contador gratis Saltar al contenido

10 suhterakendust, et karantiini ajal tähelepanu kõrvale juhtida

10 suhterakendust, et karantiini ajal tähelepanu kõrvale juhtida

Kõik on nüüd kodus ummikus. Paljudel pole töökohta, sest nad võivad töö kaotada. Idee katkestada karantiini ajal, kasutades parimate suhete rakendust!

Kontrollige siit, millist neist soovitame praegu kasutada, millel on väga head omadused.

1. Tinder

Alustame suhterakenduste loendit suurima ja kuulsaimaga: Tinderiga, kes vastutab virtuaalsete teasede populariseerimise eest.

Väga lihtne kasutada ja võimaldab kasutajatel luua fotodega profiile, määrata nende sugu, vanus ja teistest maksimaalne kaugus. Seejärel avage see, et näha kaarte teiste inimeste fotode ja profiilidega, libistage lihtsalt paremale, kui soovite, või vasakule, kui see ei meeldi. Ja kui teile mõlemale meeldib, sobib see suurepäraselt rääkimiseks!

Alustage uute vestluspartnerite otsimist nüüd, kas siis töölauabrauseris lingi kaudu, Androidi seadmes või iPhone'is.

Tinder

2. Kohv vastab Bagelitele

Suure vahega võimaldavad kohvimeetodi bagelid näha päevas ainult ühte inimest. See pakub suurt hulka kasutajate filtreerimisvõimalusi, mis on selles osas mõnevõrra sarnased OkCupidiga.

Pärast vestluse algust võib see kesta ainult 8 päeva, kuna see kustutatakse selle aja möödudes – see on see, mida teete või arendate kiiresti muudeks sõnumsideteenusteks. Sellel on Androidi ja iPhone'i versioonid.

3. Badoo

Teine võimalus karantiini ajal katkestatavate ühendusrakenduste seas on Badoo väga kuulus ja üks kõige pikema tööajaga, alates nutitelefonist.

See võimaldab luua täieliku profiili, kuvades ainult teile lähedasi kasutajaid. Sobitamiseks töödelge samamoodi nagu rakenduses Tinder: kui soovite, libistage paremale või vasakule, kui see ei meeldi.

Sellel rakendusel on lisaks kinnitatud profiilile ka videovestluse funktsioon, nii et näete ainult teisi kinnitatud profiile. Allalaadimiseks avage Play pood või App Store.

4. OkCupid

Tõenäoliselt kõige täielikum ja see, mis võimaldab meie loendist paremat filtreerimist, on OkCupid väga hea suhterakendus, eriti nüüd karantiini ajal. Mitme erineva seksuaalsuse valiku puhul osutus see parimaks LGBT-kogukonna liikmetele.

See võimaldab selliseid funktsioone nagu isiksus ja maitse, pikkus ja mitu muud uudishimu kasutaja kohta. Kõige silmatorkavama punktina küsib ta kaartide kujul küsimusi, millele tuleb vaste paremaks filtreerimiseks vastata, sest teiste vastuseid ja vastuseid võrreldakse. Laadige alla Androidi või iPhone'i jaoks.

Suhterakendus OkCupid, et karantiini ajal tähelepanu kõrvale juhtida

5. POF (palju kalu)

Teine suurepärane võimalus on täiesti tasuta POF, mis pakub kasutajatele mitmeid üllatavaid tööriistu ja ressursse, et leida teisi inimesi, kellega rääkida. Otsige huvide ja teabe põhjal, mida iga profiil jagab, pidades meeles, et rakendus eelistab neid, kes on teile kõige lähedasemad.

Sellel on palju kasutajaid, mis on väga positiivne punkt, sest kunagi pole midagi peatatud. See on allalaadimiseks saadaval Play poest ja App Store'ist.

6. Maitsepunad

Karantiini ajal tähelepanu kõrvalejuhtimiseks mõeldud suhterakenduste erinevad viisid Tastebuds loodi selleks, et tuua kokku inimesi, kellele muusika väga meeldib. See kasutab küsimussüsteemi, mis on väga sarnane OkCupidiga, kuid keskendub muusikaprofiilide loomisele.

Selle profiili abil soovitate teisi sarnase maitsega inimesi, lisaks lubate teil postitada oma valitud lugusid, et kõik, kes teie kontot külastavad, kuuleksid neid. Seda saab kasutada ainult iPhone'i kaudu.

7. Müts

Bumble võimaldab teil täiesti tasuta tutvuda uute inimestega ja hõlpsalt sõpru saada. Eksklusiivne tehnoloogia paneb rakenduse näitama teile inimesi, kellega võiksite vestelda.

Sellel on ka Bumble BFF, mis on lihtne viis oma piirkonnas uute ühenduste loomiseks. Sellel on ka funktsioone, mis pakuvad naistele rohkem turvalisust, mis võimaldab neil vestlusi alustada, mis vähendab tõeliselt ebasobivate sõnumite vastuvõtmise võimalust. See on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks.

Põrkesuhete rakendus, et karantiini ajal tähelepanu kõrvale juhtida

8. Täiuslik paar

Väga kuulus ja kasutatud Brasiilia rakendus Parperfeito sobib suurepäraselt neile, kes soovivad tõsist suhet (mis karantiini arvestades peab praeguseks virtuaalsesse maailma jääma). See keskendub tõesti kasutajatele, kes soovivad eluaegse partneri leidmiseks tõelist pühendumist.

Iga päev pakub see teile teiste kasutajate nimekirja, mis sisaldab kuni 11 valikut, mis võiksid sobida teie profiili ja huvidega. Sellel on ka funktsioon"Kes teab", mis näitab teile inimesi, kellel on teatud omadused, mis on sinust tõeliselt erinevad. Laadige kohe alla Play poe või App Store'i kaudu.

9. ARMASTUS

Üks suhete rakendamine, mis karantiini ajal häiritakse, on LOVOO, millel on miljoneid igakuiseid kasutajaid. See pakub reaalajas videofunktsioone, mis on praegu väga hea, kuna te ei saa kodust lahkuda.

See võimaldab teil uurida teile lähedaste inimeste videoid, kontrollides, kes on teile kõige huvitavam, et mitte värskendustest ilma jääda. Kingi teistele kasutajatele teemantidega kingitusi ja ennekõike kohtad palju uusi inimesi. Laadige alla Androidi või iPhone'i jaoks.

10. Taotlus on Lsbicas

Lõpuks on meil rakendus Tema, mis keskendub naistele, kes tunnevad huvi teiste naiste vastu, olgu nad siis lesbi, biseksuaalsed või imelikud. See on tasuta ja registris on kontrollimisetapp, mis tagab, et mehi pole rakenduses.

Selles saate teha sarnaste huvidega naissõpru, vestelda, postitusi luua ja suhteid luua. Lisateavet selle kohta saate Play poe või App Store'i lingi kaudu.

Rakendus on Lesbi suhete rakenduse jaoks, et karantiini ajal teie tähelepanu kõrvale juhtida

Ja mida arvate meie valitud suhterakendusest, mis karantiini ajal katkestatakse?