10 parimat strateegiamängu Androidile hetkel

10 parimat strateegiamängu Androidile hetkel

Androidi süsteemis on rida tasuta ja tasulisi strateegiamänge, mille teemad sobivad igale maitsele. Maal või kosmoses olevate territooriumide vallutamiseks ning maailma nakatamiseks ja inimkonna hävitamiseks on võimalik taktikat teha.

Samuti on võimalusi teha plaane vanglast põgeneda või sõda minna zombide, tulnukate või konkureerivate nägudega inimestega.

Neile, kellele meeldib seda tüüpi ümbersuunamine, kogub AppGeek 10 parimat Android-strateegia strateegiamängu. Vaata seda!

1. Escapists 2: tasku läbimurre

Escapists 2: tasku läbimurre

Escapists 2: Pocket Breakout on simulaator, mis võimaldab teil kogeda vangide rutiine, mis vajavad põgenemise kavandamist. Selleks järgige rutiini ühes kümnest saadaolevast ahelast, optimeerides samal ajal põgenemist.

Põgeneda saab moe kaudu individuaalselt või kuni kolme teise mängijaga ühiselt multiplayer. Oma eesmärkide saavutamiseks saate oma keha treenida spordisaalis ja aju raamatukogus. Lisaks valvurite altkäemaksu võtmisele ja liitude moodustamisele on ka võimalusi asjade vahetamiseks või ostmiseks, mis võivad missioonidel abiks olla.

Kuid vältige oma strateegia ettevalmistamisel tähelepanu köitmist ja järgige rutiini nagu tavaliselt. Siiski on alati tähelepanelikke inimesi, kes on nõus teie plaani katkestama.

Escapists 2: Pocket Breakout on tasuline, kuid sellel on tasuta prooviversioon.

2. Kõndiva inimese surnute maa

Segu strateegiast ja rollimängudest tuleb filmis The Walking Dead No Man's Land jääda rahulikuks, et põgeneda maailmas domineerivate zombide eest. See pealkiri sai inspiratsiooni telesaate homonüümist.

Selle sarja fännidel pole mitte ainult tegelasi liitlastena, vaid nad ringlevad ka tuntud asukohtades. Ellujäämiseks peate välja töötama asjakohase strateegia, mis võib hõlmata lasketunde koos kartmatu Daryl Dixoniga ja käsuga Richil teha lõpp kaugetele vaenlastele.

Oluline on oma ellujäänuid koolitada, et nad oleksid valmis väljakutsetega silmitsi seisma. Oluline on zombie apokalüpsis tagasi lükata.

Walking Dead No Man's Land on tasuta ja pakub rakendusesiseseid oste.

3. Raudmered

Raudmered

Iron Marines on reaalajas mäng, mis toimub kosmoses. Siin on teie väljakutse juhtida oma väed läbi 21 erinevat strateegiat nõudva missiooni kahel erineval planeedil.

Väljakutsete hulgas on robotiväed, hiiglaslike koletiste alistamine ning rünnakutele ja sabotaažile vastupanu. Tulemus? Lisaks võidule (või lüüasaamisele) mäletab arm lahingut.

Treenimiseks on saadaval 14 märki ja vaenlaste õhkamiseks kaheksa erirelva. Nende hulgas villatulekahju, nutikad miinid ja pommikanderattad.

Raudmeresõit on tasuline mäng.

4. keppide sõda: pärand

Keppide sõda: pärand

Stick War: Legacy toob kuulsa Androidi veebimängu, kus iga sõdur on kepike. Selles jaotises peab kasutaja alistama vaenlase vägede armee.

See lugu leiab aset Inamorta maailmas, kus te olete nimetu ordujuht, kes väärtustab rahu ja tarkust. Siiski oli koht ümbritsetud kogukonnaga, mis kummardas relvana religioonina.

Enda kaitsmiseks tuleb enne ründamist rünnata. Lisaks rivaalivarraste löömisele võite varastada ka oma relvi, aga ka rüüstada kulda omaenda armee tugevdamiseks. Territooriumide vallutamisel ja vaenlase kujude hävitamisel peate saama tehnoloogia, mille mõlemad on välja töötanud.

Stick Stick: Legacy on saadaval Androidi jaoks tasuta ja pakub rakendusesiseseid oste.

5. Clash Royale

Vaatamata sellele, et see ilmus 2016. aastal, jääb Clash Royale oma tüüpi enim allalaaditud mängude nimekirja. Pealkiri multiplayer võimaldab reaalajas duellida mängijatega kogu maailmast.

Kombineerides kaardi püüdmist strateegiaga, peab kasutaja koguma kõige võimsamad kaardid, mida ta suudab, ja koguma parima teki, et vaenlane hävitada. See tähendab, et trofee võitmiseks tuleb vastandatud kuningad ja printsessid oma tornidest lüüa.

Lisaks võõrastega võitlemisele moodustavad mängijad edukalt oma klannid sõpradega ja kutsuvad neid eraviisilistesse duellidesse. Nii et koolitage ja valmistuge tõelisteks vaidlusteks veelgi enam ette.

Clash Royale on rakendusesiseste ostudega saadaval tasuta.

6. Käsutage Star Treki laevastikku

Star Treki laevastiku käsk

Star Treki laevastiku käsk on strateegiline MMO, mis asub ulmemaailmas. Mäng toimub galaktikas eelseisva sõjaga, kus tegutsete tähebaasis ülemana.

Võitluseks võite värvata klassikalisi Star Treki tegelasi, laevu ja tehnoloogiat. Liitide loomiseks, planeetide uurimiseks, elanike abistamiseks ning laevade kokkupanekuks ja juhtimiseks.

Selleks on vaja alati arvestada oma parima strateegiaga, unustamata seejuures juhtimisvõimet ja demokraatiat.

Kas soovite sõdida ohvitseride James T. Kirki, Spocki ja Neroga ning juhtida ettevõtet? Seejärel laadige mäng oma Android-is tasuta alla. Väärib märkimist, et mängusisese ostmise võimalused on olemas.

7. Rooma: totaalne sõda

Teil on läänes suurim tsivilisatsioon, mida olete kunagi näinud. Roomas: Kogu sõda, vallutage territoorium reaalajas taktikaliste lahingute või pöördepõhiste strateegiliste kampaaniate abil.

Peate silmitsi seisma kogenud sõduritega, nagu vibulaskjad ja odadega, samuti sõjaautode ja elevantidega. Selleks saate abi ühelt 19-st rühmitusest ja relvadest, mis viitavad Rooma impeeriumi ajale.

Kuid mitte ainult: oma jalajälje kaitsmiseks on vaja koguda oma taktikad, et kooskõlastada majanduslikke, tsiviil- ja usulisi aspekte.

Rooma: Kogu sõda, tasuline mäng.

8. XCOM: vaenlased sees

XCOM: vaenlased sees

XCOM: vaenlased XCOMi laiendamisel: Tundmatud mängustrateegia vaenlased. Mängu domineerimiseks ei pea aga mängima esimest pealkirja, sest see on täiesti autonoomne looming.

Siin võtab mängija ülema rolli, kelle ülesanne on kaitsta Maad tulnukate sissetungi eest. Vaenlaste vastu võitlemiseks peate oma vägesid kontrollima, paigutades need missioonide jaoks strateegilistesse kohtadesse.

Oma rühma tugevamaks muutmiseks on võimalik uurida uut võõrast tehnoloogiat ja varustada seda keerukate relvadega.

XCOM: tasuliste mängude vaenlased.

9. Katk Inc.

Plague Inc-is on teie eesmärk nakatada maailma ja lõpetada inimkonna ajalugu. Mäng algab siis, kui saastate oma esimese ohvri edukalt ühega 12 võimalikust haigusest. Mõlemad eeldavad erinevat tegevusstrateegiat.

Selle missioon on põhjustada ülemaailmne epideemia, pühkides inimesi enam kui 50 riigist. Samal ajal reageerib planeet katkuga võitlemisele. Ainult tugevaimad jäid ellu.

Plague Inc. on tasuta mäng ja pakub rakendusesiseseid oste.

10. Vanus Z

fanaatik zombie universumis? Siis on Age of Z-l kõik, et saada üheks teie lemmikmängust. Selles olete üks planeedi päästmise lootustest koos võimalusega oma küla uuesti luua, kaitsta teisi ellujäänuid.

Undead'i võitmiseks võite moodustada liidu teistest piirkondadest pärit juhtidega ja värvata oma vägesid tugevdusi. Samuti on võimalik uurida saite, mis jäid vajaliku rüüstamiseks.

Kuid olge ümbritsevate inimestega ettevaatlik. Kuigi zombid näivad olevat suurim oht, võib nende peamine rivaal olla inimeste reetur.

Z on tasuta ja pakub rakendusesiseseid oste.

Ostsin Play poest mängu ja kahetsesin seda. Mis nüüd?

Kui olete alla laadinud tasulised mängud ja mäng ei vasta ootustele, pidage meeles, et mõnikord on võimalik tagasimakset taotleda. Kui taotlete seda kohe pärast ostu, saate selle väärtuse automaatselt tagasi. Kui te seda aga ei tee, on teil tellimiseks 48 tundi, sõltuvalt ostu üksikasjadest.

Selleks avage lihtsalt Google Play ja koputage ikooni, mille moodustavad otsingu vahekaardil asuvad kolm rida. Avanevas menüüs avage see Konto ja juurdepääsu vahelehed Ostude ajalugu. Puudutage äsja ostetud rakenduse nime ja valige Raha tagastamine. Kinnitage oma valik aadressil Jah.

Automaatselt kustutatakse rakendus seadmest. Kui soovite selle uuesti alla laadida, peate makse uuesti tegema ja programmi ei tagastata.

Kui tühistamine toimub 48 tunni pärast, on vaja ühendust võtta mängu tootjaga. Ta otsustab, kas tagasimakse tehakse või mitte.

Summa tagastatakse samal viisil nagu makse tehti. Ettevõte selgitas, et kui tema staatus Tühistatud, seda summat ei võetud kunagi arvesse ja järelikult ei tulnud tagasimakseid teha. Kui see Tagastatud, siis aktsepteerige krediiti.

Vastuvõtmise aeg varieerub sõltuvalt makseviisist.

Kas teile see nimekiri meeldib? Vaadake ka parimaid mänge Androidi jaoks ja 15 parimat mängu, mida saate võrguühenduseta mängida.