15 miljonit vähem Facebooki kasutajat ei mõjuta Instagrami kasutavaid grupikontosid

Facebook kaotas kasutajad. Uudis pole üllatav, arvestades kasutajate seas mainet kahjustanud skandaalide arvu, kuid tõsi on see, et kaubanduslikult kõige väärtuslikumaks peetavas vanuserühmas on ränne miljonites.

Facebooki tehnoloogia „data-title =” Facebooki tehnoloogia – 15 miljonit vähem Facebooki kasutajat ei mõjuta Instagrami grupikontosid – SAPO Tek> Facebooki tehnik

MarketPlace’i andmetel on 12–34-aastaste kasutajate arv järk-järgult ja järsult vähenenud, samas kui 35–54-aastased on platvormilt lahkunud, ehkki mitte eriti järsult. Teiselt poolt on 55-aastaseid ja vanemaid, kes on ĂĽles kasvanud sotsiaalvõrgustikes.

Üldiselt on Facebooki kasutajate koguarv viimase kahe aasta jooksul vähenenud umbes 15 miljoni võrra.

tech facebook “data-title =” tech facebook – 15 miljonit vähem Facebooki kasutajat ei mõjuta grupikontosid, millel on Instagram – SAPO Tek> Facebooki tehnik

Kuigi voog õõnestab Facebooki kui platvormi ambitsioone, on tõsi see, et see ei mõjuta Facebooki kui grupi ambitsioone. Edison Researchi uuringu kohaselt on Instagram viimase kahe aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud, korvates osa Facebookis nähtud kahjudest. Tulude osas võime järeldada, et nähtus ei oma ettevõtte kontodele erilist mõju, arvestades, et Instagramis teenitud raha ummistab hüpoteetilise augu, mille Facebooki rikkumised võivad avada.