10 parimat USB-jaoturit

Vajame USB-porti mitmesuguste vajaduste jaoks – täiendavate seadmete ĂĽhendamiseks arvutiga, näiteks välkmäluseadme, välise klaviatuuri, hiire või muu, näiteks USB-ga töötava jahuti sĂĽlearvuti jaoks! Nutitelefonide kasvu korral on meie kohustus ka neid seadmeid dokkida ja laadida.

Kahjuks on lauaarvutid endiselt varustatud kuue või kaheksa USB-pordiga, mis on paigutatud salongi ette ja taha; sĂĽlearvutites on juhtum veelgi hullem, kuna maksimaalne arv, mida võite oodata, on kolm või neli. Isegi kui porte on kolm või neli, on USB 3.0 porte ainult ĂĽks või kaks, mis on kiiruse vajadusel lohisev. Sellisel juhul, kui otsite lahendust – see on USB-jaotur.

Nagu teate, on USB-jaotur seade, mis jagab USB-ühendust ühest USB-porti mitme porti. USB-jaoturi ühendamisega saate korraga ühendada suure hulga USB-seadmeid. Samade põhimõtete omamine nagu väga üldine energiaulatus, on väga kasulik. Siiski ei saa te nimetut USB-jaoturit hankida, kui olete mures oma arvuti turvalisuse ja kasutatavuse pärast.

Siin on loetletud kĂĽmme parimat USB-jaoturit, mille saate. Võtame arvesse mitmeid tegureid – näiteks seda, mida kliendid toote kohta ĂĽtlevad, ĂĽhenduvusstandardid, teisaldatavus jne. Kui valite loendist ĂĽhe, peate olema selge oma vajadustes, kuidas valida rohkemate uste ja rohkemate funktsioonide vahel. Noh, see on teie jaoks parim turg.

1. Anker USB 3.0 7-pordiline jaotur

Meil on Ankeri esimene taskukohase hinnaga USB-jaotur. Nagu nimigi ĂĽtleb, on selles jaoturis seitse USB-porti ja parima jõudluse tagamiseks on vaja välist alalisvoolu. Nii saate jaoturi ostmisel USB-pistiku ja alalisvooluadapteri. Seitsmest pordist on teie seadme, näiteks nutitelefoni, laadimiseks optimeeritud seitse. See ĂĽks port suudab toita BC 1,2 kuni 1,2 Amprit laadimisvõimsust. See on praeguses stsenaariumis väga kasulik funktsioon. Anker USB 3.0 7-porti jaoturit toetab plug-and-play kontseptsioon ja draivereid pole vaja installida. See on USB 3.0 USB-jaotur ja saate maksimaalseks ĂĽlekandekiiruseks 5 Gbps. Kompaktne ja mugav jaoturi disain kodukasutajatele – tuleb arvestada toiteĂĽhendusega.

 • Hind : 30,49 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

2. ZeroLemon 10 Port USB 3.0 jaotur

See USB-jaotur on mõeldud neile, kelle arvutiga on ühendatud mitu seadet! Andmeedastuseks on 10 USB-porti, üheteistkümnendat porti saab kasutada eranditult arveldamiseks. Seda seetõttu, et laadimisport on väljundiga 2.1A, mis on piisavalt hea nutitelefonide ja selliste seadmete kiireks laadimiseks. Selle jaoturi oluline aspekt on see, et teil on seadet kandes alles 10 porti. ZeroLemoni 10 pordi USB 3.0 jaoturi teine ​​esiletõst on ülevalt leitud lülitid. Lüliti toimib kolme pordi juhtimiseks ja iga USB-pordi jaoks on LED-indikaator. Üheksa porti on seadme ülaservas ja ülejäänud kaks on seadme küljel. Selle paketiga on kaasas alalisvooluadapter. Usume, et see sobib hästi koduseks kasutamiseks mitte ainult kompaktsuse, vaid ka produktiivse ressursi tõttu.

 • Hind : 49,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

3. Sabrenti 4-pordiline USB 3.0 USB-jaotur

Sabrenti USB 3.0 4-pordiline USB-jaotur on ülaltoodud USB-jaoturitega võrreldes teistsuguse kujundusega, kuid võib mõnele kasutajale mugav olla. See on ristkülikukujuline, kahelt küljelt, kus USB-port on hõlpsasti seadistatav. Tänu täielikult ühilduvale kasutatud riistvarale saate USB 3.0 seadmete jaoturiga ühendamisel nautida kuni 5 Gbps edastuskiirust. Kui vajate head jõudlust, peate ühendama USB 3.0 Sabrenti 4-pordilise USB-jaoturi välise toiteallikaga, kasutades pakendiga kaasas olnud 4 A alalisvoolu toiteadapterit. Vastasel juhul võib USB-jaotur töötada, kuid süsteemi ressursid kulutatakse. Teil pole palju funktsioone, kuid disaini mugavuse huvides võite valida 4-pordilise USB 3.0 jaoturi.

 • Hind : 24,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

4. USB 3.0 Juiced jaoturisĂĽsteem

Kui otsite lisafunktsioonidega USB-jaoturit, on Juiced Systems USB 3.0 jaotur hea valik, kuna teil on ka Etherneti jaoturi võimalus. See tähendab, et saate kasutada USB-jaoturit ka USB-Etherneti adapterina, mis on suurepärane, kui soovite korraldada kõik kaablid ĂĽhel kĂĽljel. Niisiis on kokku seitse porti – kuus USB ja ĂĽks Gigabit Etherneti porti. Seitsme USB-pordi hulgas on ĂĽks spetsiaalne laadimisport ja jaoturit saab kasutada spetsiaalse laadimisribana, kui eemaldate USB-ĂĽhenduse. Kõigi nende portide toitmiseks kasutab Juiced Systems USB 3.0 jaotur 12 V toitekaablit. Sellel on ka kõik-ĂĽhes sisse / välja lĂĽliti, mis on mugav, kui jaoturit kasutatakse laadimisribana. USB-jaoturid on suhteliselt väiksemad, mis on oluline eelis.

 • Hind: 39,99 dollarit
 • Kust osta: Amazon

5. Anker AH241 USB 3.0 13-porti alumiiniumist jaotur

Lisasime Ankeri USB-jaoturi ja see on suurepärane variant, kui vajate mitut porti. Sellel on 13 USB-porti andmete ja toite ĂĽhendamiseks ning spetsiaalne laadimisport. See spetsiaalne port võib pakkuda 5V 2.1A väljundit, mis on laadimise eesmärgil väga muljetavaldav. Valmistatud tööstuslikust alumiiniumist ja soovitatud kiibistikust, ei pea te selle rummu jõudluses ja vastupidavuses kahtlema. Samuti on veel kaks porti – USB 3.0 port ja alalisvoolu sisendport. Teiselt poolt leiate sisse / välja lĂĽliti, mida saab kasutada jaoturi sisse- või väljalĂĽlitamiseks. Samuti on iga USB-pordi jaoks eraldi LED-indikaatorid ja saate teada, kas andmeedastus on pooleli.

 • Hind : 79,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

6. AmazonBasics USB 3.0 pordi jaotur

AmazonBasics on usaldusväärne kaubamärk, mis puudutab teie vajadustele vastavaid põhitarvikuid! Ka USB-jaoturi juhtumite puhul on need juhtumid enam-vähem samad. USB-jaoturi toide toimub välise toitekaabli abil, kuid saate valida ka siinireĹľiimi – kui te ei vaja selle kasutamiseks lisakaablit. Lisasime USB-jaoturi 7-pordise variandi, kuid on veel mõned võimalused, kus USB-porde on vähem ja rohkem. Selles paketis saate aga toiteadapteri ja seitsmepordilise jaoturi. Nendest seitsmest pordist kaks on Fast SuperSpeed ​​USB 3.0 pordid ja pakuvad parimat edastuskiirust. Parim on mitte kasutada arveldamise eesmärgil AmazonBasics 7 pordi USB 3.0 jaoturit, kuid andmeedastuse laiendamiseks piisab sellest. Jaotur ei paku palju funktsioone, kuid täidab ettenähtud tööd.

 • Hind : 31,49 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

7. USB 2.0 jaotur koos AmazonBasics 7 pordiga

Teil võib tekkida küsimus, miks valisime selle USB 2.0 pordi oma loendisse, eriti kui muu maailm vajab kiiret USB 3.0 stsenaariumi. Lisasime AmazonBasics 7 Port USB 2.0 jaoturi peamiselt oma mugava disaini tõttu. Nagu pildil näha, saate selle oma töölauale asetada ja kõik USB-seadmed ühendada, kui soovite. Kodumajapidamises võib see jaotur võtta ruumi, kuid on samal ajal ka väga produktiivne. Rummu esi- ja kaks tagumist külge on viis, mis on samuti üsna ergonoomiline. Kaks tagaküljel asuvat porti võivad anda 1, 2A väljundi ja saate neid kasutada seadme kiiremaks laadimiseks. Vaatamata ergonoomilisele disainile on andmeedastuskiirus piiratud 480Mbps-ga.

 • Hind : 18,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

8. Sabrent 10 Port USB 3.0 jaotur

Kui eelistate rohkem USB-pordiga Sabrenti toodet, näib, et Sabrent 10 pordi USB 3.0 jaoturil on palju mõtet. Teil on kokku ĂĽksteist USB-porti, millest ĂĽks on kiirlaadimiseks optimeeritud. Selle ĂĽhe pordi kaudu saate 5V 2A väljundi ja seda saab kasutada selliste seadmete laadimiseks nagu nutitelefonid ja palju muud. Ăśheksa pordi jaoks on teil eraldi LED-märgutuled. Samuti on USB-pordi toitenupu abil sisse- või väljalĂĽlitamise võimalus – toitenupp juhib salvestamiseks kolme porti. Välise toiteallika jaoks on kaasas vahelduvvooluadapter. Ăśldiselt leidsime, et Sabrent 10 Port USB 3.0 jaotur on väärtuslik USB-jaotur.

 • Hind : 38,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

9. Ukonnect Alumiinium Rummu 4 USB 3.0 porti

Meil on veel ĂĽks ristkĂĽlikukujuline USB-jaotur, mille vahel saate valida – nimelt Aluminium 3.0 Port 4 Port USB 3.0 USB Hub Hub! See on ĂĽks odavamaid USB 3.0 jaotureid, mille saate, rääkimata kvaliteedist. Nagu nimigi ĂĽtleb, on teil neli USB-porti, millest mõlemal on LED-indikaator. Iga pordi maksimaalne väljund on piiratud 900 mA-ga, mis tähendab, et USB-jaoturid pole laadimise eesmärgil nii head. Kõigele sellele vaatamata tasub osta lahendus hinnaga, mille peate maksma.

 • Hind : 13,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

10. HooToo 7 pordi USB 3.0 jaotur

Meie loendis on viimane USB-jaotur HooToo 7 Port USB 3.0 jaotur, mis on tõenäoliselt parim USB-jaotur, mille saate, kui olete valmis veidi rohkem kulutama. Seda kompaktset jaoturit ei soovita mitte ainult tavalised kasutajad, vaid ka tööstuse eksperdid ja ka selle omadused on muljetavaldavad. Lisaks seitsmele ülikiirele USB 3.0 pordile on arveldamiseks kaks spetsiaalset porti. Nutikal laadimisportil on 5 V väljund ja kahte seadet saab korraga laadida. Kordame, et HooToo 7 pordi USB 3.0 jaotur on suurepärane valik, kui olete keskmise eelarvega, kuid vajate oma kodu või väikeettevõtete jaoks kvaliteetset, kompromissitut ja usaldusväärset USB-jaoturit.

 • Hind : 35,49 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

Nagu sissejuhatuses ütlesime, valisime USB-pordi mitme teguri põhjal. Väärib märkimist, et enamik siin loetletud USB-jaoturitest vajab välist toiteallikat. Mõned jaoturid võivad töötada siini toiteallikal, kuid täieliku jõudluse saavutamiseks on selle USB-jaoturi jaoks vaja vahelduvvoolu pistikut.