. Kuid te ei pruugi teada, et saate pilti teha, klõpsates ekraanil suvalises kohas.

Selle funktsiooni aktiveerimiseks avage kaamera sätted (vastavas rakenduses vasakus ĂĽlanurgas) ja sisestage parempoolne menĂĽĂĽ koos hammasrattaikooniga. Seejärel valige “Puutetundlik pĂĽĂĽdmine”.

xperiam4aquacapturatoque Puudutage Xperia M4 Aqua. / © ANDROIDPIT

3. Xperia M4 Aqua temperatuuri juhtimine

Sony uusimaid tipptasemel nutitelefone ümbritseb ülekuumenemise lihtsuse tõttu poleemika, eriti Sony Xperia Z3 +. M4 Aqua temperatuur ei tõuse kergesti, kuid see võib ka väga kuumaks minna, eriti mõne loova kaamerarežiimi kasutamisel.

Nutitelefoni ohutul temperatuuritasemel hoidmiseks võime installida rakenduse Coolify, mis ütleb, et seade on alati optimaalse temperatuuriga.

4. Laadige fotod ĂĽles otse Evernote’i

Sony Xperia M4 Aqua kaamera võimaldab teil installida erinevaid vidinaid, mis optimeerivad teie fotokogemust. Kaamera üks huvitavamaid võimalusi on võimalus saata seadmega tehtud pilte otse rakendusse Evernote Notes.

Selleks peate minema ikooni, mis kuvatakse vasakus alanurgas ja menĂĽĂĽs “Kaamera rakendus” klõpsake allservas, kus ilmub sĂĽmbol Veel. Installige Evernote, kui teil seda veel pole, nii et see kuvatakse samas menĂĽĂĽs ja saate sellele juurde pääseda. Pärast sisselogimist saate dokumente ĂĽles laadida, neid postitada või muid pilte oma Evernote’i kontole.

xperiam4aquacamera Saatke fotod otse Evernote Xperia M4 Aquale. / © AndroidPIT

5. Fotode saatmine hääle abil

Xperia M4 Aqua kaamera üks kummalisemaid funktsioone on see, et see suudab praeguse heliga pilte teha. Häälega fotode saatmiseks sisestage lihtsalt režiim „Kaamera rakendus” ja valige „Foto hääle abil”. Kui aktiveerite kaamera katiku, salvestab seade hetkel kuuldava heli.

6. Esitage raadio kõlaritest

Eelinstallitud FM-raadio käivitamisel palub seade meil kasutada kõrvaklappe ja kui ei, siis ei saa me raadiot sisse lülitada. See ei tähenda, et ainus viis paljundamiseks on raadio kuulamine kõlarite kaudu, vaid kaabel töötab raadioantennina. Kui soovite raadiot kuulata kõlaritest, minge lihtsalt rakenduse paremasse ülanurka ilmuvas seademenüüs (millel on kolm punkti) ja valige käsk „Esita kõlariga”. Sellesse menüüsse pääseb ainult siis, kui sisestate kõigepealt kõrvaklapid.

xperiam4aquaaltofalanteradio Esitage raadioheli oma Xperia M4 Aqua kõlariga. / © ANDROIDPIT

7. Avastage salajane Android Lollipopi mäng

Sarnaselt teiste seadmetega, millel on Android Lollipop, on ka Sony Xperia M4 Aquas võimalik juurde pääseda selle versiooniga integreeritud salamängudele. Selleks peate minema menüüsse Seaded> Teave telefoni kohta ja klõpsama korduvalt Androidi versiooni. Kui näete Android Lollipopi logo, klõpsake Lollipopi peal ja hoidke seda ning mäng Flappy Bird avaneb.

xperiam4aquaeasteregg Juurdepääs Xperia M4 Aqua salamängule Lollipop. / © ANDROIDPIT

8. Muutke kiirseadete menĂĽĂĽd

Kiirseaded kuvatakse siis, kui pühite märguanderibal alla. Need võimaldavad teil kiiresti kasutada WiFi-d, Bluetoothi, taskulampi jne. Aga kui eelistate selles menüüs kuvatud otseteid muuta, minge lihtsalt jaotisse Seaded> Isikupärastamine> Olekuriba ikoonid. ja valige, millised ikoonid lubada või keelata.

xperiam4aquaconfiguracoes Konfigureerige Xperia M4 Aquas kiirseadete ikoon. / © ANDROIDPIT

9. Konfigureerige valge tasakaal

Kasutage Sony Xperia M4 Aqua sisse integreeritud kaunist ekraanist maksimumi. Vaikimisi seadme ekraanil kuvatavat valge tasakaalu saab muuta menĂĽĂĽs Seaded> Kuva> Valge tasakaal. Selles valikus saate kontrasti muuta vastavalt soovile.

xperiam4aquabranco Kohandab Xperia M4 Aqua valge tasakaalu. / © ANDROIDPIT

10. Aktiveerige Daydreami reĹľiim

Daydream on režiim, mida saab aktiveerida nii, et see kuvatakse telefoni laadimisel. See võib kuvada värve, teie Xperia M4 Aqua salvestatud fotosid, uudiseid või ilma ja ilma. Selle lubamiseks minge lihtsalt jaotisse Seaded> Unenägu ja seejärel saate seda kohandada.

xperiam4aquadaydream Konfigureerige Daydream Xperia M4 Aquas. / © ANDROIDPIT

Kas teate muid Xperia M4 Aqua kasutamise näpunäiteid? Andke meile kommentaarides teada!