10 parimat programmi HD eraldamiseks

10 parimat programmi HD eraldamiseks

Teie arvuti kõvaketta jaotamine võib olla väga kasulik kõigile, kes soovivad salvestusruumi jagada muul viisil. Ehkki saate seda teha käsitsi, on olemas tarkvara, mis suudab suurema osa tööst teie heaks teha. Lisaks sellele, et see programm on praktilisem, saab see muuta protsessi turvalisemaks ka neile, kes teemast palju ei tea.

Kui olete uudishimulik ja soovite teada, milline tarkvara on HD-i jagamisel väärtuslik, vaadake lihtsalt meie peamisi näpunäiteid. Vaadake kõike üksikasjalikult allpool olevas loendis!

Loe ka: Programmide teisaldamine HD-le: juhend

1. Alustatud

rakendus arvuti kõvaketaste eraldamiseks

Oma nimekirja alustamiseks oleme alustanud. Selle kasutamiseks pole vaja installida, nii et kõigi selle funktsioonide üsna hõlpsaks kasutamiseks käivitage USB-mälupulgal vaid käivitatav fail.

Sellel on suhteliselt hõlpsasti mõistetav liides, isegi kui te pole harjunud seda tüüpi programme kasutama. Saate iga sektsiooni jaoks valida täpse suuruse ja neid saab vormindada soovitud vormingus.

See hõlmab EXT2 / 3/4, NTFS, FAT16 / 32 ja XFS. Üldiselt hea võimalus, mida saab kasutada tasuta. Vaadake rohkem lingi kaudu.

2. Naljakas partitsioonide haldur

Armas partitsioonide haldur on veel üks, mille kasutamiseks pole vaja installida. Saate seda kasutada CD-del, pliiatsi draividel või välkmäluseadmetel, olenevalt sellest, kumb on HD-i jagamisel mugavam.

See on hea kõigile, kes soovivad pidutseda isegi enne opsüsteemi arvutisse installimist. Mõlemal juhul saab tarkvara kasutada peo loomiseks ja muutmiseks vastavalt oma soovile.

Ainus negatiivne külg on see, et see funktsioneerib täielikult teksti järgi, nii et teil pole tavalist, nupuga täidetud liidest. Peale selle on see tasuta ja proovimist väärt. Selle saate alla laadida lingi kaudu.

3. MiniTooli partitsiooniviisard

MiniTooli partitsiooniviisard on meie nimekirja üks täielikumaid. Seda saab kasutada vormindamiseks, kustutamiseks, teisaldamiseks, jagamiseks, liitumiseks ja peo tegemiseks mis tahes viisil.

Lisaks muud tüüpi testide tegemisele saab ta ka partitsiooni kontrollida, kas seal on ka vigu. See töötab kõigis Windowsi tänapäevastes versioonides ja seda saab kasutada tasuta. Vaadake rohkem lingi kaudu.

Loe ka: 14 põhjust, miks teie HD-l HD-lt SSD-le üle minna

4. AOMEI SE partitsiooniassistent

Seejärel võime soovitada AOMEI Partition Assistant SE-d. Nimi võib olla pikk, kuid rakendus ise on üsna lihtne. Õnneks on see ka üks programm, kus on rohkem valikuid kui saate oma peoga teha.

Samuti võimaldab see osapooli luua, kustutada, vormindada, eraldada ja isegi taastada. Vajadusel saate ka kõik osapooled kopeerida ja kleepida.

See töötab igas Windowsis alates XP versioonist, kuna seda on väga lihtne kasutada. Vaadake rohkem lingi kaudu.

5. Aktiivne partitsioonijuht

aktiivne arvuti partitsioon

Aktiivne partitsioonide haldur on hea võimalus ka HD- või SSD-plaadi eraldamisel. Lisaks peo haldamisele saate oma HD-d vormindada ka vormingust sõltumata.

Nagu kõik muu, töötab ka see tarkvara Windowsi uusimas versioonis, mis hõlmab isegi XP-d. Kui teil on uudishimu, saate linki täiendavalt kontrollida.

6. EaseUS partitsioonimeister

EaseUS Partition Master on populaarne tarkvara kõigile, kellel on kunagi olnud vaja HD-i eraldada. See on üks hõlpsamini kasutatavaid programme, kasutades arvuti külje suurendamiseks või vähendamiseks ainult mõnda liugurit.

Lahedam on see, et kõiki muudatusi saab teha testina ja neid ei saa rakendada enne, kui olete lõpuks kõik kinnitanud. Seda rakendust saab kasutada tasuta, palju huvitavaid seadeid ainult tasulises versioonis. Vaadake rohkem lingi kaudu.

7. Macroriti partitsiooniekspert

Meie järgmine soovitus on Macroriti partitsiooniekspert. See sobib suurepäraselt neile, kes otsivad midagi hõlpsasti kasutatavat õppida, kuna liides on väga puhas ja sellel on ainult olulised võimalused.

Näiteks teistes menüüdes pole midagi varjata, nii et teil on väga otsene kogemus. Nii nagu meie eelmised valikud, võimaldab see teil enne nende reaalse rakendamise otsustamist teha mõned virtuaalsed muudatused. Vaadake rohkem lingi kaudu.

Artikli näpunäide: 7 näpunäidet HD-ruumi vabastamiseks arvutis

8. Paragoni partitsioonide haldur

Meie järgmine võimalus on väga huvitav, eriti neile, kes soovivad HD-i eraldamisel rohkem kontrolli saada. Paragoni partitsioonide haldur laseb teil kinnitada mitu väikest sammu korraga, selle asemel et kinnitada protsessi kõik väikesed sammud.

Osapoolte loomisel, kustutamisel või muutmisel läheb see aeglasemalt, kuid see võib olla asjata. Kui olete huvitatud, võite kasutada tasuta rakendust, kuid seal on ka tasuline versioon. Vaadake rohkem lingi kaudu.

9. IM-Magic partitsiooni resizer

IM-Magic partitsioonikõrgendi eraldusvõime HD osas pole palju erinev. Seda saab kasutada peo loomiseks, suuruse muutmiseks, kopeerimiseks ja teisaldamiseks mis tahes viisil.

Hea on see, et kõike saab teha väga lihtsalt, vali lihtsalt sektsioon ja toimingud, mis teostatakse. Erinevalt mõnest programmist võetakse toiminguid korraga, nii et peaksite oma partitsioonide muutmisel olema ettevaatlik.

Nagu paljusid teisi seda tĂĽĂĽpi rakendusi, saab seda kasutada tasuta, kuid sellel on ka premium versioon. Vaadake rohkem lingi kaudu.

10. Tenorshare'i partitsioonide haldur

partitsiooniga HD-rakendused

Lõpuks võime soovitada Tenorshare Partition Managerit. Ta on veel üks inimene, kes saab liuguri abil oma peol muudatusi teha, mis teeb tema kogemuse palju lihtsamaks.

Liides on ka väga hea, kõik valikud on väga selged ja ilma vajaduseta liikuda ebavajalikesse menüüdesse. Seda tarkvara saab kasutada ka tasuta. Vaadake rohkem lingi kaudu.

Kas teile meeldivad näpunäited HD-i eraldamiseks?

Kas kasutasite meie näpunäiteid arvuti kõvaketta hõlpsaks eraldamiseks? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid meile teada, mida arvate nendest võimalustest ja kui loendis on veel mõnda tarkvara, mida soovite näha.