contador gratis Saltar al contenido

10 parimat tasuta kaardimängu Androidile ja iOS-le 2020. aastal

10 parimat tasuta kaardimängu Androidile ja iOS-le 2020. aastal

Perekonna taasühinemise elavdamiseks või igava öö vabastamiseks pole midagi sellist, nagu kaart. Praegu on nutitelefonide rakendused viinud hasartmängud mobiiliekraanile. AppGeek koondab parimad tasuta kaardimängud Androidi ja iOS-i jaoks.

Meie loendis on klassikud nagu Truco, Mau Mau, Sueca ja Pacincia. Suundumise lõpetamiseks on olemas ka Uno, Blackjack ja Pokker. Ükski esitatud pealkirjadest ei paku tõelisi panustamisvõimalusi ega viise raha võitmiseks.

1. Ăśks

Tasuta Uno kaardimäng

Kes on tuntud oma +4 kaardiga sõpruse hävitamise eest. Nalja tehes on sellel lõbusal mängul versioon saadaval nii Androidi kui ka iOS-i seadmetele. Kasutajad saavad mängida külalisena või luua konto Facebookis, Google Play mängudes või arendaja serveris.

Saate mängida virtuaalsete vastaste vastu või kutsuda sõpru. Mängu kuvamine piirneb lastega, kuid klassikalises režiimis esitatakse sama mängumäng nagu füüsilises versioonis, samade reeglitega.

Iga matšiga saavad võistlejad münte koguda ja uusi mängurežiime vabastada. Lisaks klassikalisele on veel Happy Arena ja Quick Match (kahekordne klassikaline režiim). Samuti on valikudUno Universe, Torneo Uno ja Sala Fun (kus teete oma reeglid).

Uudishimu: "Uno" saab hüüda nuppu vajutades või salvestades heli, mis ütleb sõna, mis eeldab mängu võitu.

2. Microsofti pasjanssikogu

Tasuta pasjanssi kaardimäng

Selle eesmärk on liigutada kõige koduperenaiste südameid, kes on öö veetnud Pacincia mängimisel Windowsi vanal versioonil. Microsofti enda välja töötatud rakendus tutvustab klassikalist mänguliidest ja kõiki PC-versioonis pakutavaid üksikasju.

Võite valida klassikalise režiimi, ämbliku, püramiidi, vabakuju ja tri tri. Registreerida pole vaja. Kui soovite aga oma tulemusi jagada ja sõpradega võistelda või Windows 10-s mängimist jätkata, pean sisse logima oma XBox Live'i kontoga.

Sisu kohandamiseks laadige alla kaartide teemad ja valige mängu kujunduse tüüp. See rakendus pakub iga moodi jaoks ka igapäevaseid väljakutseid ja vastavalt selle arengule saate münte koguda.

Microsoft Solitaire Collection on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks. See võib olla hea asendusharrastusmäng, mida saab kasutada igal pool, kuna seda ei pea võrgus mängima.

3. Blackjack 21: Blackjackist

tasuta blackjacki kaardimäng

Blackjackis, mida tuntakse ka kui 21, on väljakutse koguda rohkem punkte kui teie vastasel, ilma et see kunagi ületaks 21 punkti. Ehkki see ei võimalda päris kihlvedude tegemist, pakub see Kama mängude mäng rakendusesiseseid oste.

Kasutajatele on iga päev saadaval tasuta žetoonid. Kuid kui neist ei piisa, saab rohkem osta (selleks kasutatakse päris raha). Seetõttu sobib see rakendus ainult täiskasvanutele. Teine viis suurema arvu kiipide saamiseks on igapäevaste lähetuste täitmine.

Avaekraani kuvamine on mõnevõrra segane, kuna saadaval on palju modaalsuse valikuid. Laud pakub aga väga realistlikku diagrammi, jättes mulje, nagu istuksite oma vastasega laua taga.

Lisaks Blackjackile pakub see rakendus muu hulgas selliseid mänge nagu Texas Poker, spordiennustused, rulett, täringud. Blackjack 21: Blackjackist on saadaval Androidi ja iOS-i nutitelefonide jaoks.

4. Pokkeri 3 kuberner

Tasuta pokkerimäng

Governor of Poker 3 on mängu uusim versioon, mis selles väljaandes lubab nüüd PvP-režiimi, mis on mängija vastu mängija. Selleks tuleb see ühendada Internetiga, eelistatavalt WiFi-võrguga.

Saate oma konto linkida oma Facebooki e-posti aadressi või profiiliga (ja soovi korral oma sõpru kutsuda). Peale kaardimängu enda on selle taga veel mänguline stsenaarium. Stsenaarium on Vegase metsik lääs ja iga etapp toimub erinevalt salong erinevad.

Kokku on seitse tĂĽĂĽpi Texas Holden: Cash, Sit & Go turniirid, Bass, Push or Fold turniirid, Big Win, Royal Poker ja Spin & Play kihlvedude jackpotid. Liikuge edasi, olge professionaalne ja vallutage Las Vegas.

Mängu liideses on kaasaegne ja atraktiivne graafika. Pokkerilaud on ülevalt nähtav ja konkurentide kõrval raamatuke kes kaardi andis. Mängijad saavad üksteisega suhelda vestluse kaudu ja väljendada end emotikonide kaudu.

Iga 4 tunni järel on võimalus anda jackpoti voorud uute žetoonide võitmiseks. See mäng sobib ideaalselt neile, kes soovivad õppida tundma pokkerit ja selle keelt, aga ka kogenud mängijatele, kellele meeldib mitme laua taga elamus.

Governor of Poker 3 on saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.

5. Halb Halb

Tasuta kaardimäng on väga halb

Mau Mau on hea graafikaga ja kerimata rakendus. Selle avamisel puutub kasutaja kokku mängulauaga ja alustab mängu. Kohe on teil oma kaart käes ja teie vastas on vastas (kes antud juhul ainult arvuti).

Võimalik on kindlaks teha raskusaste, kaardi tüüp ja liikumiskiirus. See rakendus võimaldab teil ka alguses valida mängijate arvu ja teie käes olevate kaartide arvu.

Reegleid saavad kasutajad valida ka ise. Sel juhul pole võimalust kontot rakendusega linkida ega päris inimestega mängida. Eelist saab mängida igal ajal, isegi ilma võrguühenduseta.

Mau Mau on saadaval Androidi ja iOS-i opsĂĽsteemidega seadmetele.

6. Truco Online

parim tasuta kaardimäng

Truco Online pakub ühes kahes mängus rakenduse režiimi: truco mineiro ja truco paulista. Võimalik on mängida üksi või koos teistega ja valida raskusaste. Veebiversioonis saavad kasutajad väljakutseid kogu maailmast, logides sisse oma profiilidesse või külalistena.

Seejärel vali lihtsalt tuba ja oota teisi mängijaid. Seal on ruumi nii algajale, keskmisele, edasijõudnutele kui ka megaprobleemidele. Oma partneriga saab suhelda emotikonide ja nendevahelise privaatse vestluse kaudu.

Kui tunnete end juba turvaliselt, võite osaleda igapäevastel turniiridel ja tulla meistriteks.

Truco Online on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

7. Megamängud

tasuta kaardimäng

MegaJogos ühendab ühes rakenduses mitut tüüpi mänge. Seal on 16 kaardimängu, 4 lauamängu, lisaks domineerimine ja kriimustused ning riskid (joonistamine ja äraarvamine). Hea kaardifänn saab valida nelja tüüpi aukude, võtme, kahe truco ja cacheta valiku vahel.

Saadaval on ka praad, rootsi keel, halb halb, mõõk, maks ja skala 40. See programm on … paigutus puhas ja väga intuitiivne. Avamisel puutub kasutaja kokku kõigi võimalustega. Puudutage lihtsalt seda, mida soovite mängida, ja valige individuaalne reĹľiim või multiplayer (real).

Mõlemas režiimis on raskusastet võimalik valida algajast megapro-ni. Neile, kellele meeldivad erinevat tüüpi klassikalised mänguviisid, on MegaJogos kindlasti hea valik.

See rakendus on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

8. Hasartmängude auk

Hasartmängude auk

Buraco Jogatina viib mängu, tuntud ka kui biriba või canastra, teie mobiiliekraanile. Tasuta see rakendus võimaldab teil harjutada arvutit või mängida võrgus võõraste, sõprade ja perega. Lauda on võimalik moodustada kahe või nelja mängijaga.

Saadaval on ainult kolm mängurežiimi: suletud auk, avatud auk ja STBL auk (puudub võrgupragu). Integreeritud vestluse kaudu on laua taga teistega suhtlemine lihtne. Siiski on lubatud vaigistada liikumatult seisvaid kasutajaid, takistades keskendumist.

Teine erinevus on võimalus mängu kohandada. Laudu, mängukaarte, animatsioone ja heliseadeid saab vastavalt kasutaja maitsele reguleerida.

Buraco Jogatina on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

9. Tasuta veebimakse

võrgutšekk on tasuta

Cacheta, Pife, Pif Paf, Pontinho. Sõltumata sellest, kuidas te seda kaardimängu tunnete, on oluline, et selle rakenduse abil saaksite oma mobiili kaudu harjutada ükskõik kust. See on mõeldud amatöör- ja profimängijatele ning pakub ruume erineva tasemega kasutajatele.

Tasuta veebikeskkond Cacheta võimaldab teil võrguühenduseta mängida, masinaga võidelda või tuhandete inimestega võrgus mängida. Saadaval on viis mängurežiimi: turniir, edetabel, edetabel, inimesed ja treening.

Tasuta rakendus ei vaja registreerimist ja on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

10. Domino Online – tasuta mäng

online doomino

Klassikaline domineerimine saab virtuaalse versiooni, mida saab mängida nii võrgus kui ka väljaspool seda. Atraktiivse välimusega tõotab see rakendus reaalset elu sama. Ja see hõlmab võistlemist vastastega kõige erinevatel tasanditel.

Valige lihtsalt oma kategooria konkurentidega tuba. Osalege turniiridel ja paremusjärjestuses või mängige lihtsalt selleks, et lõbutseda juhuslikes mängudes teiste mängijatega. Kuna see on üks kõige vähem alla laaditud rakendusi riigis, pole konkurentidest puudust

Domino Online – tasuta mäng tasuta, ei vaja registreerimist ja sellel on versioon Androidi ja iOS-i jaoks.

Kas olete huvitatud ka muud tüüpi mängudest? Kasutage võimalust ja leidke parimaid Androidi mänge 2020. aastal. Kuid kas olete Internetist ilma? Ärge muretsege! Oleme kokku kogunud parimad tasuta võrguühenduseta mängud Androidi jaoks!