15 000 sammu ilma ühtegi harjutust tegemata? võib-olla!

Sel nädalal, nagu paljudel teistel, tähistab minu sammulugeja enam kui viisteist kilomeetrit. Ei, ma ei harrasta poolmaratonide jooksmist ega dieedi pidamist. See on minu väike saladus …

15 km kõndida ilma, et sellest aru saaks!

Mõni kuu tagasi võrdlesime oma nutitelefoni sammumõõdikuid, et teada saada, kas suudame vähemalt oma nädala eesmärgi saavutada ja avastasin enda üllatuseks, et olin pühapäeval läbinud umbes viisteist kilomeetrit. Mitte kõik nädalavahetused, ainult pühapäeviti.

jooksusport 0615 kilomeetri läbimine ilma seda teadmata on võimalik. / @ Nattawut Jaroenchai / Shutterstock

Kui aga minu mälestused mind ei peta, jään kolmveerand päeva Netflixi jälgides voodisse, siis … kas ma pean muretsema? Absoluutselt mitte! Öö veetsin pidutsedes, tantsides, kõndides ja hĂĽpates. Kõik need liikumised arvutab nutitelefoni sammulugeja ja kui aus olla, on tulemused hämmastavad!

Pedomeeter ĂĽtleb jah!

Alates sellest päevast oli mobiiltelefonil sammulugeja nägemine väike rituaal, mida ma nädala alguses armastasin. Sest jah, kui saabun tantsupõrandale midagi, mida ma igal nädalal teen ja näen, kui palju aega ma tantsimiseks veedan, paneb mind ütlema, et see on ka (peaaegu) tervislik.

Mõni kuu pärast nende üksikasjade õppimist naasesin esmaspäeval kontorisse, tundes uhkust oma esinemise üle, mida kõigile teatati: "Laupäeva õhtuti ja pühapäeviti sõidan 32 kilomeetrit". Sel päeval olin muidugi valetaja.

parim samm-sammulugeja 02Nagu mulle, meeldib ka Davidile jälgida päeva jooksul tehtud sammude arvu. / AndroidPIT

"Sammulugeja ütleb jah!"Vastasin, pöörates uhkelt telefoni oma skeptilisemast publikust, kes ütles, et kui arvutused oleksid õiged, oleksin kaugel Saksamaa pealinnast, kus ma praegu elan. Tegelikult oli pidu linna äärelinnas ja enne põrandale jõudmist. tants, ma olen 5 kilomeetrit läbinud.

Naljaka sammulugeja kasutamine

Sammulugejast sai isegi mäng minu ja mu sõprade vahel. Nagu Nike Run Club, võib see tööriist sind ka võistlema panna ja silma paista. Sammulugejast sai meie öökohtunik. "Ahhhhhhhhhhh ma tantsisin rohkem kui sina eile õhtul Juliet! " hüüdis üks sõber uhkelt, kui ta osutas, et erinevalt minust ei peatunud ta isegi kella ühe kuni kahe vahel hommikul teiste sõpradega rääkima.

"Jah, aga ma kõndisin kella kahest hommikul kella kolmest kuni kolmeni hommikul neli kilomeetrit, samal ajal kui teie kõndisite ainult kaks ja pool kilomeetrit. Pealegi, kui ma oleksin sõitnud nii palju kilomeetreid, tähendab see, et DJ mängis sel ajal minu lemmiklaule!" Miks jah, kui teil pole mälu, võimaldab sammulugeja ka täpselt teada, mis kellaajal ja millal me tantsime ning mis intensiivsusega!

sammulugeja hüpeSammulugeja näitab endiselt, kui rohkem liigume. / AndroidPIT

Siiski mõtlen alati, kas need numbrid on tõesti kasulikud. Need näitasid muidugi suundumust, kuid olin ĂĽllatunud, et sõber jõudis oma Huaweiga 43 kilomeetri kaugusele, samal ajal kui mina olin oma iPhone'iga "ainult" 32, ehkki veetsime terve öö koos. Muidugi, ta võib-olla tantsis rohkem kui mina, aga …

Arvamus: Juliette Bassine

Olen endiselt sammulugeja usaldusväärsuses kindel

Muud kasulikud ööfunktsioonid

Kujutage ette, mida ma saavutaksin, kui ma ei tantsiks terve öö ega terve nädalavahetuse või isegi terve nädala. Jah, ma pean ütlema, et selle kasutamine on pidude ajal väga kasulik!

aknaluuk 611045366Pedomeetri kasutamine peol näitab, kui keeruline on meil töötada. Shutterstock

Treeningmonitori kasutamine on veelgi lõbusam, sest saate arvestada põletatud kalorite arvu, pulsi ja muidugi ka mitmeid samme. Olen kindel, et pärast 3-päevast tantsimist võivad tulemused olla veelgi šokeerivamad! Ma pean järgmiseks õhtuks ühe klubis proovima.

Milline on teie kogemus sammulugejaga? Kas sa arvad, et teda saab usaldada?

(tagsToTranslate) Sammulugeja (t) kantav (t) öö (t) tantsimine (t) hüpe (t) sport (t) sammude arv (t) sammulugeja (t) sammude arv (t) sobivuse jälgija (t) nutiriba