10 põhjust Chromecasti mõtlemata ostmiseks

2014. aastal turule tulnud seadme esimene põlvkond oli kasutajate seas väga edukas. Tänapäeval leiate kauplustest juba teise ja kolmanda põlvkonna lisaseadmeid, mis muudavad tavalise teleri nutitelefonist sisu edastamiseks peegliks. Kui teil on kahtlusi, kas osta Chromecasti või mitte, anname teile 10 põhjust Chromecasti ostmiseks mõtlemata.

1. Lihtsus

See ei pruugi tunduda, kuid Chromecast toob teie ellu palju rohkem lihtsust. Seadme enda paigaldamine on lihtne ja ei vaja täiendavaid teadmisi. Ekraanil olevad juhised olid väga selged.

Kõigi seadistamiseks kulub vaid mõni minut ja pärast seda on nutitelefonist sisu telerisse voogesitus väga-väga lihtne. Puudutage lihtsalt nuppu „Cast”, mis on leitud rakendustest, mis toetavad Chromecasti. Saate voogesitada videoid YouTube’ist, Netflixist või arvutisse salvestatud muusika- ja videofailidest.

Chromecast AndroidPIT

See on esimene Chromecast / © NextPit

2. Mitmeplatvormiline

Chromecasti peamised konkurendid on Apple TV ja Amazon Fire Stick. Kuid arvake ära: Apple TV ĂĽhildub enamasti Apple’i seadmetega, samas kui Amazoni vidinad ei ĂĽhildu YouTube’i peegeldamisega.

Chromecast on omakorda mitmeplatvormiline, ehkki see ei toeta täielikult Amazon Prime Video-d. Seda saab kasutada nii Androidi töötavate nutitelefonide või tahvelarvutitega kui ka iPhone’ide ja iPadidega. Rääkimata Windowsi arvutitest, Macidest ja isegi Chromebookidest.

chromecast firetv 04

Chromecast võtab YouTube’i ja unustab Amazon Prime Video / © NextPit, Stella Dauer

3. Peegeldage telefoni või brauseri ekraani

Mäletate, et ĂĽtlesin eespool, et sisu telefonist telerisse edastamiseks puudutage lihtsalt nuppu „Cast”? See funktsionaalsus on suurepärane, kuid ainult ĂĽhilduvates rakendustes. Ja millal pole rakendus Chromecastiga ĂĽhilduv? Noh, siis saate peegeldada telefoni ekraani ja isegi Chrome’i brauserit. Siin saidil on õpetus koos nõuannetega, kuidas Chromecastis mitmesuguste seadmete ekraani levitada:

Chromecast Chrome PC Mac

Peegeldage oma arvutit Chromecasti / © NextPiti (ekraanipilt)

4. Kõik saavad seda raskusteta kasutada

On tavaline, et kodus on nutitelefoniga rohkem kui ĂĽks inimene, eriti Android. Pärast seadistamist võimaldab Chromecast teistel seadmesse sisu saata ilma täiendava konfiguratsioonita. See võimalus on suurepärane, kui soovite lõbutseda ka sõpru ja perekonda. Kujutage ette, kui paneksite peo jaoks esitusloendi? Kõik nutitelefoniga inimesed saavad korraga koostööd teha. Selleks piisab, kui seadistada rakenduses, mis haldab Chromecasti, Google Home’i, erinevaid profiile ja keskkondi:

Google HomeInstallige Google Playsse

5. Salvestage teler

Nutitelerid pole vaatamata populaarsusele jõudnud igasse koju. Paljudes kodudes on endiselt tavalised või aeglaste süsteemide ja aegunud rakendustega telerid. Kui soovite oma teleris internetti kasutada, ei pea te enam uut ostma. Lihtsalt ostke Chromecast. See annab teie televiisorile veel paar aastat elu. Teisisõnu, lisate ressursse, kulutades murdosa sellest, mida kulutaksite uue teleri jaoks.

6. Kiirem kui aeglane nutiteler

Isegi kui teil on nutiteler, määratleb Chromecast teie nutiteleri kontseptsiooni uuesti. Alates teisest põlvkonnast on Google hakanud lisavarustust varustama kolme antenniga, mis toetavad erinevaid WiFi-sagedusi. Spetsiaalne algoritm otsustab, millist riba on praegu kõige parem kasutada. Rakendusi laaditakse kiiremini ja puhverdamisajad on oluliselt lühemad. See tähendab vähem aega, kui teie telerisüsteem on aeglane.

androidpit Chromecast 2015 10

Chromecast pikendab teie teleri eluiga / © NextPit

7. Paljud rakendused on ĂĽhilduvad

Enamik peamisi rakendusi ühilduvad juba Chromecastiga. Kas teile meeldib Netflix? See sobib. Kas ei saa elada ilma teie Spotify, Deezeri, Google Play muusika esitusloenditeta? Kõik need on ka kasutuselevõtu ühilduvad. Kas soovite näidata fotosid oma viimasest reisist? Edastage teenusesse Google Photos! Tegelikult on ühilduvaid rakendusi palju. Täieliku loendi nägemiseks tehke lühike küsitlus.

Chromecasti alternatiivne rakendus

Chromecast ja selle erinevad ühilduvad rakendused / © NextPit (ekraanipilt)

8. Isikupärastage oma telerit

Chromecast võimaldab teil telerit ka ilusa taustpildiga isikupärastada. Pilte saadakse sellistelt saitidelt nagu 500px ja Getty Images, kuid võite postitada ka fotosid Facebookist või oma Flickri albumist. See ümbritsev ekraan võib lisaks kuvatavale ilmateabele olla atraktiivne ka teie elutoa, magamistoa või kontori atraktiivsemaks muutmiseks.

androidpit miracasti ekraanipeegel

Saate oma teleri ekraani / © NextPit kohandada

9. Kas saate Chromecasti kaudu mängida

Jah, Chromecast ühildub ka mängudega. Mängida saab üksi ja mitmikmängus. Selle seadmega ühilduvad sellised tiitlid nagu Angry Birds Go!, WGT Golf, Driver Speedboat Paradise, Just Dance Now ja SCRABBLE Blitz.

10. Teisaldatavus

Chromecast 2 on päris väike. Samuti sobib HDMI-kaabel magnetiliselt seadme tagaküljele, hõlbustades selle transportimist. Nii et isegi liikvel olles sobib Chromecast igale poole ja saate selle viia peaaegu kõikjale.

Kas teil on juba Chromecast? Kui jah, siis mis teile selles kõige rohkem meeldib?