10 parimat juhtumit HTC One A9 jaoks

Pärast seda sarja rohkem kui mõnda fantastilist nutitelefoni Ăśks, HTC on tagasi teise tipptasemel seadmega – HTC One A9, eelmise HTC One M9 nimelise kõrgema taseme seadme järeltulija. Vaatamata sellele, et HTC One A9 on nimetatud ĂĽheks lipulaevaks, on selle eesmärk olla keskklassi pakkumine HTC nutitelefonide austajatele. Koos hea konstruktsiooniga, mis eristab kõiki HTC nutitelefone, on ka suurepäraseid tehnilisi andmeid. Qualcomm Snapdragon 617 SoC ja 2 GB (või 3 GB) RAM-i toel saab see seade olla nii sujuv kui näete, ja Android 6.0 Marshmallow muudab asja suurepäraseks. Konstruktsioonist rääkides on alumiiniumist ĂĽksikkonstruktsioon, millele on lisatud harjatud metallist tugi. Kui aga ĂĽletate nutitelefoni ohutu kasutamise piirid, vajate oma HTC One A9 jaoks kindlasti täiendavat turvakihti. Siin on meil nimekiri kĂĽmnest parimast HTC One A9 kaitseĂĽmbrisest, mida saate osta.

Parim juhtum HTC One A9 jaoks

1. Vostrostone KuGi One A9 juhtum

Vostrostone’i toode – usaldusväärne kaubamärk – see HTC One A9 kaitsekott on saadaval taskukohase ja mõistliku hinnaga. Ăśhilduv kõigi HTC One A9 kanduri variantidega on see korpus saadaval 4 erinevas värvitoonis – kuldne, must, sinine ja punane. See kate pakub täielikku juurdepääsu kõigile teie nutitelefoni osadele, nagu kõlarid, pordid ja kaamera. Vostrostone KuGi One A9 korpuse välimusest saate aru, et ĂĽmbris ei lisa teie nutitelefonile palju helitugevust; teisest kĂĽljest näeb teie HTC One A9 välja kena ja kerge, millele on lisatud pehmem puutetunne. Muidugi on teie telefon kaitstud tolmu, mustuse, kriimustuste ja muude levinud kahjustuste eest.

 • Hind : 7,50 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

2. OEAGO HTC One A9 kahekihiline ĂĽmbris

See võib juhtuda teie HTC One A9 jaoks, eriti kui olete nutikas nutitelefoni kasutaja! Korpus on saadaval viies kuues erinevas värvivariandis, näiteks roheline silikoon, sinine silikoon ja punane silikoon, kuid võib-olla peate mõne värvivariandi eest maksma täiendavalt 1 dollarit. Rääkides topeltkihtidest, mis sellega kaasnevad, on kõva plast ja pehmed silikoonid. Voodri ülaosas on kinnitatud osa, mis parandab seadme käsitsemist. Muude märkimisväärsete OEAGO HTC One A9 kahekihilise omaduse hulka kuuluvad suletud nupud ja täiuslik juurdepääs HTC One A9 kõikidele osadele. Peale selle on OEAGO HTC One A9 kahekihilise korpuse amortisaator üsna muljetavaldav, usume.

 • Hind : 5,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

3. Vostrostone KuGi nahkkott HTC One A9 jaoks

Kui soovite oma nutitelefonile stiilse välimuse anda, peaksite proovima ka Vostrostone KuGi HTC One A9 nahkkest, mis on samuti üsna taskukohane. Nagu nimigi ütleb, on korpus valmistatud PU nahast, mis on piisavalt tugev, et taluda palju kahjustusi. Kogu seadme katmise asemel on ekraani osas väike aken, kus teil on kiire juurdepääs teatud tüüpi sisule, näiteks vidinatele. Lisaks saate põhikaitse tolmu, kriimustuste jms eest. Seda ümbrist on saadaval neljas värvitoonis: must, kuld, punane ja valge. Kõigis värvivariantides on elegantne välimus ja stiil tagatud.

 • Hind : 11,50 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

4. HTC Dot Look ametlik korpus ĂĽhe A9 jaoks

Noh, meil on siin HTC One A9 ametlik juhtum. Ametlik HTC Dot View ĂĽmbris One A9 jaoks võib olla veidi kallis, kuid pakub rohkem kui see, mille eest maksate. Korpust on saadaval kolmes erinevas värvitoonis ja täpsusega ning täielik juurdepääs telefoni funktsioonidele on igal juhul tagatud. Kuigi selle esikĂĽljel on jaotis Dot View, on tagakĂĽlg läbipaistev ja te ei pea kaotama oma HTC One A9 ainulaadset stiili ja välimust. Dot View’st rääkides on see suurepärane tehnoloogia, mis näitab peamisi märguandeid interaktiivselt, ilma et peaksite juhtumit avama. Korpuse avamisel näete siiski täielikku teateekraani. Olles HTC ametlik kaitsja, on selle versioon ideaalne seadmete jaoks.

 • Hind : 49,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : HTC ametlik pood

5. KAHJU Mardikast HTC One A9

See on ĂĽks parimaid vastupidavaid juhtumeid, mis teie HTC One A9 jaoks saadaval võivad olla, arvestades, et teie eelarve on suhteliselt kõrge. See on SUPCASE toode, mis on ĂĽlimalt usaldusväärne kaitseĂĽmbristes ja muudes lisaseadmetes. Aksessuaari konstruktsioon on piltidel näha ja kvaliteet on tagatud kahe kasuliku kaitsesegu loova materjali – kõva polĂĽkarbonaadi ja painduva TPU – kasutamisega. See segu talub juhuslikke tilke ja muid ĂĽllatusi. Esikaanel on ekraanikaitse ja teil on juurdepääs kõigile pordidele ja nuppudele mitte pealetĂĽkkivalt. Maksmisele kuuluva raha eest saab SUPCASE Beetle HTC One A9 ĂĽmbris suurepärase töö.

 • Hind : 19,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

6. HTC One A9 LK juhtum

HTC One A9 LK läbipaistev ümbris on spetsiaalselt HTC One A9 jaoks mõeldud läbipaistev ümbris. See on parim valik, kui te ei soovi, et HTC One A9 nutitelefon näeks puudulik välja, isegi kaitset suurendades. Konstruktsioonist rääkides kasutatakse kõrgekvaliteedilist kummi ja see võib kaitsta seadme kere kriimustuste, mustuse, plekkide jms eest. Lisaks saate juurde pääseda nuppudele ja portidele, isegi kui korpus töötab. Lisaks on kasutatud materjalil võime vastu võtta lööke, vastupidavus murdudele ja kriimustustele. Lisaks on HTC One A9 Clear LK korpuse esiküljel kõrgendatud raam, mis kaitseb ekraani kahjustuste eest. Lõppude lõpuks on see väga taskukohane hind.

 • Hind : 7,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

7. Puhastage Naked Case-Mate HTC One A9 karm ĂĽmbris

Veel üks selle loendi kallis variant, HTC Nu A9 karm Hard Case-Mate, on samal ajal kerge ja tõhus. Need on rasked juhtumid ja võivad pakkuda kaitset peaaegu igasuguste kahjustuste eest, alates tilkadest kuni tolmu ja löökideni kuni veepritsmeteni. Kahekihiline korpus on löögikindel, kuid kogu kaitsekiht jääb läbipaistvaks, nii et see ei mõjuta teie HTC One A9 tegelikku stiili. Samal ajal on kaitseraud kaitsmise seisukohalt suurepärane. HTC One A9 Case-Mate Clear Naked kõva ümbrise teine ​​tähelepanuväärne omadus on mugav disain ja metallist nupud hõlpsaks juurdepääsuks ja puudutamiseks.

 • Hind : 35,00 dollarit
 • Kust seda osta saab : Ametlik madratsikauplus

8. HTC Clear Shiled ĂĽmbris HTC One A9 jaoks

Siin on meil HTC One A9 nutitelefoni jaoks veel ĂĽks ametlik kaitseĂĽmbris. Kuid võrreldes sellega, mida oleme varem maininud, on HTC Clear Shiled HTC One A9 ĂĽmbris ĂĽsna taskukohane ja sobib sealsele tavakasutajale. Disain ja konstruktsioon on väga minimalistlikud – nagu välimuseltgi -, kuid võite saada kaitset erinevat tĂĽĂĽpi kahjustuste eest, nagu kukkumised, löögid ja mustus jne. Siiani ei pea te kompromisse tegema oma käes oleva One A9 originaalses stiilis. Saate valida HTC One Shed HTC One A9 punase või musta variandi, sõltuvalt teie A9 värvist. Ăśldiselt on see hea.

 • Hind : 19,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Ametlik HTC pood

9. Oktaan Incipio HTC One A9 ĂĽmbris

See ĂĽmbris pärineb Incipio seeriast Octip – mis on tõeliselt usaldusväärne kaubamärk, kui soovite omada tõhusat ja tõhusat nutitelefoni ĂĽmbrist. Klassikalise väljanägemise kõrval on selle muljetavaldava tehnika poolest tuntud ka Incipio HTC One A9 oktaankarp. Korpus on valmistatud Plextronium polĂĽkarbonaadist. Kaitse suurendamiseks on ettevõte lisanud ka tekstuuriga kaitseraua katte. LĂĽhidalt, Incipio HTC One A9 oktaankarp võib viia teie seadme kaitse täiesti uuele tasemele, andes teile enesekindlust selle kasutamiseks. Lisaks on korpuse disain optimeeritud parimate tulemuste saamiseks, kui see on langenud ja põrutatud. Saavutatud tehnoloogia ja täpsuse eest võime öelda, et hind on taskukohane. See on saadaval neljas erinevas värvikombinatsioonis.

 • Hind : 24,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Incipio ametlik pood

10. Olixar FlexiShield HTC One A9 geeli kate

Olixar FlexiShield HTC One A9 geelkarp on kaitseümbris, mis rõhutab vastupidavust ja kaitset. Kasutatav materjal sobib mittekleepuvaks käitumiseks, samuti seadme hõlpsamaks käsitsemiseks, kui kork on kinnitatud. Parim on see, et see ei lisa seadmele palju helitugevust ja saate oma HTC One A9 alati oma ilusa välimuse tagasi saada. Mõned muud Olixar FlexiShield HTC One A9 geelkorpuse märkimisväärsed omadused hõlmavad täpseid väljalõikeid ja kõrgendatud raame. Pange tähele, et see on teie HTC One A9 jaoks üks taskukohasemaid kaitsejuhtumeid. Siinkohal tuleb märkida, et ümbris pakub teie HTC One A9 nutitelefonile elegantset paigutust, mis on ka muljetavaldav.

 • Hind : 8,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : MobileFun

Noh, kui teil oleks HTC One A9, millise korpuse valiksite? Ootame teadmist.