10 parimat trikki suurepärase Galaxy Note 2 kogemuse saamiseks

10 parimat trikki suurepärase Galaxy Note 2 kogemuse saamiseks

IFA 2012 ajal võtsime ühendust Samsung Galaxy Note 2-ga ja nägime selles S-Peniga Android-seadmes palju funktsioone ja funktsioone. Võin öelda, et ma pole näinud seadet, millel oleks nii palju innovaatilisi funktsioone ja funktsionaalseid ideid, mis kokku tuleksid. Samsung Galaxy Note 2 pakutavate toodete parimate võimaluste kasutamiseks tutvuge uute funktsioonide, näpunäidete ja nippidega, mis aitavad teil Samsungi uue rea tipptasemel suurepäraseid kogemusi.

Lihtne klamber

Samsung tutvustab uuenduslikku viisi Galaxy Note'i piltide kärpimiseks ja kleepimiseks. Rakenduses Samsung Galaxy Note 2 saate pliiatsit kasutada ka piltide kärpimiseks mis tahes veebilehelt või soovitud ekraani jäädvustamiseks, kuid nüüd on seda veelgi lihtsam teha. Vajutage lihtsalt uue pliiatsi nuppu ja pliiats ütleb telefonile, et lõikate, redigeerite või valite ekraani sisu.

Hüpikmärkus

Kas peate märkmeid kiiresti tegema? See uus funktsioon võimaldab kasutajatel S Note'iga hüpikaknad kohe ekraanil avada, ükskõik kus ekraanil, käskude abil, mille abil S-Pen puudutab ekraani ja näitab seda üles. Seda funktsiooni saab konfigureerida kuvama ka süsteemimärkmeid, kui olete pliiatsiga kursis, et saaksite kohe kirjutama hakata.

Kiire tellimus

Kiirkäskluse võimalus, mis aktiveeritakse galeriis mõne muu käsuga, vajutades ainult nuppu S-Pen, võimaldab teil naasta kodukausta, aktiveerida menüü, avada märkme või pääseda juurde kõige sagedamini kasutatavatele rakendustele. Kiirkäskluste aktiveerimiseks klõpsake ekraanil, vajutades S-Pen nuppu, ja näete toiminguid kõigi nende käsitsemiseks.

Ekraanipilt

Samsung Galaxy Note 2 abil saate ekraanipilte mitte ainult teha, vaid saate hõlpsalt salvestada ka ekraanil Note 2 toimuva täieliku jada. Nii saate joonistada oma joonistamise edenemist visanditest või visanditest. Või salvestage ekraanil vaadatav video. "Nii" on lihtne.

Vaade õhust

Õhuvaade on funktsioon, mis eeldab kõiki teie e-kirju, fotosid või videoid enne nende eraldi avamist. Kausta ei pea alati muutma, tuleb lihtsalt asetada pastapliiats ekraani kõrvale, suunata vastavasse kausta või e-kirjale ja sa tunned selle sisu.

Ideede visualiseerimine

Kui te pole suurepärane disainer, ei saa te sirgjooni ega geomeetrilisi kujundeid joonistada, see on väga populaarne funktsioon. Idea Visualizeriga pole teie asjatundlikkuse tase oluline. See funktsioon ennustab kujundust, mida soovite luua, tuvastab kritseldused ja muudab kõik äratuntavaks vormiks.

16: 9 kuvasuhe

Samsung Galaxy Note 2 kuvasuhe on 16: 9, saate filme nautida nii, nagu nad peaksid: algses 16: 9 kuvasuhtes, nagu enamikes filmides täna. Ekraani ülaservas ja allosas pole enam mustaid ribasid.

Uus S-Pen funktsioon

Nii kalendri- kui ka e-posti rakendus on varustatud uue S-Pen funktsionaalsusega, mis võimaldab rakenduse kaudu muuta kõik teie kritseldused kirjalikeks sõnadeks.

Samaaegselt avage rakendused

Hüpikakende abil saate samaaegselt avada videoid, veebilehti või teha märkmeid. Nii et kui mängite, võite vaadata ka mängu kohta selgitavat videot. Multitegumtöötlus kogu selle hiilguses.

Parim nägu

Samsung on leiutanud Samsung Galaxy S3 uuenduslikud videofunktsioonid, sealhulgas parema pildistamise ja pildistamise, nii et saate kiiresti pildiseeria teha ja ikkagi saate valida parima. Kuid minge nüüd kaugemale, sest viiest erinevast kaadrist saate valida parima ja kombineerida need üheks pildiks. Niisiis, kui ühe inimese silmad on suletud, kui kõigil läheb väga hästi, ja teisest küljest on kõik valesti ja nende silmad on avatud, saame neid kahte pilti ühendada ja kõik saavad ilusaks. See eripära.

(tagsToTranslate) Samsung (t) Galaxy Note 2 (t) näpunäited (t) 10 suurt (t) otsetee (t) antennikuva