contadores estadisticas Saltar al contenido

10 parimat IPTV-valikut turul

IPTV on parim viis televiisori vaatamiseks selliste seadmete kaudu nagu nutitelefonid, arvutid ja nutitelerid ning selle jaoks saab kasutada mitut erinevat rakendust. Paljud parimatest IPTV-võimalustest pakuvad enamasti eraldusvõimet kuni 4K.

Kui olete huvitatud telerite tellimiskavast, kuid ei tea, mida valida, on hea mõte vaadata läbi ja tutvuda mõne parima IPTV-valikuga, mis võib asendada muid alternatiive.

Vaata allpool!

1. Kodi

Alustasime oma parimate IPTV-võimaluste loendit nimekirja reprodutseerimise rakendustega, kuid neil pole oma kanaleid, mida oleme arutanud teises artiklis. Sellel on versioon igaks ettekujutatavaks seadmeks ja see on üks parimaid alternatiive meediumide haldamiseks üldiselt.

Kodil on kanalite lisamiseks palju lisandeid, näiteks Crackle ja Google Drive, nii et saate vaadata kõike, mida soovite. Sellel on ka erinev teema, et see näeks välja nii, nagu soovite, ja see on täiesti reklaamivaba. Allalaadimiseks järgige ametliku lehe linki.

Skoor

2. Täiuslik mängija

Täiuslik mängija on veel üks võimalus IPTV loendite esitamiseks, mis on saadaval Windowsi, Linuxi, Androidi ja Chromecasti jaoks. See toetab kõiki levinumaid loendivorminguid, nii et saate probleemideta vaadata kõike, mida soovite.

Sellel on mitu erinevat dekoodrit, see lubab kogemusi täiustada mitut pistikprogrammi ja sellel on ka premium reklaamideta versioon. Allalaadimiseks järgige linki.

3. Gears TV

Esimene parim IPTV-variant, mis tegelikult nimekirja kantakse, Gears TV. Sellel alternatiivil on ainult Ameerika, Inglise ja Kanada kanalid, Brasiilia teksti ega tõlkeid pole. Seetõttu on see ideaalne neile, kes räägivad inglise keelt ja tunnevad huvi rahvusvaheliste kanalite vastu.

Sellel on rohkem kui 400 kanalit, kõik HD-formaadis, lisaks tagamine juurdepääsu kõigile USA suurematele spordialadele, nagu korvpall ja jalgpall. Kui olete sellest suvandist huvitatud, avage ametlik veebisait.

4. Mängijaklubi

Mängijate klubi on veel üks suurepärane valik ingliskeelsete kõnelejate jaoks, kellel on lisaks VOD-i ja EPG-le juurdepääsule enam kui 4000 kanalit, millel kõigil on Pay-Per-View kanal, nii et olete alati kõigi eetris olevate programmide tipus.

See on väga odav, enamiku kanalite jaoks väga hea kvaliteediga, peaaegu külmub või aeglustub ja sellel on väga hea tugi. Kui soovite osta mõnda pakutavat paketti, külastage ametlikku veebisaiti.

Mängijate klubi on parim IPTV-valik

5. IPTVBlack.TV

IPTVBlack.TV on Brasiilia üks parimaid IPTV võimalusi, kus põhipaketis on juurdepääs enam kui 18 000 kanalile (kahjuks ilma subtiitriteta) või enam kui 21 000 kanalile kõigil muudel pakettidel, mis sisaldab ka subtiitreid. See pakub eraldusvõimet kuni 4K parimate võtete korral või kuni 1080p kõige lihtsamate võtete korral.

Teenuste kasutamiseks rohkem kui ühes seadmes peate maksma kõrgeid tasusid, mis on peaaegu samad kui paketi hind; näiteks põhitasu 29,90 R $ kuus ja teise seadme lisamiseks peate maksma täiendavalt 20,00 R $. Lisateabe saamiseks avage ametlik teenuse leht.

6. IPTV ohutu

Turvaline IPTV on veel üks suurepärane alternatiivne IPTV loend, kus kõigis selle plaanides on üle 20 tuhande kanali. Põhimõtteliselt on kanalid ainult SD- ja HD-kanalitel, täpsematel kanalitel leiate ka FullHD ja 4K.

Sellel on kolm kava: põhi-, täiustatud ja eriline. Esimese kahe erinevus on reprodutseerimise kvaliteet; kahe viimase vahel on Specialil kaks pöörduspunkti, mis erinevad Avanado ainult ühest.

Kui kasutaja soovib lisada rohkem pöörduspunkte, tuleb lisatasu 20,00 R $ punkti kohta, olenemata paketist. Lisateabe saamiseks minge ametlikule veebisaidile.

7. 6 Võida IPTV

Teine parim IPTV-valik on 6Win, millel on kõigis paketides üle 6000 kanali, kuid millel on keskmine hind. Sellel on lisaks rahvusvahelistele kanalitele subtiitrite kanalid mitmes kategoorias, näiteks koomiksid, religioon ja sport.

Põhiplaanis on teil juurdepääs reprodutseerimisele kuni FullHD-ni, teistel kuni 4K-ni; kahes kõige kallimas pakendis on teil juurdepääs 2 punktile. Lisateabe saamiseks minge ametlikule veebisaidile.

6 Võida parim IPTV-valik

8. Core Play IPTV

Teine parim IPTV valik on Core Play, mis pakub kasutajatele rohkem kui 20 tuhat kanalit. Teie pakett on väga taskukohane, ainult 24.00 R $ kuus ja ainult 15.00 R $ täiendava pääsupunkti kohta, piirmääraga 9 punkti.

Sellel on subtiitrite kanalid, programmijuhendid, võimalikud kasutusvõimalused brauserites, nutitelefonides, tahvelarvutites ja paljudes teistes seadmetes. Eraldusvõimeid pakutakse kuni 4K ja neil on tehnilist tuge esmaspäevast reedeni, kui teil tekivad probleemid. Lisateabe saamiseks klõpsake linki.

9. IPTV klubi

Viimane meie artikli IPTV-nimekiri on IPTV-klubi, millel on enam kui 20 000 kanalit, sealhulgas tõlke-, rahvusvahelised, spordi-, jalgpalli-, koomiksi- ja paljud teised. Selles leiate kaks paketti, ainus erinevus on see, et kõige kallim VOD pakub.

Selle eraldusvõime on kuni 4K, programmijuhendid ja juurdepääs kõikidele platvormidele, lauaarvutitest nutitelefonide ja nutitelerite jaoks. Lisateabe saamiseks minge ametlikule veebisaidile.

10. GSE nutikas IPTV

Viimane üksus meie loendis on veel üks IPTV-pleier, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks. See pakub tuge Chromecastile, VOD-esitusloenditele, otseseks taasesituseks (automaatse uuestiühendusega) ja muuks.

GSE-st leiate mitu teemat, võimaluse lisada sisule subtiitreid ja 31 erinevat keelt liidesele. Kasutamiseks peavad kasutajad esitama sisu ise, muu vormingu hulgas ka M3U loendi kaudu. Laadige alla Play poest või App Store'ist.

GSE Smart IPTV on parim IPTV valik

Ja mida arvate meie parimate IPTV-võimaluste loendist?

Kui kasutate juba mõnda meie nimetatud teenust või kui eelistate mõnda teist, jätke kommentaar. Öelge ka, kui leiate uue, on see parem kui praegune ja kui soovite seda muuta. Ärge unustage vaadata parimat rakendust Androidi teleri vaatamiseks!