10 parimat rakendust fotode taastamiseks

10 parimat rakendust fotode taastamiseks

Kaotatakse igasuguseid halbu faile, kuid kogemata kustutatud fotod võivad halveneda. Ehkki nutitelefonid salvestavad kõik teie pildid pilve ja neid on lihtsam taastada, ei saa seda öelda ka arvutisse salvestatud fotode kohta. Kui teie HD on kahjustatud või fail kustutatakse kogemata, kuidas kasutada tarkvara fotode taastamiseks?

Õnneks on fotode taastamiseks palju häid ja usaldusväärseid rakendusi. Kui teil on huvi teada saada, milline programm on selleks parim, võite vaadata meie nimekirja parimate nõuannetega. Kontrollige kõike üksikasjalikult allpool!

Loe ka: Kuidas taastada kustutatud udiod saidil WhatsApp

1. Taganemine

uuesti fotot tegema

Oma nimekirja alustamiseks on meil kohe fotode taastamiseks kõige populaarsem rakendus: Recuva. See on ka üks parimaid tarkvara üldiselt kõigile, kes peavad oma arvutis igat tüüpi faile taastama.

Parim, mida saab kasutada nii teie HD-l kui ka Pen Drive'is, kus fotod kustutatakse. Liides on puhas ja hõlpsasti kasutatav, kuna sellel on kõik olulised võimalused hõlpsaks juurdepääsuks.

Parim on see, et kogu fotode taastamise protsess saab toimuda mõne minutiga. Lisaks näitab Recuva täpselt, milliseid fotosid ja muid faile saab probleemideta taastada ja milliseid on keerulisem. Lisateavet saate vaadata lingi kaudu.

2. Minitooli partitsioonide taastamine

Meie järgmine valik fotode taastamiseks on Minitool Partition Recovery. Sellel on piltide taastamisel väga huvitavad valikud ja seda on ka üldiselt väga lihtne kasutada.

Lahe on see, et saate seda täiesti tasuta kasutada, kui taastatava faili maht on kuni 1 GB. Fotodest rääkides on selge, et selle limiidiga teil probleeme ei ole. Lisateavet saate vaadata lingi kaudu.

3. PC Inspectori faili taastamine

PC Inspector File Recovery on meie järgmine valik loendis. See sobib suurepäraselt neile, kes otsivad midagi palju arenenumat, mitte ainult põhitarkvara ja millel pole nii palju valikuid taastamise osas.

Isegi nii pole liides esmapilgul eriti meeldiv. Kõigil, kes soovivad omada suuremat kontrolli, ei teki sellega aga palju probleeme.

Väärib märkimist, et see annab hämmastavaid tulemusi fotode taastamise osas, seega tasub proovida. Vaadake rohkem lingi kaudu

Artikli näpunäide: 12 näpunäidet sotsiaalmeedias lahedate piltide tegemiseks

4. TestDisk

TestDisk on pisut erinev, kuna see on avatud lähtekoodiga tarkvara. See ei saa ainult faile taastada, vaid ka funktsioone kõigi arvuti osade taastamiseks.

See on hea kõigile, kellel HD on mingil põhjusel katki. See osutus fotode ja muude failide kaotamise väga tavaliseks viisiks, nagu võite arvata.

Samuti on sellel palju võimalusi ja tööriistu failide ja andmete taastamiseks. Lisateavet saate vaadata lingi kaudu.

5. Pandora taastumine

Pandora pildid taastada

Pandora taastamine on täis keerukaid tööriistu ja valikuid. Sel põhjusel soovitame seda neile, kellel juba on seda tüüpi rakendustega kogemusi, või neile, kes soovivad tagada oma failide taastamise.

Liides pole eriti hea ja sellest võib alguses raske aru saada. Siiski on väga väärtuslik, kui olete pühendunud selle kasutamise õppimisele. Vaadake rohkem lingi kaudu.

6. Aktiivne alglaadimiskett Lite

Active Boot Disk Lite on õige valik kõigile, kes vajavad midagi pakilist. Jahedana saab seda kasutada isegi kõvaketastel, mis enam ei tööta, või personaalarvutites, mis võivad opsüsteemi käivitada.

Muidugi saate seda kasutada ainult fotode taastamiseks, kuid on hea teada, et keerukamad võimalused on olemas. Peale selle on alati hea, kui andmete taastamiseks on olemas täielik tarkvara

Sellel on mitu versiooni, millest mõnda saab tasuta kasutada. Lisateavet saate kontrollida ja lingi kaudu tarkvara alla laadida.

Teksti näpunäide: Kustutatud videote taastamine Androidis

7. Glary Undelete

Teine hea valik on Glary Undelete. Sellel pole palju erinevaid võimalusi, kuid see täidab rolli hästi neile, kes vajavad kadunud fotode taastamiseks ainult rakendust.

Lahe on see, et leiate, millist faili otsite. See pole tavaline omadus ja võib olla väga kasulik. Vaadake rohkem lingi kaudu.

8. UndeleteMyFiles Pro

UndeleteMyFiles ei erine palju selles loendis olevatest. Sellel on palju häid ja hõlpsasti kasutatavaid tööriistu, eriti fotode, dokumentide, muusika ja muu taastamiseks.

Üks eeliseid on see, et sellel on võimalus failid jäädavalt kustutada. UndeleteMyFiles Pro saab lingi kaudu alla laadida.

9. Tark andmete taastamine

Erinevalt mõnest teisest meie loendis olevast rakendusest peame ütlema, et tark andmete taastamisel pole palju täpsemaid võimalusi. Sellel on aga puhas liides ja hõlpsasti mõistetavad võimalused.

See on hea kasutajatele, kes pole seda tüüpi rakendusi kunagi fotode või muude failide taastamiseks kasutanud. Samuti ei vaja see installimist ja selle saab viia Pen Drive'i.

Väärib märkimist, et seda saab kasutada täiesti tasuta. Kui olete huvitatud, kontrollige lihtsalt edasi ja laadige rakendus lingi kaudu alla.

10. Vaba Undelete

taasta freundelete fotod

Lõpuks soovitame Undelete Free'i. See väga praktiline rakendus pakub palju valikuid ja leiab hõlpsalt taastamiseks fotosid ja muid faile.

Lahe on see, et see võib kuvada isegi kogu kausta, mis varem kustutati. See sobib suurepäraselt neile, kes on kaotanud fotodega kausta ja ei soovi nende hankimisel üksikuid pilte leida. Vaadake rohkem lingi kaudu.

Kas teile meeldib fotode taastamise rakendus?

Kas kasutasite meie nimekirja, et leida parimaid rakendusi fotode hõlpsaks taastamiseks? Ärge unustage jätta oma kommentaarides meile teada, mida arvate ja kui teil on rakenduse kohta muid ettepanekuid.