10 parimat Apple Watchi ekraanikaitset

Pärast paljusid kuulujutte, ootusi ja järeldusi lansseeriti Apple Watch – esimene kantav iFamily arvutiseade! Kuigi kriitikud tegelevad nende uute nutikellade ĂĽlevaatamisega, võib mõni teist olla huvitatud Apple Watchi omamisest, oma iPhone’i kaaslasest või vähemalt kui fitnessijälgimisseadmest, kuna parim on tõestatud. . Lõppude lõpuks peaks see olema randme ĂĽmber, mis on hea põhjus uurida Apple Watchi ekraani kaitsmiseks mõningaid viise, sest see kell on seotud ekraaniga. Kuigi Apple Watchil on ekraani jaoks muljetavaldav konstruktsioon, aitab ekraani kaitsekihi olemasolu ekraani tolmu, vee ja muude võimalike kahjustuste eest. Kui teil on avaldus meie arvamuse kohta, siis siin on nimekiri 10 parim Apple Watchi ekraanikaitse . Me võime ju alustada, eks?

1. ArmorSuit MilitaryShield Apple Watch ekraanikaitse

ArmorSuit MilitaryShield Apple Watch ekraanikaitse on valmistatud Apple Watchi 42 mm ekraaniversiooni jaoks ja selle kaitse laieneb ekraani igale osale, pakkudes kõrgetasemelist ja vastupidavat kaitset. Väärib märkimist, et ümbris ei takista Apple Watchi sujuvat ekraani ja tagab ekraani puudutamisel klaasi tunde. ArmorSuit MilitaryShield Apple Watch ekraanikaitse on valmistatud sõjalise klassi materjalist ja toote eluea asendamise garantii muudab teid selle ostmiseks piisavalt enesekindlaks.

 • Hind: 6,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

2. Skinomi TechSkini Apple Watchi ekraanikaitse

Apple Watchi 42 mm versiooniga ühilduv Apple Watchi ekraanikaitse Apple Skinomi TechSkin pakub teie nutikellale täielikku kaitset ning painduvate materjalide kasutamine on kasulik, kui seda kasutatakse kergelt kumerate alade kaitsmiseks. Skinomi TechSkini Apple Watchi ekraanikaitse on valmistatud ülipopulaarsest sõjalise klassi TPU-st oma torkekindluse, kriimustuskindluse ja iseparanevate funktsioonide tõttu. Ekraanikaitsega kaasneb väga lihtne sidumisprotseduur ja isegi pärast sidumist ei pea te Apple Watchi ekraanilt seda tõelist puutetunnet kaotama.

 • Hind: 6,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

3. IQ Shield LiQuidSkin Apple Watch ekraanikaitse

IQ Shield Apple Watch LiQuidSkin ekraanikaitse pakub teie Apple Watch 42mm-le täielikku esikatet ja on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad esmaklassilise kaitse ja lihtsa paigaldamise. PET-i asemel kasutavad ekraanikaitsed muud materjali, mida pole lihtne kollaseks värvida; Lisaks tagab materjal, et ekraani läbipaistvust ei takistata. Kõige selle kõrval on hõlpsasti installitav funktsioon väga kasulik, kuna see ei jäta mullid. Selle ekraanikaitse muude funktsioonide hulka kuulub HD-ekraan, ülitundlik disain jne

 • Hind: 6,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

4. Anoke karastatud klaasist Apple Watch ekraanikaitse

Karedusastmega 9H ja paksusega 0,3 mm pakub Anoke Apple Watch Glass ekraanikaitse tugevat ja mugavat kaitsetaset, mis ei mõjuta Apple Watchi ekraani kasutatavust, säilitades samas sujuva puutetunde. Tuleb märkida, et see 42 mm korpus ei saa katta kõiki kella osi, kuna kell on varustatud mitme kumera osaga. Anoke karastatud klaasist Apple Screen Protector suudab siiski teie seadet kaitsta šokkide, tilkade ja hõõrumiste eest.

 • Hind: 6,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

5. KlearKare ekraanikaitse Apple Watchile

Veel üks Apple Watchi 42 mm versiooniga eksklusiivne kaitsevahend KlearKare ekraanikaitse pakub paljusid funktsioone, mis aitavad teil seadme ekraani võimalike juhuslike kahjustuste eest kaitsta. Selle kaitsekraani tootmiseks kasutatud materjal on tuntud oma regenereerimistehnoloogia ja sõjalise klassifikatsiooni omaduste tõttu, mis panevad teid jätkama. Kaitsekile võib ekraani kaitsta ka sõrmejälgede, tolmu, vee jne eest. Tuleb märkida, et vaatamata filmi sitkusele ei mõjuta Apple Watchi KlearKare ekraanikaitse kunagi ekraani siledust ega täida sidumise ajal ekraani mullidega.

 • Hind: 3,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

6. Tech Gadgets Apple Watchi ekraanikaitse

Apple Watchi ekraanikaitse on veel üks ekraanikaitselahendus, mis on saadaval Apple Watchi 42 mm versioonil ja kaitsekate on piisavalt tugev, et taluda peaaegu igasuguseid juhuslikke kahjustusi, nagu tilgad, tolm, vesi jne. tasemel ei kahjusta tehnikavidin Apple Watchi ekraanikaitse Apple Watchi ekraani puutetundlikkust, mis on tõesti hea asi, mis puudutab ekraani kasutatavust. Arvestades väga taskukohast hinnaklassi, on Tech Gadgets ekraanikaitsed tõesti suurepärane valik.

 • Hind: 5 999 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

7. Apple Tech Armor kella ekraanikaitse

Erinevalt eelnimetatud toodetest on Apple Watch Armor Tech ekraanikaitse mõeldud Apple Watchiga kaasas olevale 38 mm versioonile ja suudab pakkuda HD-taseme kaitset, mis ei mõjuta Apple Watchi puuteekraani täpsust. Puuteekraani täpsuse tagamiseks kasutatakse kaitsekatte abil TruTouch tehnoloogiat, mis on äärmiselt usaldusväärne ja vastupidav. Lisaks sellele on Apple Watch Armor Tech ekraanikaitsel eluaegne garantii ja võite ettevõttega ühendust võtta, kui midagi valesti läheb. Arvestades kasutatavuse säilimist, on see tuleviku jaoks hea toode.

 • Hind: 5, 31 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

8. Skinomi Tech Glass ekraanikaitse

Skinomi Tech Glass ekraanikaitse on 38 mm Apple Watchile eksklusiivne kaitsekate ja pakub kaitsvat, kuid õhukest. Eluaegne asendusgarantii on üsna muljetavaldav, arvestades Skinomi populaarsust ja usaldusväärsust nutiseadmete lisaseadmete osas. Kuna Skinomi Tech klaasist ekraanikaitse kasutab karastatud klaasi, on kaitsetase väga selge ja võite sellele tugineda, kui olete kõva nutikella kasutaja. Ekraanilt näete, et Skinomi Tech Glass ekraanikaitse ei mõjuta teie Apple Watchi välimust.

 • Hind: 7,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

9. IQ Shield karastatud klaasist ekraanikaitse Apple Watchile

Karastatud klaasist IQ-kilp Apple Watchi ekraanikaitse pakub teie Apple Watchi 38 mm versioonile täpsemat kaitset, kuna kaitsekihi kõvadus on 9H, isegi kui paksus on vähemalt 0,3 mm, mis on tõesti mugav. Kui mullivaba paigaldus muudab ekraani suurepäraseks, tagab Apple karastatud klaasist ekraanikaitse IQ Shield kaitsetükk kaitse kildude, tilkade ja muude kahjustuste eest. Ehkki IQ Shield Apple Watch Screen Protector karastatud klaas on küllaltki kõrge hinnasildiga hea valik, kui vajate Apple Watchi 38 mm versioonile kõikehõlmavat kaitset.

 • Hind: 10,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

10. Skinomi MatteSkin Apple Watch ekraanikaitse

Kui te ei vaja karastatud klaasi, kuid pole rahul PET või TPU-ga, meeldib teile Apple Watchi 42 mm versiooni jaoks saadaval olev matt-põhine korpus. Kaitsekile tagab kogu ekraani katvuse, kaitstes samal ajal ekraani vee, sõrmejälgede jms eest. Lisaks on tootmiseks kasutatud materjalid vastupidavad kriimustustele, torkimistele, UV-kiirgusele jms, pakkudes teile suurepärast kaitset, tagades samal ajal seadme välimuse ja puudutuse. Kõigest hoolimata on Skinomi pannud Skinomi MatteSkin Apple Watch ekraanikaitsele mugava hinna, mis näib olevat hea põhjus selle ostmiseks.

 • Hind: 6,95 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

Noh, meie nimekiri on täielik ja teie kord on meile selles osas nõu anda! Millist ekraanisäästjat kasutate Apple Watchi jaoks?