10 parimat iPhone 8 Plus ĂĽmbrist ja ĂĽmbrist, mida saate osta

Kuigi Apple ei anna meile võimalust valida, kas soovime oma iPhone’i kõrvaklappide pistikut, on meil õnneks võimalus hoida oma kodunupp puutumatuna. IPhone 8 Plus ei pruugi välja näha nii hea värskendus kui iPhone X, kuid siiski on sellel palju pakkuda. Ja ma usun, et need, kes pole valmis fĂĽĂĽsilisest kodunupust lahti laskma, kasutavad iPhone 8 Plusi. IPhone 8 Plus võib kĂĽll kiidelda oma eelkäijate välimusega, kuid see on hoopis teine ​​metsaline. Disaini poolest on iPhone 8-l ainus erinevus klaasist tagakĂĽlg. Kuigi tagaklaasil on oma eelised (traadita laadimine), tähendab see ka seda, et teie iPhone on habras kui kunagi varem. See tähendab, et peate oma uue iPhone’i kasutamisel olema väga ettevaatlik või võite sellele asetada ĂĽmbrise. Niisiis, kui kavatsete juhtumite marsruutida, on siin 10 parimat iPhone 8 Plus-i juhtumit, mida saate osta:

Parimad ĂĽmbrised ja kaaned iPhone 8 Plus jaoks

1. Beetle ĂĽkssarvik hĂĽbriid iPhone 8 hĂĽbriidkorpus

Mulle meeldib see juhtum väga, sest see kaitseb iPhone’i, võimaldades teil näidata oma uue partneri ilu. Enamikul juhtudel olete valinud nende kahe vahel, kuid mitte selle. Ta teeb seda tehes jäiga kasti ja paindliku, läbipaistva seljaosa hĂĽbriid . Kuidagi sarnaneb disain iPhone 8 Plus-ga, millel on kõva alumiiniumist korpus ja klaasist tagakĂĽlg. SEE jäik kiht on valmistatud polĂĽkarbonaatmaterjalist, tagumine osa kasutab aga paindlikku, kuid tugevat TPU materjali . Nagu mainitud, on tagakĂĽlg läbipaistev, mis võimaldab teil näidata oma iPhone’i uut kuldset viimistlust. Samuti pakub see esikĂĽljel kõrgendatud raami, mis kaitseb teie iPhone’i ekraani purunemise eest, kui see nägu alla kukub. See juhtum tagab ideaalse tasakaalu jõu ja kaitse vahel ning ma ei julgeks seda soovitada.

Osta Amazonist: (13,49 dollarit)

2. Spigeni vedelkristalliga iPhone 8 Plus ĂĽmbris

Kui saate valguse eest kaitsta ainult kergema ĂĽmbrise jaoks, sobib see Spigeni pakkumine teile ideaalselt. Sellel juhtumil on a klanitud ja minimalistlik disain, millel on selge läbipaistvus, võimaldab teil näidata oma iPhone’i kogu selle hiilguses. Juhtum kasutades pehmet ja vastupidavat TPU materjali Mis see on kõveneb nupu ĂĽmber et anda teile täiendavat kombatavat tagasisidet. See materjal parandab ka telefoni haaret, hoides ära selle, et ta teie käest välja kukuks. See juhtum pole mõeldud minusugusele, kes jätab telefoni kaks korda päevas. Kuid see sobib suurepäraselt neile, kes vajavad kaitset juhusliku kukkumise eest.

Osta Amazonist: (11,99 dollarit)

3. Spigen Ultra Hybrid iPhone 8 Plus ĂĽmbris

See on Spigeni jaoks veel üks suurepärane juhtum, mis sarnaneb meie loendis oleva esimese juhtumiga. See tähendab, et tegemist on hübriidjuhtumiga, mille katmiseks kasutatakse kõva polükarbonaatmaterjali ja tagapaneeli jaoks pehmet TPU materjali. See juhtum, ehkki kerge, lubab pakkuda sõjalise klassi kaitse, sealhulgas õhkmadratsite tehnoloogia nurkade tugevdamiseks . Ehkki sõna sõjavägi võis siin kasutada heldelt, lubas see suuremat kaitset kui Supcase. Samuti tõstis ta huuli, et kaitsta ekraani, kui see kukub. Kui teile meeldib Supcase, peaksite ka selle üle vaatama.

Osta Amazonist: (12,99 dollarit)

4. Apple iPhone 8 Plus nahkkott

See on ilmselt minu iPhone’i kõige lemmikum korpus. Apple tegi seda esmaklassiline välimus, nagu iPhone ise . Mulle meeldib eriti Apple nahkkott, sest see maitseb suurepäraselt. Kuid ärge laske end petta, mõeldes, et need eksisteerivad ainult välimuse pärast. SEE Apple nahkkott pakub teie iPhone’ile ka piisavalt kaitset . Ma kasutasin seda juhtumit eelmisest aastast alates oma iPhone 7 Plus-ga ja ma ei oska öelda, mitu korda on minu telefoni salvestatud. Ainuke asi, mis selles hea pole, on hind. Apple meeldib oma toodete eest lisatasu kĂĽsida, ja see pole erinev. Kui teil õnnestub siiski hinda ĂĽletada, olete selle juhtumiga enam kui rahul.

Osta Apple’ilt: (49 dollarit)

5. Kaitse iPhone 8 Plus i-Blason Heavy Duty jaoks

Siiani oleme loonud loetelu juhtumitest, mida tavaline inimene sooviks kasutada, keegi, kes soovib leida tasakaalu kaitse ja juhtumi mahu vahel. Mõned inimesed ei hoolinud aga helitugevusest, sest neil oli vaja kogu kaitset, mida nad said. See raskeveokite kaitsejuhtum tehti neile. Sellel juhtumil on kaks kihti. Välimine kiht on valmistatud jäigast polĂĽkarbonaadist kestast, samas sisemine kiht kasutab pehmet TPU materjali . See kombinatsioon kaitseb teie seadet pragude ja kriimustuste eest. Juhtum kaitseb lisaks korpuse tagakĂĽljele ka korpust esikĂĽlg, mis katab iPhone’i pea ja lõua, ja sisaldab ekraani jaoks karastatud karastatud klaasi. See on mõeldud kõigile, kes otsivad oma uue iPhone’i täielikku kaitset.

Osta Amazonist: (19, 99 dollarit)

6. Spigen Armor Resistant kaitseĂĽmbris iPhone 8 Plus jaoks

Vastupidav Spigeni ĂĽmbris pakub teie iPhone’ile palju kaitset. See ei pruugi kanda raskeveokite iBalsoni korpuse ĂĽldist kaitset (kuna Spigen ei kata esikĂĽlge), kuid pakub siiski palju suuremat kaitset kui teised loendis olevad juhtumid. Tema kasutab sarnast kombinatsiooni polĂĽkarbonaadist väliskerest ja pehmest TPU materjalist kattest . Kaamera ja ekraani esipaneel on kaitstud, tõstes ĂĽmbrise servad nende ĂĽmber. See kinnitab seda , kui telefoni maha pillate, ei mõjuta see otse monitori moodulit ega kaamerat . Sellel on ka sisseehitatud alus, mis võimaldab kõlaritelefonis meediume nautida.

Osta Amazonist: (16,99 dollarit)

7. OtterBox Defenderi seeria korpus iPhone 8 Plus jaoks

Mulle meeldib OtterBox väga, nad teevad väga häid juhtumeid. OtterBoxi kaitsekarpide seeria pakub teie iPhone’i täielik kaitse, mis katab tagumise ja esiosa . See pakub tugevat kaitset kriimustuste, tilkade, põrutuste ja löökide eest, kasutades 3-kihilist konstruktsiooni . Kihid aitavad levitada löögist tekkivaid lööke ja kaitsevad seeläbi teie seadet. Nagu i-Balson, on ka sellel kaasas karastatud klaasist ekraanikaitse, mis pakub teie monitorile lisakaitset.

Osta Amazonist: (25,15 dollarit)

8. Matone iPhone 8 Plus, ilmselgelt amortisaator

See on teie iPhone 8 Plus jaoks väga selge juhtum. See sarnaneb Spigeni juhtumiga, kuid sellel on paar lisanippi. Juhtum õhuke ja paindlik TPU materjal, see on tõesti vastupidav. Korpus pakub läbipaistvat konstruktsiooni, mis võimaldab teil näidata oma uue iPhone ilu. Nagu ma mainisin, on teie varrukas trikk ja see on kaasamine amortisaator TPU amortisaator . Põhimõtteliselt on selle korpuse nurkades paksud amortisaatorid, mis suudavad vastu võtta kukkumisest ja kukkumisest tekkivaid lööke. Seega võimaldab see korpusel teie iPhone’i kaitsta. Need juhtumid pakuvad ka täiendavat kaitset kriimustuste ja kriimustuste eest.

Osta Amazonist: (7,99 dollarit)

9. OtterBox Symmetry seeria iPhone 8 Plus jaoks

Kui soovite OtterBoxi korpust, mis pole nii suur kui teie Defenderi seeria, proovige Symmetry sarja. SĂĽmmeetria juhtumite seeria on olemas a kahekihiline konstruktsioon ja õhuke, elegantne, elegantne ja tasku . Juhtumid ei lisa Defenderi seeriatele helitugevust, kuid need pole nii kerged kui loendis olevad juhtumid. Korpuse maht on siiski hallatav, arvestades, et see pakub rohkem kaitset kui kristallkorpus. Juhtum lisab lisakaitset kaamera ja ekraani ĂĽmber, suurendades nende servi veidi. Parim osa on see on erinevates värvikombinatsioonides, võimaldab teil oma iPhone’i kujundada nii, nagu soovite.

Osta Amazonist: (39,40 dollarit)

10. Samhe iPhone 8 Plus ĂĽmbris

See Samhe juhtum on ainulaadne, kuna kuigi tegemist on õhukese ĂĽmbrisega, on see õhuke ese pakub teie iPhone’ile 360-kraadist kaitset, hõlmates nii esi- kui tagakĂĽlge . Korpusel on 3 osa, millest ĂĽks katab seljaosa, teised kaks – iPhone’i pea ja lõua. SEE korpuse paksus on vaid 0,3 mm ja seetõttu ei tohiks te oma telefoni taskusse ohtu seada. See tagab hea kaitse kriimustuste, kriimustuste ja väikeste tilkade eest. Kuid ärge visake telefoni iga kahe päeva tagant, kuna õhuke ĂĽmbris võib pakkuda nii palju kaitset.

Osta Amazonist: (10,99 dollarit)

Boonus: SlimFiti kaitseĂĽmbris iPhone 8 Plus jaoks

See on mõeldud inimestele, kes otsivad õhukest ĂĽmbrist, kuid kellele ei meeldi läbipaistvad või läbipaistvad karbid. SEE korpus on väga õhuke ja ei lisa nähtavat helitugevust telefoni. Saate oma iPhone’i kriimustuste ja kriimustuste eest hõlpsasti kaitsta. Kuid kui tegemist on tilkadega, kuna korpus on nii õhuke, saab see hakkama ainult väiksemate tilkadega. Kuid see toimetab lisakaitse tagakaamerale, tõstes huuled kaameramooduli ĂĽmber . Korpus on sujuv ja haarduv, nii et loodame, et te ei viska oma seadet kõigepealt maha.

Osta Amazonist: (9,99 dollarit)

Parim iPhone 8 Plus ĂĽmbris, mille peaksite ostma

Teie iPhone’i saab igal ajal tarnida, nii et ärge oodake liiga kaua ja ostke kohe selle jaoks ĂĽmbris. Heitke pilk meie nimekirjale ja valige endale parim. Kõik loendis nimetatud juhtumid on head ja valida tuleks ainult see, mis sobib teie vajadustega. Kui langete oma telefonist palju, sobib teile veidi suurem ĂĽmbris, kuid kui ostate igaks juhuks korpuse, valige mõni kergem. Ăśkskõik, mille valite, andke meile teada oma valikutest allpool olevas kommentaaride jaotises.