10 parimat FM-saatjat iPhone 6s ja 6s Plus jaoks

Tänapäeval on enamikul autodel võimalus ühendada nutitelefon integreeritud meediumisüsteemiga ning neil on süsteem muusika ja kõnede esitamiseks! Uue iPhone 6s või iPhone 6s Plus ühendamine on aga probleem, kui olete kinni jäänud vanasse autosse, ilma et oleks installitud tänapäevaseid süsteeme. Just sellistes oludes on iPhone FM saatja kasulik; Seda seetõttu, et peaaegu iga auto on varustatud FM-raadioga, mida saadavad autohelid. FM-saatja tööviisi on lihtne seletada:

FM-saatja võtab heliĂĽhenduse või Bluetoothi ​​kaudu vastu teie iPhone 6s või iPhone 6s Plus – või muu seadme heli väljundi. Helisignaal edastatakse teatud FM-sagedusel. Kui see on tehtud, saate autoraadio häälestada kindlale sagedusele, et tuua heli autostereosĂĽsteemi. LĂĽhidalt, FM-saatja teeb teile isikliku FM-raadiojaama, mis on väga kaasaskantav.

NĂĽĂĽd on turul saadaval mitmesuguseid FM-saatjaid; ja teil on mõningaid probleeme, kui vajate tõhusat FM-saatjat. Selles postituses on meil siiski nimekiri kĂĽmnest parimast FM-saatjast iPhone 6s ja iPhone 6s Plus jaoks – loodame, et see aitab.

Parim FM-saatja iPhone 6s ja 6s Plus jaoks

1. LDesign FM-saatja iPhone 6-de jaoks

See FM-saatja on kahe eesmärgi kombinatsioon; esimene mängib läbi stereo muusika- ja helikõnesid ning teine ​​laeb teie iPhone 6-sid Lightning-tihvti abil. IPhone’i heli vastuvõtmiseks on olemas 3,5 mm helipistik, mis on universaalne ja ĂĽhildub peaaegu kõigi olemasolevate nutitelefonidega. Ăśhendades pistiku auto alalisvoolu pistikupesaga, saate FM-saatja ja laadija sisse lĂĽlitada. Kui pöörduda saatja poole, siis saadaolev sagedusvahemik on vahemikus 88,1–107,9 MHz ja pakub maksimaalset kaugust 5 meetrit, mis on väga mugav. Lisaks sellele on iPhone 6s-le mõeldud LDesign FM-saatjal hõlpsasti kasutatav disain, mis võimaldab teil valida sageduse ja millel on ka LED-indikaator. Peale selle saab selle täiendavat USB-porti kasutada erinevate seadmete kiireks laadimiseks.

 • Hind: 16,88 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

2. Aukey FM saatja iPhone 6s jaoks

Sellel lisavarustusel on elegantne disain, mida on ka üsna lihtne kasutada. IPhone 6s-st pärit helisignaal võetakse vastu 3,5 mm audiopistiku kaudu ja saate valida, kui sageli seda saata. Samuti tuleb märkida, et Aukey FM saatja on varustatud USB-porti; kui teil on nutitelefon või tahvelarvuti, saate selle kiireks laadimiseks USB-porti ühendada. Kuigi see on täielikult ühilduv Apple iPhone 6s-ga, on see toode universaalne, arvestades universaalse heliühenduse olemasolu. Nagu pildilt näha, saab Aukey seadme sageduse juhtimise sektsiooni lisada hõlpsasti loetava ekraani. Kui lisame teie 18-kuulisele muretule garantiile ja 24 * 7 klienditoele, on see üks parimatest iPhone 6-de FM-saatjatest.

 • Hind: 16,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

3. Universaalne FM-saatja iPhone 6s iCleverile

See FM-saatja on segu FM-ülekande ja laadimisvõimalustest ning selle saab hõlpsasti ühendada auto DC-pistikupessa. Teisest küljest peate telefonisignaali saamiseks kasutama universaalset 3,5 mm pistikut. Oluline on märkida, et lisaseade kasutab täiustatud helikoodekit, et tagada edastatud heli kvaliteedi ja kasutajasõbraliku kuva hõlbustamine kasutaja vaatenurgast. See pakub maksimaalset kaugust 5 meetrit ja maksimaalne USB-väljund on 1A, mis on piisavalt hea nutitelefoni, tahvelarvuti jms laadimiseks. Kuna kaalume sagedusjuhtumit, saate valida 88,1–107,9 MHz vahel. Muide, sellel tootel on 12-kuuline asendusgarantii ja 30-päevane raha tagastamise garantii, välja arvatud 24 * 7 klienditeenindus. Lühidalt öeldes on iPhone 6s iPhone 6s Universal FM-saatjal makstava raha jaoks palju mõtet.

 • Hind: 13,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

4. Elobeth iPhone 6s Bluetooth FM-saatja

Võrreldes teiste FM-saatjatega – isegi Bluetooth-põhiste – on Elobeth Bluetooth FM-saatja tõeliselt lihtsa ja kompaktse disainiga. Ăśks vidina parimatest osadest on sisseehitatud mikrofon, mis tagab parema käed-vabad helistamise kogemuse. Selleks peate paaristama ainult iPhone 6s või 6s Plus FM-saatjaga. Laadimise osas on Elobeth iPhone Bluetooth FM-saatjal laadimiseks kaks USB-porti. Ja see võib pakkuda 5V 2A väljundit, mis on tore. Selle FM-saatja muude funktsioonide hulka kuuluvad hõlpsasti loetav digitaalne ekraan, kõne haldamise funktsioon spetsiaalse nupu kaudu, kahekordne USB-väljund, U Disk Player, AUX-liini heli tugi jne. Elobeth väidab, et tänu kaja- ja mĂĽrasummutustehnoloogiale saab toode pakkuda paremat helistamiskogemust. Vähemalt saate selle valida teiste seast, ainult selle kompaktse disaini tõttu.

 • Hind: 17,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

5. iClever juhtmeta Bluetooth FM-saatja iPhone 6s ja 6s Plus jaoks

Erinevalt enamikust eelpool mainitud FM-saatjatest kasutab see Bluetoothi ​​kaudu veidi teistsugust meetodit! Pärast toitesektsiooni ĂĽhendamist alalisvoolupistikuga peate oma Apple iPhone 6s või 6s Plus seadmega paaristama. Seejärel saate seadistada sageduse ja häälestada autoraadio samale sagedusele – see on nii lihtne. ICleveri juhtmeta FM-raadiosaatja kogu ehitus on väga paindlik ja seda saab vastavalt teie vajadustele ja mugavusele muuta. Selle tarviku teine ​​muljetavaldav osa on see, et saate mõlemat lugu hõlpsalt juhtida. Peale selle on laadimissektsioon varustatud arvelduse jaoks USB-pordiga. Samal ajal võite olla kindel vastuvõetud heli kvaliteedis. Bluetoothi ​​ja FM-ĂĽhenduse osas pakutakse head vahemaad.

 • Hind: 29,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

6. Autoscan iClever universaalne FM-saatja

Veel üks iCleveri toode, see FM-saatja on varustatud automaatse skannimisega. Selle asemel, et koormata teid tühjade jaamade otsimisega, otsib toode ise tühje jaamu, kus saaks kuvada teie iPhone 6s heli. Peale selle on kõik sarnane enamiku FM-saatjatega, näiteks USB-port täiendavaks laadimiseks, helisignaali vastuvõtt universaalse 3,5 mm helisisendi kaudu jne. Lõppude lõpuks on see toode saanud kasutajatelt ja kriitikutelt häid ülevaateid, mistõttu olete piisavalt enesekindel, et valida see teiste võimaluste asemel. Lisaks automaatse skannimise võimalustele ja muule on iClever AMScan Universal FM-saatja sageduse valiku osa piisavalt väike, et seda käes hoida. Seetõttu ja arvestades toote suhteliselt madalat hinda, peaksime selle FM-saatja lisama tootenimekirja.

 • Hind: 19,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

7. eCandy Bluetooth FM-saatja iPhone 6s Plus-le

ECandy Bluetooth FM-saatja on veel ĂĽks ĂĽsna kompaktne FM-saatja, mille seast saate valida iPhone 6s Plus – ja paljude teiste seadmete jaoks. Siinkohal tuleb märkida, et toode on ka MP3-mängija. Ăśhendades SD-kaardi või USB-pordi, saate oma lemmikpalasid autostereo kaudu esitada. Lisaks, nagu võite ette kujutada, on võimalus kõnedele vastata käed-vabad keskkonnas, kui olete oma iPhone 6s Plusi FM-saatjaadapteriga sidunud. Peale selle on heli vastuvõtu selgemaks muutmiseks sisseehitatud mikrofon. Kõike seda silmas pidades võime helistada eCandy Bluetooth FM-saatjale iPhone 6s Plus-le, mis on viis, kuidas oma autosse tuua käed-vabad MP3- ja kõnede taasesituslahendus. Muude tooteomaduste hulka kuuluvad automaatne käivitamine, 3,5 mm pistiku tugi jne.

 • Hind: 18,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

8. ManaWave FM-saatja iPhone 6-de jaoks

ManaWave FM-saatja iPhone 6s-le, nagu paljud siin mainitud FM-saatjad, kasutab teie iPhone 6s-st heli edastamiseks 3,5 mm pistikut ja ühendamisprotseduur on universaalne, nagu võite ette kujutada. Muidugi, kui ühendate FM-saatja auto DC-pistikupessa, on teil võimalus oma iPhone 6-sid laadida, mis tundub vähemalt praegu suur asi. Ülekantavate FM-sageduste osas saate valida 88,1 MHz ja 107,9 MHz vahel. Kõigile neile lisaks on iPhone 6s-le mõeldud ManaWave FM-saatjaga kuuekuuline raha tagasi garantii. kuud, kui see teile ei meeldi. Nagu seadme disain, on ka see toode kompaktne ja hõlpsasti kasutatav. Pealegi muutub äri omamoodi varguseks, kui loeme täiendavaid stipendiume. Lisaks kõigele sellele on juurdepääs.

 • Hind: 16,94 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

9. ZhiZhu Bluetooth FM-saatja iPhone 6-de jaoks

ZhiZhu FM Bluetoothi ​​saatja iPhone 6s jaoks on peamiselt tuntud oma mugava disaini poolest, sellel on kõne selge juhtimise nupud ja kiiremaks laadimiseks kaks USB-porti. Kui olete seadme alalisvoolu pistikupesaga ühendanud ja oma iPhone 6s või 6s Plus sidunud, häälestage lihtsalt autoraadio valitud sagedusele. Peale helistamisnupu on mitu võimalust ka muusikapalade haldamiseks. Lisaks võib sisseehitatud mikrofon tagada pikas perspektiivis sujuvama helistamiskogemuse. Meile meeldib väga kahe USB-pordi olemasolu, mis on mugavalt paigutatud iPhone 6-de jaoks mõeldud ZhiZhu Bluetooth FM-saatja kohale. Muide, saate oma muusikapalade esitamiseks ühendada USB-draiveri või SD-kaardi ja digitaalne signaalitöötlus tagab, et te ei laseks muusika ilust puudust.

 • Hind: 16,99 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

10. Play Shop FM juhtmeta FM-saatja iPhone 6s ja 6s Plus jaoks

Meie loendi uusim toode, Play X Store juhtmeta FM-saatja iPhone 6s ja 6s Plus-le, on väikese puudutusega. Te ei pea seadet alalisvoolupistikuga ühendama, kuna see on varustatud eemaldatava akuga. Seadet saate laadida autolaadija või mikro-USB-kaabli abil ja laadija sinna jätta. Ja kui peate tööle hakkama, saate iPhone 6s ja 6s Plus jaoks sisse lülitada Play X Store juhtmeta FM-saatja ja ühendada selle oma seadmega. Lisaks jätab seade pärast soovitud sageduse valimist sageduse meelde ka siis, kui selle välja lülitate. Muud funktsioonid hõlmavad kanali täielikku ühilduvust, aku oleku indikaatorit ning kompaktset disaini ja ülesehitust. Kui poleks olnud midagi muud, oleksime selle valinud niitide puudumisel.

 • Hind: 11,80 dollarit
 • Kust saab osta: Amazon

Nii et olete siin meie parimate FM-saatjate nimekirjas! Öelge meile, millist FM-saatjat kasutate oma iPhone 6s või 6s Plus jaoks.