10 parimat traadita laadijat Galaxy S9 ja S9 Plus jaoks

10 parimat traadita laadijat Galaxy S9 ja S9 Plus jaoks

Samsungi uusim duo Galaxy S9 ja S9 Plus on liikunud mitmel turul ja tellinud mujalt. Kui olete ostnud uue läikiva Galaxy S9 ja kavatsete osta selle seadme jaoks mõned lisaseadmed, siis miks mitte investeerida traadita laadijasse ja vabaneda sassis juhtmetest lõplikult?

Oleme valinud 10 parimat traadita laadijat, laadijat, kinnitust (või kuidas iganes soovite neid nimetada), mis ühilduvad praegu turul saadaval oleva Galaxy S9 paariga. Allolevas loendis mainitud traadita laadijad valiti pärast erinevate parameetrite hindamist, näiteks brändi väärtust, hinda / väärtust, disaini ja nende tabelis toodud unikaalseid omadusi.

10 parimat juhtmeta laadijat Galaxy S9 ja S9 Plus jaoks

1. Samsungi kiire laadimise traadita laadimise tugi (2018. aasta väljaanne)

Milline traadita laadimistarvik võiks olla Galaxy S9 jaoks sobivam variant kui see, mis Samsung on spetsiaalselt uue lipulaeva jaoks välja töötanud? Qi sertifikaadiga Samsung Fast Charge juhtmeta laadimisalus (2018. aasta väljaanne) on kohandatud uue laeva jaoks ja sisaldab kõiki funktsioone, mida traadita laadijalt võiksite soovida. Samsungi klanitud ja stiilsel seadmel on täiustatud Qi traadita laadimistehnoloogia suudab Galaxy S9 vaid mõne tunniga ette valmistada.

Samsungi juhtmeta laadimisalusega on kaasas ka mitmevärviline LED-halo, mis näitab nutitelefoni laadimise olekut. Ka see seade ühildub teiste Qi-toega nutitelefonidega ning ehitatud vastavalt kõrgeimatele ohutuse ja kvaliteedi standarditele, millele on Amazonile garantii 1 aasta. Ametliku Samsungi juhtmeta laadimispaketiga on kaasas laadimisalus ja a kiire laadimine seina laadijaja on saadaval kahes värvivalikus, nimelt. Valge ja must safiir.

Osta Amazonist (69, 99 dollarit)

2. Anker PowerPort 10 juhtmeta laadimisplokk

Anker ei vaja tutvustamist, kuna ettevõte on saanud parimate laadimistarvikute pakkumisel kindla maine ja PowerPort 10 juhtmeta laadimisklaviatuur ei erine sellest. Ankeri komplektil on kompaktne konstruktsioon ja sellel on ainulaadne libisemisvastane vaheleht, mis pakub a 2x laadimiskiirus võrreldes muude turul saadaolevate võimalustega.

Anker PowerPort 10 on kaks laadimisrežiimi, nimelt kiire laadimisrežiim ja tavaline laadimisrežiim vastavalt 10W ja 5W laadimisväljunditega . Lisaks sellele on Ankeri traadita laadimispadjal serval ka ainulaadne hingav LED-valgustusseade, mis näitab laadimise olekut ja millel on ka mitu sisseehitatud turvafunktsiooni, nagu temperatuuri reguleerimine, kaitse pingelainete ja lühiste eest. ahel. Anker PowerPort 10 juhtmevaba laadimiskavaga kaasneb 18-kuuline garantii, kuid ühilduva seinalaadija peate ostma eraldi.

Osta Amazonist (25, 99 dollarit)

3. Qi Ultra Slim ESR juhtmeta laadimisplokk

ESR Ultra Slim Qi juhtmeta laadimisplokk on üks parimaid traadita laadijaid turul, kuid see ei tähenda, et see pakuks funktsioonidele esteetikat. ESR traadita laadija on väga võimas seade ja pakub kaks laadimisrežiimi . üks tavaline laadimisrežiim ja kiire laadimisrežiim ühega maksimaalne väljundvõimsus 9 volti ja 1, 1 amprit, mis on piisav nutitelefoni aku toiteks vaid mõne tunniga.

ESR-i juhtmeta laadimisplokk on laadimiskorpusel varustatud libisemiskindla kummirõngaga, et vältida nutitelefoni libisemist, ning sellel on ka ümmarguse pulsiga pehme valgusseade, mis hoiatab kasutajaid laadimise käigu eest. ESR-i traadita laadijal on palju eeliseid, nagu selle suhteliselt madal hind, suurepärane disain ja eluaegne garantii. (Jah, ESR pakub oma elegantsele pakkumisele eluaegset garantiid)

Osta Amazonist (19, 99 dollarit)

4. RAVPower Standard Qi juhtmeta laadija

RAVPower Standard Qi traadita laadija on Amazonis üks oma kategooria populaarseimaid tooteid, mis ütleb palju selle kohta, kui hea toode on ja kui hästi kasutajad seda vastu võtavad. RAVPoweri traadita laadija on kompaktse vormiga ja varustatud minimalistliku LED-valgustiga, mis helendab laadimise oleku näitamiseks mitut värvi, libisemiskindla kummipadjaga laadimispinnal ja silikoonrõngaga alumisel paneelil.

RAVPower traadita laadija pakub Maksimaalne koormusvõimsus 10W ning on varustatud ettevõtte enda ohutustehnoloogiaga ülekoormuse, voolu / pinge järsu tõusu, temperatuuri tõusu jms lahendamiseks. RAVPower võib hõlbustada ka kiiret laadimist (kiirlaadimine 2.0 / 3.0 15W juures) ühilduva laadijaga ja sellega kaasneb eluaegne garantii.

Osta Amazonist (14, 99 dollarit)

5. Yootech Qi juhtmeta laadimisplokk

Yootech Qi juhtmeta laadimisplokk on meie nimekirjas üks odavamaid traadita laadijaid, ehkki selle disain ja omadused maalivad teistsugust pilti. Yootechi juhtmeta laadimispadjal on ainulaadne kolmnurkne disain, mille ühes nurgas on laadimise oleku LED ja mis pakub a maksimaalne koormuse väljund 5V / 1000 mA.

Juhtmeta laadimisklaviatuur Yootech Qi saab nutitelefoni hõlpsalt laadida, kasutades näiteks materjalist, plastikust, kummist jne valmistatud ümbrist. Yootechi juhtmeta laadija saab laadige nutitelefon täielikult 3-4 tunni jooksul ja sellega kaasneb 18-kuuline garantii. Kvaliteedi tagamine.

Osta Amazonist (12, 99 dollarit)

6. Moko Qi juhtmeta laadimisjaam

Moko Qi traadita laadija on veel üks väga tuntud traadita laadija, mis täidab kõik õiged kastid, nagu laadimiskiirus, disain ja hind. Moko väidab, et tema juhtmeta laadimisklaviatuur kuni 1,4 korda kiiremini kui standardseid ja võimatuid juhtmeta laadimislahendusi laadige nutitelefon täis 0–100% kõigest 1–2 tunniga.

Alumiiniumist ja akrüülisulamist ehitatud Moko traadita laadimisjaam pakub kahte laadimisrežiimi, nimelt: Universaalne režiim (väljund 5V / 1A ~ 1.5A) ja kiire laadimisrežiim (väljund 9V / 1, 67A). Ringikujuline LED-tuli libisemiskindla padja ümber võimaldab kasutajatel silma peal hoida oma seadme laadimise olekut, samas kui Moko sisseehitatud tehnoloogia hoiab ära sellised riskid nagu pinge ja temperatuuri tõus, lühis jne.

Osta Amazonist (19, 99 dollarit)

7. Ankeri PowerPorti traadita laadimise tugi

Ankeri juhtmevaba laadimine PowerPort 5 võimaldab saavutada tõhususe, disaini ja koostekvaliteedi vahelise hea koha. Ankeri seadme üks suurimaid eeliseid on selle disain, mis asetab nutitelefoni horisontaalsesse ja vertikaalsesse asendisse, võimaldades kasutajatel seadme laadimise ajal hõlpsasti märguandeid kontrollida, videoid vaadata ja palju muud teha.

Ühega 5V / 1A väljund, Anker PowerPort 5 pakkumised 10% kiirem kui laadimiskiirus traadita laadijatest vähem, vähendades aku laadimisaega kuni 30 minutit. Anker PowerPort 5 on varustatud oma sisseehitatud süsteemiga kiirgusriskide ja elektriohutuse vastu võitlemiseks ning 18-kuulise garantiiga.

Osta Amazonist (21, 99 dollarit)

8. Samsungi universaalne Qi traadita laadija

Samsung Qi juhtmeta universaalne laadija ühildub kõigi Qi-toega seadmetega, mis on tohutu boonus, kui teil on olemas laadimisega ühilduv traadita seade. Samsungi juhtmeta laadimisklaviatuur laadib nutitelefone standardsete traadita laadimiskiirustega ja see on ka kaasas kiire laadimise tugi ühilduva laadijaga.

Samsungi juhtmeta laadimisklaviatuuril on lahe LED-halo, mis pulseerib erinevates värvides, näidates nutitelefoni laadimise olekut ning suudab seadet laadida ka kaitsekattega. Seadmed on praegu Amazonis saadaval umbes 10 dollari soodsamalt, seega võib see olla suurepärane aeg seadmesse investeerimiseks.

Osta Amazonist (39,50 dollarit)

9. Juhtmeta laadija TOP-MAX Ultra Slim

Nagu nimigi ütleb, on laadimisklaviatuur TOP-MAX Ultra Slim üks kaasaskantavamaid traadita laadijaid, mille paksus on vaid 0,11 tolli, mis võimaldab ka soojust tõhusamalt hajutada. Laadimispaneel on valmistatud libisemiskindlast kattest, mida ümbritseb ploki ümber alati põlev LED-tuli, mis näitab laadimise olekut.

Juhtmeta laadija TOP-MAX Qi on universaalselt ühilduv kõigi Qi-toega seadmetega ja sellel on integreeritud turvafunktsioonid, nagu pinge reguleerimine ja lühise vältimine. Seade TOP-MAX eraldab nutitelefonist aku tavaliste traadita laadimiskiiruste juures ega ole väiksem kui praegune Amazonase hind 11,99 dollarit.

Osta Amazonist (11, 99 dollarit)

10. Plesoni kiire traadita laadija

Plesoni kiire traadita laadija on küll täielik pakett, olgu see siis atraktiivne disain, muljetavaldav laadimiskiirus ja paindlikud laadimisvõimalused. Plesoni laadimisplokk mahutab seadme nii horisontaalsesse kui ka vertikaalsesse asendisse, kusjuures kõrgendatud sälgul on LED, mis pulseerib automaatselt 10 sekundi pärast.

Kui kiirlaadimisrežiim on sisse lülitatud, on juhtmeta laadija Pleson saab kütuse jaoks nutitelefoni aku vähem kui 2,5 tunniga, laadige seadet 1,4 korda kiiremini . Peale selle võib see seadet laadida ka tavaliste traadita laadimiskiiruste juures ning kasutaja toote kvaliteedi tagamiseks on kaasas 60-päevane raha tagasi garantii.

Osta Amazonist (19, 99 dollarit)

Millise traadita laadija ostate?

Nii et see oli meie nimekiri Samsung Galaxy S9 ja Galaxy S9 Plus 10 parimatest traadita laadijatest, mis kõik said kiitust ülima efektiivsuse ja töökindluse eest. Eespool loetletud tooted ulatuvad seadmetest, mis maksavad üle 50 dollari, kuni traadita laadijateni, mille hind on vaid 12 dollarit, ainsad peamised eristavad tegurid on brändi väärtus ja kiirlaadimise olemasolu / puudumine, mis võib või ei pruugi olla. määravad tegurid erinevate kasutajate jaoks.

Mida arvate meie koostatud nimekirjast? Kas me jätame kasutamata täiesti vinge traadita laadija, mis tagab ideaalse tasakaalu hinna, kvaliteedi ja ehitusfunktsioonide vahel? Andke meile sellest teada allpool olevast kommentaaride jaotisest ja andke meile teada, millise traadita laadija ostsite pärast artikli lugemist.