10 rakendust oma muusikaparooli loomiseks

10 rakendust oma muusikaparooli loomiseks

Instrumentide õppimisega alustades seisab teil kohe ees vajadus pääseda juurde muusikalistele figuuridele, et saaksite neid mängida. Samuti on hea, kui saate seda kasutada muusika õppimiseks, mida te veel ei tea.

Selles artiklis oleme loetlenud mõned parimad rakendused teie muusikanumbrite saamiseks. Näete nutitelefoni kaudu käeulatuses peaaegu kõigi torude figuure.

1. Klubi šifr

Muusika mängimisel teate kindlasti Cifra Clubi, mis on üks kuulsamaid rakendusi oma muusikaparooli saamiseks. See pakub enam kui 413 tuhat erinevat tähemärki koos väljaannete, klassika ja populaarseimatega erinevate muusikastiilide, näiteks pop, country, rock ja MPB hulgas.

Lisaks saate lisaks muusikateooriale õppida ka erinevate instrumentide, näiteks kitarri ja kitarri vahetamist. Sellel rakendusel on rohkem kui 2000 videoklassi kollektsioon. Kui soovite selle alla laadida, siis klõpsake Androidi või iOS-is selle allalaadimiseks linki.

Klubi akordid

2. Numbrid – ametlik taotlus

Teine kõige kuulsam ja parim sait, mis pakub teie muusikaparooli saamiseks rakendusi, on Ciphers. See pakub numbreid ja tabulatuure paljude erinevate instrumentide jaoks, näiteks kitarr, kitarr, klaver, klaviatuur ja bass.

Sellel on kasutajate jaoks mitmeid funktsioone, näiteks automaatne kerimine, hääleotsing, akordide lihtsustamine ja muusikaliste toonide muutmine, lisaks on enam kui 1700 videotundi neile, kes hakkavad pilli mängima. Minge ametlikule veebisaidile, et näha rohkem või laadige lingi kaudu alla Androidi jaoks.

3. Muusikateooria abistaja

See on hämmastav rakendus kõigile, kes õpivad muusikat. Music Theory Helper pakub õpilastele mitmeid erinevaid juhiseid. Numbrid, harjutused, intervallid, ulatus ja põllumajanduslik ring on mõned näited.

Pakutavad harjutuste tüübid on numbrite ja intervallide kuulamine, lisaks märkmete ja intervallide kirjutamine ja lugemine. Kõike seda leiate väga lihtsast ja hõlpsasti kasutatavast liidesest, mida pakutakse rakenduses, mis on Androidi jaoks täiesti tasuta.

4. MobiDic võti

See on üks parimaid rakenduse valikuid, kui teil on oma muusikaparool käeulatuses. Lisaks suurele arvule kitarridele ja kitarridele mõeldud figuuridele pakub see piltidega akordide sõnastikku.

Selles on kasutajatel juurdepääs enam kui 5000 akordile, koos fotodega, mis näitavad selle toimimist ja heli, mida see peab tekitama. Sellele pääsete juurde, otsides akorditehnikate ja -tüüpide loendit iga šifriotsingu kõrval.

See on brasiillaste välja töötatud rakendus, mida on testinud ja heaks kiitnud mitmed meie riigi muusikud, kes kuulavad palju muusikamängijaid, näiteks Yamandu Costa, Nelson Faria, Daniel S ja Gustavo Assis-Brasil.

Allalaadimiseks järgige linki ja laadige see tasuta alla Androidis või App Store'is, kus rakendus maksab.

MobiDic-i rakendus, et oma muusikatšifrit saada

5. Cipher +

See on üks rakendus, mille abil saate oma brasiillaste välja töötatud muusika hulga koos huvitavate funktsioonidega. Nii palju kui mitte nii täielik kui varem, saate muusikanumbreid importida oma iPhone'i või iPadi.

Rakenduses saate koodi redigeerida, seda otsida ja hallata. Võite liikuda ka žestidega järgmisele, muuta taustavärvi, kasutada automaatset kerimist, muuta muusikalist tooni ja, nagu öeldud, numbrite importimist .txt-vormingus. Allalaadimiseks avage App Store.

6. DataCipher

See on paroolide halduri rakendus, mille kaudu saavad kasutajad alati paroolidele juurde pääseda, neid hõlpsalt hallata, testiloendeid luua, pealkirja, viite või sõnade järgi otsida, laule redigeerida ja palju muud.

Platvormil saate lauludele helimärkmeid omistada, YouTube'i linke lauludele linkida või veebis tasuta alla laadida. Saate importida ka šifreid .txt-failidest, importida .dtc-faile Windowsi rakendustest, eksportida muusikat PDF-i või jagada muusikat sotsiaalsetes võrgustikes, näiteks Facebook ja Twitter.

IOS-i jaoks allalaadimiseks järgige App Store'is olevat linki ja Windowsis ostmiseks klõpsake sellel lingil.

7. Joonised

See on Androidi jaoks tasuta ja eksklusiivne rakendus, mis pakub juurdepääsu suurele hulgale erinevatele numbritele ja vahelehtedele. Selle rakenduse abil saavad kasutajad juurdepääsu šifrile kõikjal ja koguda krüptitud lugude repertuaari võrguühenduseta juurdepääsuga, millal iganes ta soovib.

Selles saate veebis otsida šifreid või importida oma nutitelefoni tekstifaile, siduda MP3-muusika šifritega, korraldada neid tähestiku järjekorras, automaatse kerimise, paroolide kodeerimise ja palju muud. Allalaadimiseks klõpsake sellel lingil, et saada tasuta versioon.Šifrirakendus oma muusika šifri saamiseks

8. Minu tasuta numbrid

See on üks rakendus, mille abil saate oma muusikatšifri kasutada ainult Androidi jaoks, võimaldades kasutajatel seda kasutada ka siis, kui neil pole Interneti-ühendust, sealhulgas tasuta versioon.

Selles saate kõik oma paroolid ühte kohta salvestada. Samuti on võimalik muuta parooli, kiiresti muuta tema hääletooni ja eksportida faile, mida saab laadida muudesse minu profiilide kasutajaprofiilidesse. Allalaadimiseks klõpsake Play poe linki.

9. Võrguühenduseta arvud

See on üks parimaid alternatiivseid rakendusi oma nutitelefonis muusikaparooli valmistamiseks, taas eranditult Androidi jaoks. Lisaks akordi sõnastikule, mis pakub enam kui 5100 variatsiooni pakutavast 800 akordist, pakub see oma tasuta versioonis ligi 200 000 laulu ja enam kui 7450 erineva artisti poolt krüpteeritud tabelit.

Saate juhtida laulu tooni, muuta automaatse kerimise kiirust, otsida artiste ja lugusid nime järgi, alla laadida veel numbreid, mida pole lisatud, sisestada laule käsitsi ja numbreid muuta.

Tasuta versiooni allalaadimiseks järgige linki; Nüüd klõpsake plussversiooni allalaadimiseks 360 000 looga ja tabeli kujul, mis on krüpteeritud enam kui 53 900 artisti poolt, sellel lingil.

10. Songsterr

Jõuame oma nimekirja lõppu koos Songsterriga, mis on üks parimaid rakendusi teie muusika šifri jaoks, mis pakub teile enam kui pool miljonit šifrit ja vahelehte, kus saate valida, millist neist soovite muu hulgas mängida, kitarri, bassi ja trummi jaoks.

Numbrid on väga kvaliteetsed ja saate reguleerida kiirust, mida soovite tabulatuuri järgimiseks. Sellel on ka võrguühenduseta režiim ja võimalus kuulda ainult pilli, mida õpite. Allalaadimiseks järgige Play poe või App Store'i linki.

Songsterri rakendus oma muusika šifri saamiseks

Ja mida arvate meie rakenduste loendist, millel on teie muusika numbrid?

Kui olete meie artiklit edukalt kasutanud, jätke kommentaar, öelge ka siis, kui kasutate juba mõnda meie mainitud rakendust või unustasite oma lemmiku.

Ärge unustage vaadata ka parimat rakendust klaverimängu õppimiseks iPhone'i või Androidi jaoks!