10 nõuannet Poco Launcheri maksimaalseks kasutamiseks

Xiaomi töötas Poco Launcheri (saate alla laadida siit Google Playst) kasutamiseks Pocophone F1-l ja see on poolel teel. Seda on lihtne kasutada ja sellel pole liiga palju funktsioone, kuid see annab siiski palju kontrolli oma välimuse ja käitumise aspektide üle. Mõned valikud, näiteks rakenduste peitmine ja ikooni suuruse muutmine, on saadaval ainult konkurentide tasulistes versioonides, näiteks Nova Launcher.

Peale selle, et see on tasuta, on see kiire, väga kiire, arvestades seda, kui Xiaomi arendas ainult MIUI-d ja peamine esiletõst oli kiirus. Ja seda saab installida igasse nutitelefoni, olenemata tootest või mudelist. Siin on 10 näpunäidet, et kasutada ära kõike, mida see käivitaja pakub.

Peida soovimatud rakendused

Kas teate rakendusi, mis on nutitelefoni eelinstallitud, te ei kasuta neid kunagi ja need võtavad lihtsalt rakenduste sahtlis ruumi? Poco Launcheri abil saate sellest hõlpsalt lahti saada. Seda funktsiooni saab kasutada ka “seifina”, et saaksite salvestada rakendusi, mida te ei soovi oma seadmes näha.

Selleks avage rakenduse sahtel ja libistage topelt sõrmega vasakust servast ekraani keskele. Näete ekraani “Peida rakenduse ikoon” ja Poco käivitaja palub teil parooli määrata. Seadistage sõrmejälg (kui teie nutitelefonil on andur) ja muster, mida on tulevikus vaja varjatud rakendustele juurde pääsemiseks.

Poco Peida rakendus

Rakendusi saab peita ja neile pääseb juurde ainult parooliga / © NextPit

Nüüd klõpsake nuppu Lisa rakendus. Järgmisel ekraanil valige rakendus, mille soovite peita, ja toksake ekraani paremas ülanurgas nuppu ✓. Valmis! Edaspidi ei kuvata valitud rakendusi enam rakenduste sahtlis. Sellele juurdepääsemiseks avage sahtel, libistage sõrme kaks korda vasakust servast ekraani keskele ja kinnitage oma muster või sõrmejälg.

Ikooni välimuse muutmine

Poco Launcher toetab ikoonipakette, tuhandete ikoonidega pakette kõige populaarsemate rakenduste jaoks, mis aitavad süsteemi nägu muuta. Teil võib olla Samsung OneUI ikooniga Motorola või Android 7 seade ja Android 9 stiilis ikoon.

Nende pakettide installimiseks minge Google Playsse, otsige üles ikoonipakendid ja valige see, mis teile kõige rohkem meeldib. Mõni on palgaline, mõni tasuta. Pärast paketi installimist hoidke sõrme avaekraani tühja koha kohal ja puudutage valikuid Konfigureerimine> Veel. Puudutage ikoonipaketti ja valige üks, mida soovite kasutada. Telefoni saate installida mitu paketti, kuid korraga kasutatakse ainult ühte paketti.

Muuda Poco ikooni

Ikoonipakett aitab muuta operatsioonisĂĽsteemi “nägu” / © NextPit

Leidke oma rakendus kiiremini

See on mõeldud neile, kellel on nutitelefonides palju rakendusi ja kes mõnikord nii paljude ikoonide keskel eksivad. Poco Launcher korraldab rakendused automaatselt selliste kategooriate alusel nagu “Elustiil”, “Teadmised ja haridus”, Mängud ja muud, mis kuvatakse ekraani ĂĽlaosas. Kõigi sobivate rakenduste nägemiseks puudutage kategooriat.

Kas teil on endiselt palju rakendusi? Kasutage rakenduse sahtli paremas servas asuvat kerimisriba. Hoidke sõrme selle peal, pĂĽhkige ĂĽles või alla ja näete tähti. Nii saate kiiresti “hĂĽpata” kõigi rakenduste juurde, alustades vastava tähega.

Kas soovite midagi natuke otsesemat? Kasutage rakenduste sahtli allservas olevat riba „Otsi rakendusi”. Alustage rakenduse nime tippimist. Tavaliselt piisab teie leidmiseks tähest või kahest.

Poco rakenduste leidmine

Poco Launcher pakub mitut viisi rakenduste kiireks leidmiseks / © NextPit

Grupeerige oma rakendused värvi järgi

Siin on veel ĂĽks näpunäide rakenduse leidmise hõlbustamiseks: kui olete visuaalne inimene, võiksite ikoonid grupeerida värvide järgi. Selleks hoidke sõrme avaekraani tĂĽhja koha kohal ja puudutage valikuid Konfigureerimine> Veel. Puudutage rakenduse sahtlit ja aktiveerige suvand “Grupeerida ikoone värvi järgi”.

Nüüd minge tagasi rakenduse sahtlisse ja näete allosas rida värvilisi punkte. Kõigi vastavate värviikoonide nägemiseks puudutage punkti. Ah, selle valiku lubamine keelab otsinguriba ekraani allosas.

Poco Groupi värvirakendus

Ikoonide rühmitamine värvide järgi on veel üks võimalus Poco Launcheri / © NextPiti kohandamiseks

Jää “pimedasse”

Androidi tavalise liidese heledad värvid võivad silmi “väsitada”, mistõttu on paljudel inimestel hea meel lisada “pime reĹľiim” operatsioonisĂĽsteemi järgmisesse versiooni. Kuid selle funktsiooni saate “maitsta” Poco Launcheriga.

Hoidke sõrme avaekraani tühja koha kohal ja puudutage valikuid Seaded> Veel. Valige suvand Tume ja näidake soovi korral rakenduse sahtli läbipaistvust (soovitan 25%). Puudutage valikut Rakenda ja olete valmis.

Ilmselt kehtib see kohandamine ainult rakenduse sahtli ja Poco Launcheri otsingutulemite kohta, kuna rakendusel pole luba muuta süsteemi osade välimust, näiteks teatepaneeli või seadete kuva. Aga see on parem kui mitte midagi, eks?

Poco Dark reĹľiim

Tume režiim muudab teie silmad vähemaks / © NextPit

Puudutage blokeerimiseks

See kuulub kategooriasse “väikesed muudatused, mis muudavad elu paremaks”. Selle asemel, et ekraani väljalĂĽlitamiseks ja nutitelefoni lukustamiseks toitenuppu vajutada, saate Poco Launcheri konfigureerida seda tegema iga kord, kui topeltpuudutate avakuva.

Hoidke sõrme avaekraani tĂĽhja koha kohal ja puudutage valikuid Seaded> Veel. Puudutage valikut “Topeltpuudutus ekraani lukustamiseks” ja valige teile kõige sobivam variant, soovitan “Otselukk”. Selle toimimiseks peate andma Poco Launcherile seadme administraatori loa. Järgige lihtsalt ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Nüüd proovige avakuval tühja kohta topeltpuudutada ja teie nutitelefon lukustatakse kohe. Ava see tavalise sõrmejälje abil.

Poco puutelukk

Seadme lukustamiseks kahe kraaniga peate andma POCO Launcher / © NextPit administraatori loa

Muutke rakenduse sahtli paigutust

Saate juhtida korraga rakenduse sahtlis kuvatavate ikoonide arvu. Vaikimisi on 4 veergu, kuid võite valida 3 või 5. Hoidke sõrme avaekraani tühja koha kohal ja puudutage valikuid Konfigureerimine> Veel. Puudutage nüüd käsku Kohanda paigutust ja valige eelvaate all riba libistades ikoonide arv. Klõpsake nuppu Rakenda ja lõpeta.

Poco sahtel

Rakenduste sahtlis / © NextPit võib teil olla 3, 4 või 5 veeruikooni

Ikooni suuruse muutmine

Samal ekraanil ülal oleva otsaga saate muuta ka ikooni suurust. Valikuid on viis, alates Extra Small (XS) kuni Extra Large (XL). Väiksem suurus töötab hästi, kui ekraanil on rohkem veerge, samas kui suurem suurus näeb rohkem koos veergudega parem välja. Valige oma lemmik ja klõpsake nuppu Rakenda.

Poco ikooni suurus

Saate valida viie ikoonisuuruse vahel / © NextPit

Puhastage mälu

See funktsioon võib olla kasulik neile, kellel on nutitelefonid, millel on 2 GB või vähem RAM-i: Poco Launcheril on kaasas mälupuhasti, mis sulgeb kasutamata rakendused RAM-i vabastamiseks. Puudutage lihtsalt avaekraanil ikooni “rakett”.

Ikooni all olev number ja kollane äär selle ümber näitavad, kui palju mälu kasutatakse. Alloleval pildil kasutan 73% nutitelefoni RAM-ist ja pärast 1 GB funktsioonide lubamist need eemaldatakse ja nende kasutamine langeb 50% -ni.

Mälukasutus pole asi, mille pärast peate igapäevaselt muretsema (Androidil on juba hea mäluhaldussĂĽsteem) ja pole isegi mõtet seda võimalust pidevalt käivitada. Kuid see võib olla kasulik aegadel, kui tunnete, et nutitelefon “lämbub” või enne raskema mängu avamist.

Poco mälu puhas

Mälupuhasti võib olla kasulik neile, kellel on madala RAM-iga nutitelefonid / © NextPit

Ăślemineku animatsiooni vahetamine ekraanide vahel

Avakuval lehtede vahel liikumisel kuvatavat animatsiooni saate muuta. Hoidke sõrme avaekraani tĂĽhja koha kohal ja puudutage valikut Konfigureeri. Valige suvand “Ăśleminekuefekt” ja valige seitsme saadaoleva valiku seast see, mis teile kõige rohkem meeldib. Puudutage animatsiooni eelvaate valikut ja pärast oma lemmikute valimist puudutage ekraani ĂĽlaosas nuppu „Tagasi”.

Poco maja ĂĽleminek

Avakuval / © NextPit lehe muutmisel on efekti jaoks seitse võimalust

Kas olete proovinud Poco Launcherit? Kas teil on näpunäiteid, mida me siin ei maininud? Jätke oma ettepanekud allpool toodud kommentaaridesse.