contador gratis Skip to content

10 parimat nutitelefoni fotograafiasõpradele

10 parimat nutitelefoni fotograafiasõpradele

Kas teile meeldib kaamera? Heitke pilk meie tänase kümne nutitelefoni fotograafia osas

Aasta-aastalt kihutavad nutitelefonid üha enam oma mobiiltelefonides kaamera: lisaks sellele, et objektiivide arv kahekordistub igas põlvkonnas, investeerib tootja ka palju uus funktsioon tarkvara ja andurid iga kord suurem kui, kõik selleks, et saaksime öelda, et teie uus seade kõrgeim rakufotograafia.

Millised on tänapäeval parimad nutitelefonid kaamerate osas? Alates 2012, fotograafia võrdlussait, DXOMark, katsetades peamiste turule lastud nutitelefonide, lisaks professionaalsete kaamerate ja objektiividega, sellele küsimusele vastamist ja selle klassifitseerimist parim varustus pilte teha ja videoid teha.

Selle artikli avaldamise kuupäeva seisuga on portaal järjestatud 70 nutitelefoni, hinnatakse samadel tingimustel rangetes protokollides, mis lisavad fotodele ja videotele üldised hinded. Sisene nimekiri mida kontrollite allpool, kahanevas järjekorras, valime 10 esimest paigutatut, rõhuasetusega mudelitel, mida saab Brasiilias osta või importida:

Huawei Mate 30 Pro 5G

Parim kaameratelefon Mate 30 Pro firmalt Huawei

Ehkki see on saadaval väga vähestel turgudel Mate 30 Pro 5G alates Huawei reegel auastmes DXOMark esimese kohana. Selleks on sellel mudelil neli tagumist kaamerat. Peamine neist on 40 megapikslitava f/1.6 ja optiline stabilisatsioon; teisel kaameral on ka 40 megapikslit, kuid lisaks pakub see ka eriti laia objektiivi, mis on võimeline jäädvustama laiemat stseeni.

Paki sulgemiseks Mate 30 Pro omada andurit ToF (Lennuaeg), et paremini ära tunda stseeni sügavus ja 8-megapiksline kaamera optiline suum kuni 3x. Kuigi turul on juba nelja tagakaameraga mudeleid Huawei paista silma, kuna lisaobjektiiv on sama hea kui peamine. See omadus pani ta vallutama kõrgeim tulemus alates DXOMark fotode jaoks.

 • Kokku tulemus: 123;
 • Foto tulemus: 134;
 • Video tulemus: 102

* Esialgu oli Huawei Mate 30 Pro 4G variant 3. kohal. Selle artikli puhul eirame aga 4G-varianti, kuna see on ülaltoodud mudeliga identne, välja arvatud mõned piltide töötlemise parandused, mille tõttu 5G-versioon jõudis esimesse positsiooni.

seda Mate 30 Pro Brasiilias 5G ei mĂĽĂĽda.

Honor V30 Pro

Kuigi ei pakuta Brasiilias on Honor V30 Pro uusim mudel, mida DXOMark testis. Tänu tagumisele optilisele koostulele koos kolm kaamerat, tule esimesena 40 megapikslit ja avamine f/1,6, kiideti mudelit kõrge detailsuse ja vähem müraga piltide eest. Lisaks primaarläätsele on Honoril ka kaamera väga lai 12-megapiksline kaamera ja 3-kordne optiline kaamera 8-megapiksline.

 • Kokku tulemus: 121;
 • Foto tulemus: 132;
 • Video tulemus: 100

Analüüsis omistatakse mudelile ka see, et tal on hea telekaamera, Mis tähendab, et Honor ei sega teistega võrreldes suurenduskaamera kvaliteeti. Kiidetakse ka nutitelefonide ööfotosid, kuna need pakuvad tasakaalustatud säritust ega ole halvema kvaliteediga. Au a subsideerima Huawei lääne turu jaoks ja esitleb alati tehnoloogiat, mida selles reas nähakse Sõber ja Lk. Hiina keeles, aga hinna eest huvitavam.

Xiaomi Mi Note 10

Kaamera: 10 parimat nutitelefoni fotograafiasõpradele

Megapikslid ei pruugi tähendada kõike, kuid kindlasti on neil kaal kolmandal kohal, mille võitis Mi märkus 10alates Xiaomi. 108-megapikslise põhianduriga, mille on tootnud Samsung, kasutab Hiina lansseerimine sensorina edukalt iga üheksa pikslit, mille tulemuseks on suurem valguse neeldumine ja sellest tulenevalt ka parem pildikvaliteet. Kõigiga tehtud piltidel 108 megapikslit, seda Mi märkus 10 see on üllatav ka paljude jäädvustatud detailidega.

 • Kokku tulemus: 121;
 • Foto tulemus: 130;
 • Video tulemus: 102

Ja kui 108-megapikslisest kaamerast ei piisa, siis on see kõik Mi märkus 10 on selle paigutuse õigustamiseks veel neli põhjust: lisaks eesmisele kaamerale, mida pole veel võrreldud, on sellel ToF-sensor nagu Mate 30 Pro, 20-megapiksline lainurkokaamera, kaks kaamerat optilise suumiga (üks kuni 2x suum ja teine ​​kuni 4x) ja spetsiaalsete anduritega makrofotokokku viis tagumine kaamera.

seda Mi märkus 10 Brasiilias ei müüda.

Apple iPhone 11 Pro Max

10 parimat nutitelefoni fotograafiasõpradele

seda iPhone 11 Pro Max on esimene nutitelefon alates Apple kolme tagakaameraga. Kuigi peamine on varustatud 12-megapikslise sensoriga f /1,8 ja optiline stabilisatsioon, ülejäänud on ka 12-megapikslised, kuid need paistavad silma suurema nurgaga objektiivide, ülikõrgete kaamerate ja kuni 3-kordse optilise suumiga telefotokaamerate jaoks. Mudeli analüüsimisel DXOMark kiitis fotode ja videote detailsust nii taustvalgust pakkuva lainurkobjektiivi kõrval väga lai.

 • Kokku tulemus: 117;
 • Foto tulemus: 124;
 • Video tulemus: 102

Ehkki veebisaidi testitud versioon on suurim (Maks), on võimalik seda eeldada iPhone 11 Pro tavapärased suurused hõivavad edetabelis sama koha. Seoses iPhone 11, peavad olema ka põhi- ja ülikaamera kaameraga saadud tulemused sama saadud mudeli järgi Pro, sest ainus erinevus on puudumine objektiiv optilise suumiga. Alates selle artikli avaldamise kuupäevast iPhone 11 pole testinud DXOMark.

seda iPhone 11 Pro Max mĂĽĂĽdi Brasiilias 6887 dollari eest.

Samsung Galaxy Note 10+

10 parimat nutitelefoni fotograafiasõpradele

A Samsung debüteerib 10 parimat nutitelefoni kaamerat Galaxy Note 10+, Neil kõigil on neli tagumist andurit. Põhil on 12-megapiksline, muutuva avaga f/ 1,5 a f/ 2,4 ja optiline stabilisatsioon; ülejäänud komplekt sarnaneb sellega, mida nägime loendi alguses, koos ToF-anduriga sügavuse tuvastamiseks, objektiiviga väga lai 16-megapiksline kaamera ja lõpuks 8-megapikslise kaamera ja 2x optilise suumiga telekaamera.

 • Kokku tulemus: 117;
 • Foto tulemus: 126;
 • Video tulemus: 98

Komplimendi eest, mille ta modellile maksis, tõstis veebisari meeskond esile kiirus millele nutitelefon keskendub ja lisaks klassifitseerimisele ka fotosid teeb portree režiim seal kui "lõbus, efektidega ära jooksma loomulik. Video osas on ka hinnangud positiivsed, märkmeid alates hea kvaliteet sise- ja väliskeskkond, va a pildi stabiliseerimine peetakse "tõhusaks".

seda Galaxy Note 10 tavapäraselt ei ole DXOMarki meeskond testinud. Otsustades siiski selle järgi, et ainus erinevus on tsensuuri puudumine ToF, mis läheb paremaks sügavuse tuvastamine stseenides võite eeldada, et see on sama hea kui suuremad variandid, välja arvatud fotod ja videod portreerežiimis.

seda Galaxy Note 10 mĂĽĂĽdi Brasiilias 4499 R $.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro 10 on parim nutitelefon fotograafiasõpradele

Teine mudel Huawei ilmub loendisse P30 Proja igaüks, kes arvab, et tal pole erinevust Mate 30 Pro, meie esimene koht. Kuigi põhikaamera on väga sarnane, koos 40 megapikslit ja avamine f/1,6, läheb esiletõst telekaamerale, mis kasutab a periskoopiline lääts erakorralise optilise suurenduse saavutamiseks 5x. Kui ei, on olemas ka ToF-andur ja 20-megapiksline ülikõrge kaamera.

 • Kokku tulemus: 116;
 • Foto tulemus: 125;
 • Video tulemus: 97.

Nagu juhtumis Mate 30 Pro ja sisenege Mi märkus 10, teie megapikslise kaamera kasutamise mudeli saladus 4. rühm. Viimane foto tuli välja 10 megapiksliga, kuid anduripunktina muutuda suuremaks "kokku tulles", püüdes kokku kõige tõhusama valguse. Peale selle P30 Pro ja Mate 30 Pro ärge kasutage standardset pikslit RGB (punane, roheline ja sinine), kuid standardvarustuses RYB (punane, kollane ja sinine), ka paljutõotavad omadused jäädvusta rohkem valgust pimedas keskkonnas.

seda P30 Pro mĂĽĂĽdi Brasiilias hinnaga 3599 R $.

OPPO Reno Zoom 10X

Veel üks mudel nimelt kaugel siin ilmumisest, kuid õnnestus kaamera tõttu maailmas, see Reno 10X suumMandariin Opositsioon. Selles osas, mille tegite läbi DXOMarki, põhikaamera ja telefonifoto, esimene 48-megapikslise ja avaga f / 1,7, ja teine ​​8-megapiksline ja 5X optiline suum, see on esile tõstetud, kuid on veel kolmas tagakaamera, lainurkobjektiiviga ja 8-megapiksline.

 • Kokku tulemus: 116;
 • Foto tulemus: 125;
 • Video tulemus: 100

seda Reno 10X suum omab seda nime, sest lisaks 5X optilisele suumile lähendab mudel pilte ka lähemale 5x rohkem kasutades digitaalset suumi. Tehnika, mis võimaldab selle fookuskauguse muuta, on sama, mis Huawei P30 Pro puhul: periskoobi kujuga objektiivi kasutamisel. Kuigi mitte nii kiita ööfoto nagu Huawei puhul, näitab Oppo veebisaidi andmetel päevafotodel suurepäraseid tulemusi, hea särituse ja heade üksikasjadega.

OnePlus 7 Pro

Võib-olla pole te Oppo-st midagi kuulnud, kuid olete seda kuulnud OnePlusjah, mõlemad ettevõtted kuuluvad samasse kontserni, nii et on normaalne, et niipea kui Reno 10X Zoom meil on OnePlus 7 Pro. Ta kasutab sama komplekti kui tema kauge nõbu, isegi kui tal pole periskoopilist läätse. Põhikaamera on olnud 48 megapikslit ja avad f/ 1.7, kuid on ka lainurkokaameraid ja 3X optilise suumiga kaameraid.

 • Kokku tulemus: 114;
 • Foto tulemus: 122;
 • Video tulemus: 98

Kuigi see pole nii huvitav kui Oppo, on selles siiski midagi OnePlus 7 Pro tarkvara mis muudab selle paremaks öine saak alates Reno 10X Zoom. Selle põhjuseks on asjaolu, et vastavalt DXOMarki andmetele on mudeli enamikus valgustingimustes hea detailsusaste, portree režiim Seda seadet kiidetakse ka pildi sügavuse selge eristamise ja tausta loomuliku hägustamise eest.

Nagu Oppo Reno 10X Zoom, on ka OnePlus 7 Pro Brasiilias ei pakuta.

Honor 20 Pro

Ei, te ei saa valesti aru, see on see tuba mudel alates Huawei ilmus meie kümne parima hulka, mis näitab seda lubadust suurepärane kaamera tavaliselt teeb seda ettevõte, isegi tütarettevõtte mudelis Lugupidamisega. 20 Pro kannab komplekti, mis on sarnane ülaltooduga: põhikaamera 48 megapikslit, koos suur avamine alates f/ 1,4, 16-megapiksline lainurkobjektiiv ja 8-megapiksline optiline suum 3X.

 • Kokku tulemus: 113;
 • Foto tulemus: 121;
 • Video tulemus: 97.

Lisaks on Honor 20 Pro-l veel kaamera 2 megapikslit mis juhtub peaaegu alati märkamatult. Eesmärk on pildistada makro, mis võetakse tavaliselt väga lähedalt (ja väga väikestest esemetest, näiteks putukatest). DXOMarki läbiviidud testides on kõige rohkem kiidetud punkt autofookus, see on see usaldusväärne ja kiire, HDR on hea enamikus valguse ja müra tingimustes, mida tavaliselt kontrollitakse enamiku fotode puhul.

seda Honor 20 Pro Brasiilias ei müüda, kuid see võib nii olla, eks?

Samguns Galaxy S10 +

Samsung Galaxy S10 + 10 - parimad nutitelefonid fotograafiasõpradele

Kuigi sellel on kaamera, mis on kaameraga väga sarnane Galaxy Note 10+, seda S10 + sellel on madalam protsessor, mis muidugi mõjutab ka väärtust on madalam. Sellegipoolest on optika paigutus auväärne, 12-megapikslise põhikaamera ja muutuv ava Hulgas f /1.5 ja f /2,4, 16-megapiksline, ülisuur ja vaatenurgaga 123 ja lõpuks 2x optilise suumiga teleobjektiiv.

 • Kokku tulemus: 113;
 • Foto tulemus: 120;
 • Video tulemus: 97.

Analüüsi läbiviimisel DXOMark, seda S10 + kiitis ta lahkuse eest dünaamiline ulatus, madal müratase ruumis ja fotode hea valgustus välgu abil. Kuigi Galaxy S10 tavapärased kasutusalad täpselt tõesti tagasi seatud, siis loodetavasti kehtib selle kohta ka kiitus. Jo S10e, mille tagaküljel puudub teleobjektiiv, peavad objektiivi tulemustega sarnased tulemused olema S10 + kaameras peamine ja väga laiainult

seda Galaxy S10 + mĂĽĂĽdi Brasiilias 3719 dollari eest.

Hea mees: Google Pixel 4 XL

Google Pixel 4 XL, 10 parimat nutitelefoni fotograafiasõpradele

Vaatamata sellele, et see on viide mobiilifotograafias, Piksel vabastati 2019. aastal tipphetkedest välja alates DXOMark, nii palju, et see pole isegi meie 10 parima hulka kantud. Otsustasime seda tsiteerida auväärsena, seda nii pärandi jaoks, mille Pixel-liin viimase põlvkonna jooksul ehitas, kui ka selleks, et selgitada põhjuseid, miks see nii palju punkte kaotas.

Kuigi paigutus võib tunduda ebaõiglane, pean ma sellele tähelepanu pöörama mis aspekt pingeread arvestavad selle märkuse andmiseks: on väga võimalik, et põhikaamera 12-megapiksline, ava f/ 1.7 ja optiline stabilisatsioon on aga maailma 5 parima hulgas laiade läätsede puudumine (Kallutamine) ja optiline suum muidugi ainult 2x kahjustatud teie paigutus.

 • Kokku tulemus: 112;
 • Foto tulemus: 117;
 • Video tulemus: 101

Mudelitest rääkides kiidab ka analüüs detailsuse tase fotode põhjal ja kuidas seade säritust kontrollib, ei jää konkurendid enam maha. Mõnel juhul konkurendid isegi ületavad Pixel 4 XL, nagu antud juhul video, Kus iPhone 11 Pro Max välja minema ülemus. Hämaras fotode puhul öine režiim alates Pixel 4 XL jääb üheks parimaks. Nagu selgub, vajab DXOMark rekordite saamiseks rohkem kui head põhikaamerat.

seda Pixel 4XL Brasiilias ei mĂĽĂĽda.

Ja teil on üks siin mainitud mudelitest nimekiri? Rääkige meile, mida arvate meie 10 parima kasutamise kohta kommentaarikasti all!

Via: DXOMark