12 parimat veebimängu, mida mängida sõpradega mobiilis ja arvutis. Koronaviiruse karantiiniperioodil on kohustuslik mängida oma sõpradega võrgus võrgus lõbutseda. Siiski on võimalik, et trend …

Koronaviiruse karantiiniperioodil on kohustuslik mängida koos sõpradega võrgus lõbutsemiseks mänguvõimalus. Tõenäoliselt suureneb aga kalduvus lõbutseda rühmades kodust lahkumata.

Lõppude lõpuks pole puudust lahedatest mängudest, mida mängida arvutis või Android- või iOS-telefonis. AppGeek koondab 12 parimat tasuta mängu, et sõpradega aega veeta, isegi kaugelt.

Seal on palju asju, alates klassikalistest brauseritest, nagu näiteks online-male, kuni trendikate pealkirjadeni nagu Fortnite. Kontrollima!

1. Gartic.io

Mängu Gartic.io Androidi rakenduste avalikustamine

Gartic.io on ĂĽks neist mängudest, kus ĂĽks osaleja teeb pildi ja teine ​​peab ära arvama. Internetis saadaval Androidi ja iPhone’i jaoks võimaldab teil luua privaatseid ruume ja saata link sõpradega liitumiseks.

Igasse ruumi mahub kuni 50 mängijat ja on võimalik kindlaks määrata punktide arv, mida inimene vajab meistriks saamiseks.

2. StopotS

Peatus, adedanha, adenhonha või nimi-koht-objekt. Nimesid on palju, kuid mäng on sama: joonistatakse täht ja mängija peab tähistama sellega algavaid sõnu. StopotSi abil saate võistelda võõrastega või luua ruumi sõpradega mängimiseks.

Oma toas saab kasutaja kutsuda kuni 50 osalejat ja määrata voorude arvu (limiit on 18). Samuti on võimalik valida mänguaeg, teema ja see, kas loosist tähed välja jätta.

Kui kõik on valmis, jagage lihtsalt linki sõpradega. Võidab see, kes kõigi voorude lõpus kõige rohkem punkte saab, mis lõpeb alles siis, kui esimene ütleb Lõpeta või kui aeg on läbi.

3. Meie vahel

Meie seas Androidi jaoks mõeldud mängupakkumine

Digiversiooni võidab Detektiivi mäng, kus üks osalejatest on mõrvar ja ülejäänud peavad välja selgitama, kes ta on. Ja ruumiliselt. Väljaandes Meie hulgas on mängija missioonilt naasev astronaut, kelle ees seisab välismaine petis.

Teie meeskonna eesmärk on leida sissetunginud petjaid, hääletada kahtlusaluste poolt, jätkates samal ajal laeval funktsioone. Parim on tegutseda nii kiiresti kui võimalik, lõppude lõpuks muudab petise sabotaaž selle ülesande ainult keeruliseks.

Mäng toetab 4–10 inimest võrgus või kohalikus režiimis, WiFi kaudu.

  • Meie vahel (tasuta, mängusiseste ostudega): Android | iOS

4. Sõjalaevad

ekraanipilt võrgumängust Lahingulaev

Batalha Naval on klassika, mis on vallutanud põlvkonnad, et neid igavuse hetkedel veeta. Battleship toob mängu traditsioonilise versiooni arvutisse, seda nii visuaalselt kui ka reeglite osas.

Võimalik on mängida juhuslike vastaste või sõprade vastu. Sel juhul kopeerige loodud link lihtsalt ja saatke see talle. Vaatamata lihtsale paigutusele võimaldab mäng teil vestelda oma vastastega privaatsetes vestlustes, samuti lubada või keelata heli.

Kes uputab vastaslaevastiku, see võidab kõigepealt.

  • Sõjalaev (tasuta): veeb

5. Agar.io

Reklaami pilt mängust Agar.io

Lihtne, kuid sõltuvust tekitav, võimaldab Agar.io mängijatel kontrollida rakke laborikultuuriplaadil. Teie eesmärk on süüa teisi rakke, kui väljute endast suuremast rakust, mis tahab teid õgida. Mängurežiime on neli: FFA, Battle Royale, Team ja Experimental.

Sõprade mängimiseks kutsumiseks looge a Peorežiim ja jagage nendega toalinki.

  • Agar.io (tasuta, rakendusesiseste ostudega): Veeb | Android | iOS

6. Risk: ĂĽlemaailmne domineerimine

Mänguriski reklaamipilt

Risk on maailmakuulus lauamäng, mille mäng on väga sarnane sõjamängudega. Mängu alguses saab iga mängija värava vallutatava territooriumi jaoks. Selleks peavad nad üles ehitama strateegia ja lootma andmete õnnestumisele.

Võidab see, kes jõuab esimese kolme eesmärgini. See klassikaline digitaalne versioon võimaldab teil mängida võrgus koos sõpradega, aga ka juhuslike mängijate vastu.

7. Fortnite

Fortnite reklaamipilt

Fortnite on ühistu tulistamismäng, kus on võimalik koos sõpradega armee moodustada, et teiste meeskondadega silmitsi seista. Lahinguväljak kogus esialgu 100 mängijat. Ükshaaval elimineeriti, kuni järele jäi vaid üks võitjaskond.

Valige kaardil koht, millest soovite alustada. Niisiis, vabanege konkurentidest ja pöörake tähelepanu mängutsoonile, mis muutub järjest madalamaks. Enda ja kolleegide kaitsmiseks peate leidma relvad ja laskemoona, samuti koguma materjale ja ehitama strateegilisi linnuseid.

8. Counter-Strike: ĂĽlemaailmne pealetung (CS: GO)

CS: GO mängu ekraan

CS: GO on selle esimese isiku tulistaja frantsiisi neljas tiitel. Mäng tõusis esile, kuna see oli üks esimesi, kes lubas sõprade seas võrgus mängida.

Klassikalises režiimis seisavad vastamisi kaks võistkonda 5-st inimesest parima võistluse 30 seas. Võitja on esimene, kes võidab 16 matši. Seal on ka Casual režiim (ainult ühe pöördega), 8 vastu 8, individuaalne masina vastu.

9. Male

mängu ekraanil lichess.org

Ma igatsen öelda mats, eks, mu tütar? Tea, et sõpru on võimalik võrgus malet mängima kutsuda. Veebisait Lichess.org võimaldab teil luua ruumi, et konkureerida tuttavaga.

Valige lihtsalt variant, mängu kiirus (matš, reaalajas või piiramatu) ja valige lõike värv. Seejärel jagage lihtsalt linki ja hakake lõbutsema.

  • Lichess.org (tasuta): veeb

10. KĂĽsitud / pragune tĂĽhiasi

KĂĽsitav

Vaatamata sellele, et Androidil ja iOS-il on erinevad nimed, on Ask ja Trivia Crack täpselt sama mäng. Trivia mäng võimaldab teil proovida oma Facebooki sõpru või mängida üksi kuue kategooriasse jaotatud küsimustes.

Kas nad: Teadus, meelelahutus, sport, kunst, geograafia ja Lugu. Kes võidab kuus krooni, see võidab. Lisaks tuhandetele saadaolevatele küsimustele on allika kaudu võimalik uusi küsimusi soovitada Tehase küsimused.

11. Mario Kart Tour

Mario Karti Androidi ja iOS-i versioonidel on režiimid mitmikmäng mis võimaldab võistelda korraga kuni seitsme inimesega. Võimalik on mängida kohapeal või võrgus tundmatute sõprade või mängijatega.

Kui soovite võistlusi luua ainult sõprade või lähimate inimestega, peate looma grupi. Võistlusseadetes saate määratleda mootori töömahu ja kogutavate esemete arvu, mida saab salvestada. Samuti peate valima, kas lisada ruudustiku täitmiseks masinavastased.

Sõpru saab nende kaudu mängude nimekirja lisada Nintendo konto. Või linkides oma Facebooki või Twitteri konto ja otsides kasutajaid, kes samuti mängivad.

  • Mario Kart Tour (tasuta, mängusiseste ostudega): Android | iOS

12. JigsawPuzzles.io

Veebimõistatused valmistamise protsessis

Mõistatused on veel üks hobi, millest karantiini ajal on saanud hullus. JigsawPuzzles.io võimaldab teil sõprade ja teiste inimestega lahendada erineva raskusastmega mõistatusi. Valikuid on umbes 300, 600 ja isegi rohkem kui 1000 tükki.

Ruumi sisenemiseks klõpsake lihtsalt pildil ja hakake teisi kasutajaid seadistamisel aitama. Sõbrale helistamiseks klõpsake nuppu Kutsu ja saatke link kõigile, kellele soovite.

  • JigsawPuzzles.io (tasuta): veeb

AppGeek soovitab: