11 ″ iPad Pro ja Apple Pencil kuuluvad samuti iFixiti küüsis [atualizado: 12,9″]

11 ″ iPad Pro ja Apple Pencil kuuluvad samuti iFixiti küüsis [atualizado: 12,9″]

Käivitamise hooaeg on järgmine: pärit kartmatute maadeavastajate käed iFixit nad on väsinud Apple’i uudiste (nagu ka konkurentsi) avamisest oma sisemise tõe nimel. Uued MacBook Air ja Mac mini on läbinud remondiveebi läbivad parandustööriistad; täna, lĂĽlita välja 11-tolline iPad Pro – ja boonusena on meil ka Teise põlvkonna Apple pliiats.

Tahvelarvuti osas on selle avamine endiselt keeruline (nagu tavaliselt), paneelide korpusega ühendava liimi purustamiseks on vaja kasutada imemisseadet ja midagi kergelt teravat. Avades iPad Pro (ja eraldades ekraanilt kaks kaablit, mis on väga ebamugavas asendis), olete juba seadme kõlarite ees. Neid on neli ja igaüks neist koosneb ühest Kõlar see on tweeter. Kahjuks on need komponendid liimitud iPadi raami külge ja neid on väga raske asendada.

iFixit lahutab 11-tollise iPad Pro (lõhkumine)

Seejärel katab väike valvur loogikalauda (ka) piisavalt liimiga, muutes selle paljastamise protsessi palju kleepuvamaks kui vaja. Tahvlil näeme kõiki komponente, mis muudavad uue iPad Pro ĂĽheks kõige võimsamaks masinaks, mida Apple praegu mĂĽĂĽb – eelkõige B12 A12X protsessor, aga ka Toshiba suure jõudlusega välkmälu ja 4 GB RAM-i (ei, see pole 1TB mudel).

iFixit lahutab 11-tollise iPad Pro (lõhkumine)

Kahe akuga iPad Pro-l on kuus kleebist ja mõlemal on kaks vahelehte, et saaksite komponente lohistada. Kuid millegipärast kinnitati lahtri põhi täiendava liimikihiga – ja hiljem, kasutades komponentide eemaldamiseks ainult imemisvahendit, see tähendab rohkem tööd. Muide, 11-l on iPad Prol 29,45Wh aku, mis on pisut väiksem kui eelkäijal 10,5 ((seal on komponendid 30,8Wh).

iFixit lahutab 11-tollise iPad Pro (lõhkumine)USB-C moodul

Face ID eest vastutav TrueDepth esikaamera moodul on ĂĽsna sama mis iPhone X / XR / XS / XS Max ja on õnneks hõlpsasti asendatav. Teine moodulosa on enneolematu USB-C port, mis on vahetatav ilma loogikalauda liigutamata – see on seadme jaoks väga laialdaselt kasutatava osa jaoks väga atraktiivne.

iFixit lahutab 11-tollise iPad Pro (lõhkumine)

Teisalt pole Apple Pencili hoidvad, laadivad ja sĂĽnkroonivad magnetkomponendid parandamiseks eriti sõbralikud: need tuleb põhimõtteliselt korpusest välja tõmmata, kuna neid ei saa protsessis kasutada. Rääkides Apple Pencil’ist, jääb lisavarustus kättesaamatuks ja seda saab avada ainult ultrahelinoaga, mis tegelikult lõikab seda ĂĽmbritsevast plastikust läbi, et paljastada selle paigutus, nagu oli eelmise põlvkonna puhul.

iFixit lahutab 11-tollise iPad Pro (lõhkumine)

Huvitav asi: nagu teada, on uuel Pliiatsil puutetundlik pind, mis tuvastab funktsioonide muutmiseks liikumise (topeltpuudutus). IFixit leidis, et kogu lisaseade on kaetud mahtuvusliku kattega, mis mitte ainult ei registreeri puudutust, vaid teab ka täpselt, kuhu puudutasite – see tähendab, et näeme, kuidas Apple toob pliiatsile lähitulevikus uusi funktsioone ja Ĺľeste.

Lõppkokkuvõttes andis ettevõte iPad Prole (ja Apple Pencilile) märkuse paranemise kohta 3 Kiitke kĂĽmnes võimalikus punktis modulaarset USB-C-porti ja nupu Start väljasuremist – see on komponent, mis eriti ebaõnnestub, kui mäletate. Kriitika seisneb selles, et absurdne kogus liimi ĂĽhendub kõigega, mis muudab kogu remondi keerulisemaks. Teisisõnu, siin pole midagi uut.

Uuenda 13. nov 2018 kell 19.20.

Täna postitas iFixit ka uue lahtivõtmisega video (ja huvitaval kombel ainult tema – pole artikleid, mida vähemalt seni jälgida) 12,9-tolline iPad Pro.

Üldiselt on suurema mudeli sisemine arhitektuur sisuliselt identne ülalkirjeldatud õe-venna omaga; meil on väiksed erinevused kõlarite kujus ja loomulikult aku suuruses, mille siin on 9075 mAh; jällegi on komponendid väiksemad kui eelmises põlvkonnas, kui rakkude maht oli 10 875 mAh.

Üldiselt oli iPad Pro 12.9 sama remondiskoor kui tema noorem vend, samuti positiivsed ja negatiivsed punktid, mida iFixit esile tõi. Pole probleemi.