10 parimat Androidi seiklusmängu

Hästi tehtud seiklusmängud viivad meid huvitavasse ja keerulisse maailma, millest on üha raskem lahti lasta. Vaatamata arvutiga võrreldes väikesele ekraanile on Android-seadmetel selle mängu žanris juba suurepärased võimalused. Seetõttu värskendasime oma loendit 10 Androidi jaoks mõeldud seiklus- ja märulimängu valikuga.

Vaikuse ajastu

Vaikne ajastu (tasuta) on üks Androidi parimatest seiklusmängudest, millel on Play poes suurepärased hinded ja soovitused. Lugu asetub 1972. aastal, kui Joe tegelane kohtub tänaval sureva mehega ja palub tal inimkond päästa. Joe saab mündi, mis võimaldab tal naasta minevikku ja täita oma lubadus päästa inimkond, enne kui aeg otsa saab.

Vaikiva aja ekraanipilt 04 70ndate tuba

Vaikne ajastu / © NextPit

Vaikuse ajastuInstallige Google Playsse

Kool: Valge päev

See on üks parimaid seiklus- ja õudusmänge, mida Google Playst leiate. Filmis Kool: Valge päev (25,99 dollarit) satub teie peategelane kummitavasse valikusse ja teie eesmärk on ta hirmutavate stsenaariumide kaudu sealt võimalikult kiiresti välja tuua. Päästmise õnnestumiseks on vaja lahendada mõistatusi ja üle elada lugematuid seiklusi. Graafika ja heliriba on väga erinevad.

maxresdefaulschoolt

Kool: Valge päev / © NextPit

Laadige alla kool: valge päev Google Playst

Mahajäetud

Kuidas oleks mänguga, mis ühendab seiklusi ja zombisid? Hüljatud (7,08 dollarit) võib olla just teie jaoks õige valik. Pealkirja eesmärk on lasta teil ellu jääda zombide rünnakutes, kes ehitavad üles oma relvi ja võtavad undead. Mängu graafika on tõeliselt hea ja lisaks Androidile eksklusiivsele versioonile ilmus The Abandoned hiljuti.

Hüljatud NextPit / ©

MahajäetudInstallige Google Playsse

Samorost 3

Samorost 3 (R $ 9,99) on Androidile mõeldud klassikaline seiklusmäng. Pealkirjad sisaldavad indie ja isegi puzzle elemente. Eesmärk on siin reisida läbi kosmose ja külastada erinevaid maailmu, kus asuvad maavälised ja muud elusolendid. Mäng ühendab muusika värviefektide ja muude elementidega, et muuta seiklus kaasahaaravamaks ja huvitavamaks. Iga senti väärt.

samorost

Samorost 3 / © NextPit

Samorost 3Installige Google Playsse

Assassin’s Creed Pirates

Teine Play poe klassika on Assassin’s Creed Pirates (tasuta), kus sihiks on auhindade saamiseks täita mitu missiooni. See tasu võimaldab meeskonda ja laeva täiendada. Mere valitsejaks saamine pole lihtne ĂĽlesanne, kuid mängimine hoiab kasutaja aktiivsena ja ĂĽletab väljakutseid kergusega.

piratasdocaribe

Assassin’s Creed Pirates / © AndoridPIT

Assassin’s Creed PiratesInstallige Google Playsse

Leo Luck

Leo Fortune (15,99 dollarit) on Androidile auhinnatud mäng, millel on suurepärane graafika ja võluv heliriba. Selles avastab tegelane Leo, et tema aare on varastatud, ja läheb selle taastamiseks missioonile. Etappide vahel on palju väljakutseid, mis hõlmavad takistusi ja näpunäiteid, mis tuleb avaldada. See on suurepärane valik seiklusmänge.

leosfortune

Leo Luck / © NextPit

Leo LuckInstallige Google Playsse

Teine maailm

See mäng ilmus oma arvutiversioonis 1991. aastal, võites hiljuti oma versiooni Androidile. Mängija võtab endale andeka füüsiku Lester Knight Chaykini rolli, kes pärast kontoris juhtunud õnnetust transporditakse lõpuks paralleeluniversumisse.

Selles maailmas peab ta müsteeriumid lahti harutama ja mõnikord oma vaenlasi relvaga kõrvaldama. Teine maailm (R $ 13,99) on ideaalne neile, kellele meeldib üheksakümnendate retro välimus ja kes pole liiga laisk, et halli ainet mõistatustega veidi soojendada.

Teine maailm

Teine maailm / © DotEmu

Teine maailmInstallige Google Playsse

Kummalise maailma võõras viha

Selles edukas Xboxi jaoks tehtud uusversioonis peavad mängijad kaasas olema “Stranger”, karm tegelane, kellel on väga kummaline laskur. See mäng paistab silma mitte ainult huumori, vaid ka uskumatu mängimise, loominguliste ja väljakutsuvate mõistatuste ning hästi säilinud graafika poolest. Oddworld: Võõra viha maksab 9,49 R $, investeering, mis on pakutava jaoks enam kui õiglane.

kummalise maailma võõras viha hd psn pilt

Kummalise maailma võõras viha / © NextPit

Veider maailm: Võõra vihaInstallige Google Playsse

Skylandersi lõksumeeskond

Mäng Skylanders: Trap Team (tasuta) sisaldab segu seiklustest ja RPG-st ning selle Androidi pealkirja juures on kõige huvitavamad tegelased. Kangelased on ka kogutavad nukud, kes teleportreeruvad portaali Traptanium (Bluetooth) kaudu mängumaailma. Eriti tahvelarvutis on see mäng hämmastav. Olge ettevaatlik, et te ei saaks kollektsionääriks, kes on kinnisideeks väga hästi valmistatud nukust.

Skylanders 20Trap 20Team Villain Wolfgang

Skylandersi lõksumeeskond / © NextPit

Skylanders Trap Team ™Installige Google Playsse

Pärsia prints

Pärsia prints (8,99 dollarit) on seiklusmängu žanri üks tuntumaid esindajaid ja selle edutee pärineb kaugarvutist 1990. aastal. Seda ajatu klassikat saab loomulikult alla laadida ka oma Androidi nutitelefoni või tahvelarvutisse koos uuendatud ilme ja optimeeritud juhtnuppudega. Tasub proovida, isegi kui te pole sündinud, kui originaal välja anti!

põhimõttepersia

Pärsia prints / © NextPit

Pärsia printsi klassikaInstallige Google Playsse

Milliseid Androidi seiklusmänge soovitate meie loendis kasutada?


Selle artikli eesmärk on koondada kõik meie parimad seiklus- ja märulimängude näited. Sellisena muutub selle väljaande ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.