10 parimat mängu, mida võrgus mängitakse arvutis või nutitelefonis
BLOG

10 parimat mängu, mida võrgus mängitakse arvutis või nutitelefonis

Teade sõnumile

Internet on hea liitlane teie ühenduse elus hoidmiseks ja pole midagi paremat kui mõned mängud, mida sõpradega võrgus mängida. Kas hõivatud ajakava või praeguse olukorra, näiteks docorona viiruse tõttu, on täna toodud mäng viide meie meeskonna kogemustele nende tiitlitega.

Mõlemal juhul on nende meeskonnamängu edendavate koostöötegurite või lihtsalt individuaalse võistlemise võimaldamise tõttu neil kõigil oma tugevused, mida peetakse parimateks võrgumängude mängudeks.

Ükski neist ei suuda isegi vooluringi praadida ega arvuti temperatuuri tõsta. Tegelikult saate mänge salvestada ja printida ilma suurte probleemideta. Eriti selleks, et avaldada oma sotsiaalvõrgustikes või kasutada seda rakendust elatiseks teenimiseks ja isegi võimaluse teenida Internetis raha selliste platvormide nagu Twitch kaudu.

Nii et valmistage oma arvuti kõvaketas alla parimate mängude allalaadimiseks, mida saaksite oma sõpradega võrgus mängida!

1. Ăślevaatus

2016. aastal arvutite ja konsoolide jaoks käivitatud Overwatchist on saanud üks peamisi arvutite võrgumänge. Tema päeval erines see enamikust sarnastest mängudest sellega, et ei panustanud taktikalistele ja sõjalistele laskevalemitele, mis olid inspireeritud reaalsusest.

Tegelikult toimub Overwatch Maa tulevikus ja igal tegelasel on oma teadmised. See tugevus peab teie meeskonna liikmeid täiendama. Võti on siin meeskonnatöö, sest vaidlusi tehakse meeskondade vahel viis kuni viis.

Overwatchi tundmaõppimiseks ja oma arvutis mängimiseks klõpsake linki!

mängud-mängida-võrgus-üle vaadata

2. Kivist kamin

Hearthstone'i saab mängida arvutites ning Androidi või iPhone'i nutitelefonides, kaardimäng on inspireeritud klassikalisest Magic: the Gatheringust. Tema fantastilist iseloomu inspireeris aga veel üks veebimäng, mida kommenteerime ka selles artiklis: klassikaline World of Warcraft.

Vaidlused on kiired ja reeglid lihtsad, hõlbustades õppimist. Mängusüsteem otsib teiega sarnast tasemel tegelast, et tuua mõlemale aus konkurents. Erinevalt Overwatchist on siinne võistlus üks-ühele duell.

PC-versiooni allalaadimiseks avage leht Hearthstone. Nagu me mainisime, on see mäng saadaval ka Androidis ja iPhone'is.

3. Meeskonnavõistluse taktika

Teamfight Tactics on saadaval ka arvutitele ja värskelt välja antud nutitelefonides. See kuulub uude võrgumängude kategooriasse:oma male.

Traditsioonilisest malest inspireerituna vastutate siin ainult nende tükkide paigutamise eest, millega võitlete iseenda vastu. Alguses võib see tunduda tühi, kuid kuna teie otsus mõjutab teie tegelase jõudlust, on huvitav näha, kas teie strateegia töötab.

Teamfight Taktika on inspireeritud õnnestunud League of Legendsist, mis on veel üks parimatest võrgus mängitavatest mängudest, mida me lähiajal mainime. Praegu võite klõpsata lingil, et alla laadida Teamfight Tactics PC-st. Mäng on saadaval vastavalt Google Play ja App Store'i Androidi või iPhone'i versioonides.

4. Legendide liiga

Isegi 11 aastat tagasi välja antud League of Legends on endiselt üks populaarsemaid võrgumänge maailmas. Tema ülesandeks oli MOBA populariseerimine, kuni selle ajani oli mängutööstuses suhteliselt väike nišš.

Mängitavalt vabalt muutub League of Legends pühaks ka seetõttu, et seda saab mängida igas arvutis, muutes selle väga juurdepääsetavaks. Pealkirjas eeldate erinevate tugevuste ja võimetega tegelaste rolli, sarnaselt sellele, mida nägime Overwatchil.

Kuid siin on teil strateegilisem käsk, öeldes, et peate oma tegelase ründama, mitte ennast tulistama. Ka teie meeskonnakaaslased kasutavad erinevate võimetega tegelasi. Koordineerimine, sünkroonimine ja osavus on oskused, mida saate seda mängu arendades arendada, saadaval ainult personaalarvutite jaoks.

5. World of Warcraft

Üks vanimaid võrgus mängitud mänge on endiselt aktiivne. Algselt 2004. aastal turule tulnud mäng on kogenud mõningast tasakaalustamist ja muutusi graafikas, et seda tänapäeval kohandada.

Tiitel sai ikooniks, et tuua mängijad Azerothi fantastilisse maailma teisiti, kui me tavaliselt teeme selles strateegiamängude sarjas. Võimaldades teil valida oma tegelase rassi, võime ühineda ka maailma konkurentide kahe näoga.

Sealt saate vabalt reisida mööda maailma, kohtuda uute sõpradega, seista silmitsi inetusega ja osaleda sõdades teiste osapoolte vastu. Viimasel ajal on võimalik mängida isegi "vanadel" serveritel, mis viitab mängu algusaastatele. World of Warcrafti saab mängida ainult arvutis.

vau

6. Vaba tuli

Vaevalt selle teksti jõudmiseni Vaba Tuld tundmata on täna peamine asilahinguvälinutitelefonide jaoks Brasiilias. Ta kasutas edukat Fortnite'i valemit, kuid ilma vajaduseta ehitada kolossaalset struktuuri.

See muudab mängu hõlpsamini kättesaadavaks ja hõlpsamaks. Lisaks sellele saab seda mängu odavalt ja keskmise suurusega nutitelefonides sujuvalt kasutada, mis teeb mänguga liitumise lihtsaks.

Praegu on Free Fire'is juba professionaalne meeskond ja turniiril võistlevad mängijad. See tähendab ka, et tema ümber on suur kogukond, kes vahetab näpunäiteid ja strateegiaid, kuidas paremini mängida. Free Fire'i saab mängida nii Androidis kui ka iPhone'is.

Näpunäide: vaadake kindlasti ka meie valikuid koos teiste mängudega, mis sarnanevad tasuta tulega!

7. PES 2020 e-jalgpall

Vaidlus oli tuline, kuid nii FIFA kui ka PES on virtuaalsete jalgpallifännide südameid eitanud. EFootbal PES 2020 muudab selle aasta väljaandes oma nime, lisaks traditsioonilistele meetoditele, mis põrutavad seda sarja, toob veebivaidlustesse juurde ka rohkem tööriistu, näiteksMeistrite liiga.

Ka ametlikke mängijaid ja meeskondi esindades saab seda mängu mängida arvutites ja praeguse põlvkonna konsoolidel. Eeliseks on see, et see mäng on saadaval mitmel viisil, nii tasuta kui ka tasulisena.

Klõpsake linki, et saada teavet mängu tasuta versiooni eFootball PES 2020 Lite kohta. Vaadake ka Androidi ja iPhone'i jaoks mõeldud mobiiltelefoni PES 2020 eFootBall, mis on samuti tasuta saadaval.

8. Mortal Kombat 11

Verise võitlusmängu üheks parimaks versiooniks peetud Mortal Kombat 11 ilmus 2019. aastal looga, mis meeldib uustulnukatele ja igatseb 1990ndaid.

Sellel on ka kindel veebirežiim ja aktiivne kogukondvõistlejad, mille levitamiseks kasutatakse ikoonilisi tegelasi nagu Liu Kang, Kung Lao, Sonya ja Sub-Zerosurmajuhtumiderinevatel meistrivõistlustel.

Mortal Kombat 11 on saadaval arvutite ja konsoolide jaoks. PC-versiooni teadasaamiseks klõpsake linki!