contador gratis Saltar al contenido

15 nippi ja nippi Spotify maksimeerimiseks!

15 nippi ja nippi Spotify maksimeerimiseks!

Spotify on üks peamisi teenuseid voogesitatud turumuusika. Saadaval mitmel platvormil pakub see tasuta ja tasulisi paketi võimalusi. Kui olete juba kasutaja või kavatsete konto luua, lugege 15 näpunäidet muusika maksimeerimiseks!

1. Kasutage äratusena Spotify

See funktsioon töötab koos rakendusega Google Watch, mille tehas on juba Android-seadmesse installinud. Selle kasutamiseks avage rakendus Vaata ja koputage + uue äratuse loomiseks.

Valige kellaaeg, millal see peaks kõlama, ja kinnitage Okei. Seejärel puudutage kella pilti ja avage see järgmisel ekraanil Spotify.

Spotify näpunäited ja nipid

Kui kuvatakse suvand, koputage Ühendatud oma kontole juurdepääsu võimaldamiseks aadressil voogesitatud muusika. Võite valida ühe soovituse või minna luubi ikooni juurde, et otsida muusikat, mida soovite äratusena kasutada.

Seal ärgatakse järgmisel päeval teie lemmiklaul.

2. Tehke täpsustatud otsing

Spotify otsitava teabe leidmiseks võite otsinguribale sisestada konkreetsed otsinguterminid. Vaadake järgmisi peamisi:

  • aasta: termin, mis inglise keeles tähendab aastat, filtreerib loo või albumi väljalaskeaasta otsingu. Kui soovite leida midagi konkreetset, tippige see aasta: xxxx, Kuidas aasta: 1987. Kui eelistate leida teatud aja jooksul välja antud laule, eraldage aastad kriipsuga (näiteks aasta: 1987-1990);
  • žanr: kitsendage otsingut muusikažanrite järgi. Nii et kirjutades žanr: pop otsinguribale ilmuvad ainult selle muusikastiiliga lood;
  • silt: aitab leida teatud plaadifirmade lugusid. Seetõttu silt: sony, leidke üles kõik sildi poolt välja antud artistid ja laulud;
  • silt: uus: otsige kunstniku uusimat albumit. Näiteks: silt: uus pilgutus 182;
  • JA: saate otsida rohkem kui ühte artisti või lugu. St kirjutades Roheline päev ja pilgutus 182, kuvatakse tulemustes mõlemad ribad;
  • VÕI: piirake kunstnike või teiste otsinguid. Näiteks: Roheline päev VÕI vilguvad 182.
  • MITTE: välistage midagi otsingust. Näiteks laulude või kunstnike lugude tõlgid. Kui me selle paneme Cassia Eller EI OLE heledad silmad, loetletakse kõik laulja lood, v.a. Silmavalgus.

3. Reguleerige helikvaliteeti

Spotify võimaldab reguleerida nutitelefonide ja arvutite rakenduste helikvaliteeti vastavalt tellimuse tüübile (tasuta või Premium). Funktsioon pole veebiversioonis saadaval.

Mobiilirakenduses avage Kodusiis hambakoonus (), mis asub parempoolse ekraani ülaosas. Na Seo Muusika kvaliteet, valige üksuses teie valitud suvand Saade.

Kui olete esmaklassiline kasutaja, saate valida Automaatne, Madal, Tavaline, Kõrge ja Altssima. Kui tellite tasuta versiooni, siis teil seda üksust pole Altssima saadaval

Arvutiprogrammis saate ressurssidele juurde pääseda järgmiste kanalite kaudu:

Klõpsake nuppu allanool, ekraani paremas ülanurgas Muusikakvaliteedi eelistused Muusikakvaliteedi üksikasjad. Windowsiga arvuti puhul valikud Madal pole saadaval.

Spotify sõnul pakub iga valik järgmist helikvaliteeti:

See on tasuta Lisatasu
Veebimängija AAC 128 kbit / s AAC 256 kbit / s
Mobiiltelefon

Automaatne, sõltuvalt teie võrguühendusest.

Madal Samaväärne umbes 24 kbit / sek

Normaalne Samaväärne umbes 96 kbit / s

Ekvivalentkõrgus kuni umbes 160 kbit / s

Automaatne, sõltuvalt teie võrguühendusest.

Madal Samaväärne umbes 24 kbit / sek

Normaalne Samaväärne umbes 96 kbit / s

Ekvivalentkõrgus kuni umbes 160 kbit / s

Kõrgem (esmaklassilistele kasutajatele) Samaväärne umbes 320 kbit / s.

Arvuti

Automaatne, sõltuvalt teie võrguühendusest.

Normaalne Samaväärne umbes 96 kbit / s

Ekvivalentkõrgus kuni umbes 160 kbit / s

Automaatne, sõltuvalt teie võrguühendusest.

Normaalne Samaväärne umbes 96 kbit / s

Ekvivalentkõrgus kuni umbes 160 kbit / s

Kõrgem (esmaklassilistele kasutajatele) Samaväärne umbes 320 kbit / s.

Allikas: Spotify

4. Esitage muusikat ilma tsensuurita

Mõned laulud klassifitseeritakse Spotify'is eksplitsiitseks, st nad pakuvad täiskasvanutele mõeldud sisu. Kuvatud kepp saab sildi Selgesõnaline (või kiri Ja ei veebimängija).

Spotify näpunäited ja nipid

Premium-versiooni kliendid saavad valida, kas nutitelefoni rakenduses seda tüüpi sisu lubada või mitte.

Selleks järgige tee: Hamba algusikoon () suhteliste valikuklahvide lubamine või keelamine Luba selgesõnalise sisu reprodutseerimine.

5. Kuulake muusikat offline

See funktsioon on saadaval ainult premium-kasutajatele ja see võimaldab teil alla laadida lugusid, albumeid, esitusloendeid ja netisaateid kuulamiseks ka siis, kui te pole Interneti-ühendusega.

Kas soovite teada, kuidas neid kõiki arvutisse ja mobiiltelefoni alla laadida? Seejärel vaadake meie õpetust muusika allalaadimise ja Spotify võrguühenduseta kasutamise kohta.

6. Kasutage oma mobiiltelefoni Spotify juhtelemendina oma arvutis

Kas teadsite, et saate juhtimiseks kasutada oma mobiiltelefoni rakendust Spotify mängija mõnes muus seadmes? Wi-Fi Connecti kasutamiseks avage muu hulgas arvuti, teleri, videomängu rakendus või avage Spotify veebiversioon.

Spotify näpunäited ja nipid

Seejärel avage rakendus nutitelefonis, avage vahekaart Kodu ja hiljem hambakoonus (). Liikuge järgmisele ekraanile ja koputage Ühendage seadmega. Programm tuvastab muud seadmed, kus Spotify on avatud. Puudutage seda, mida soovite oma mobiiltelefoni abil kaugjuhtimisega juhtida.

7. Uurige välja, kes on teie jälgijad (ja soovi korral jälgige)

Lisaks miljonite laulude oma kasutajatele kättesaadavaks tegemisele pakub Spotify ka sotsiaalset sektsiooni, mida kõik ei tea. Võimalik on jälgida seda teenust kasutavaid sõpru ja teada saada, millist muusikat nad viimasel ajal kuulavad.

Kui teie konto on lingitud Facebookiga, võib teil olla jälgijaid, kes jälgivad teie laulu (isegi kõige piinlikumaid) ja isegi ei tea.

Mobiiltelefoni abil teada saada, kes nad on, järgige vahekaarti tee: Kodu hambakoonus () Ver Profiili järgijad.

Spotify näpunäited ja nipid

Klõpsake arvutis lihtsalt paremal ülaservas oma profiilifotol ja minge aadressile Järgija.

Jälgimiseks jääge profiililehele ja minge saidile Otsi sõpru. Loetletakse kõik teie Facebooki kontaktid, kellel on ka Spotifyga seotud kontosid. Kui soovite otsida üksikasju, tippige ribale nimi Filtreerige see ja lisage see pisipildile koos selle kõrval kuvatava + koonusega.

Inimese profiililehele sisenemisel on saadaval teave esitaja ja viimati mängitud esitusloendi kohta.

8. Peida, mida kuulete

Nüüd, kui teate, et sõbrad saavad teie muusikamaitset jälgida, kuidas neid maitsvaid laule kuulata, aga mis on teie jaoks häbiväärne? Spotify mõtles selle peale ja lõi funktsiooni, et neid laule oma jälgijate eest peita.

Privaatse muusikaseansi aktiveerimine oma mobiiltelefonil: Kodu hambakoonus () Sotsiaalmeedia lülitage sisse lüliti Privaatne sessioon.

PC-s on tee järgmine: allanool, mis asub paremas ülanurgas Privaatne sessioon. Teie pildile kuvatakse tabalukk, mis näitab, et see valik on aktiivne.

See funktsioon pole veebiversioonis saadaval.

Jää siia: peidetud režiim lõpeb pärast pikka tegevusetust või kui Spotify taaskäivitub.

9. Jagage muusikat Spotify Code abil

Spotify näpunäited ja nipid

Sisu on võimalik sõpradega jagada teenuse loodud genereeritud QR-koodi kaudu. Selleks kleepige lihtsalt Spotify URL Spotify Codes'i veebisaidile. Seejärel kohandage oma koodi, valides allalaaditava taustavärvi, vöötkoodi, suuruse ja vormingu.

Kui soovite, klõpsake sellel sotsiaalvõrgustikul jagamiseks Facebooki, Twitteri ja Redditi koonust. Või laadige pilte alla, et avaldada või saata teistele platvormidele, Instagrami või e-posti teel.

10. Koostage esitusloendeid

Kas kavatsete pidutseda ja soovite, et külalised aitaksid ürituse muusikaloendist? Seejärel looge esitusloend, kuhu igaüks saab lugusid sisestada, neid kustutada ja ümber korraldada.

Selleks oma nutitelefonis avage see Teie raamatukogu esitusloend + looge kolme punkti esitusloendi ikoon ekraani ülaosas Looge koostöö.

Paremklõpsake arvutis a esitusloend ja vali Ühine esitusloend. Ringi ikoon näitab, et see on nüüd kaastöödeks avatud.

Jagage siis lihtsalt linki oma sõpradega kas Spotify koodi või URL-i loendi kaudu.

11. Ühendage kõik seadmed korraga lahti

Kas unustasite, et teie Spotify on kuskil avatud, või kahtlustate, et keegi kasutab teie kontot ilma volituseta? Seejärel ühendage kõik seadmed korraga lahti.

Selleks avage oma Spotify konto leht ja kui te pole veel ühendust, logige sisse. Kerige alla ja klõpsake nuppu Logige kõigist seadmetest välja. Valmis, lahti ühendatud.

Spotify näpunäited ja nipid

Teenus hoiatab, et väljalogimist ei tehta aga partnerseadmetes, näiteks Playstationi või Sonosi kõlarites.

Kui kahtlustate, et keegi kasutab teie kontot ilma loata, vahetage järgmine kord oma parool. Nii pole sellel inimesel enam juurdepääsu teie kasutajaandmetele.

12. Kiirklahvid

Kas soovite arvutiversiooni kasutada nagu proff? Seejärel peate õppima kiirklahve, mis kiirendavad mitme funktsiooni kasutamist. Vaata seda:

Windows MAC OS

Looge uus esitusloend

Ctrl + N Cmd + N
Valige kõik Ctrl + A Cmd + A
Esita / peata Tühikuklahv Tühikuklahv
Korda Ctrl + R Cmd + R
Juhuslik järjekord Ctrl + S Cmd + S
Järgmine pala Ctrl + parem nool Ctrl + Cmd + parem nool
Eelmine pala Ctrl + vasak nool Ctrl + Cmd + vasak nool
Suurendage helitugevust Ctrl + nool üles Cmd + nool üles
Abi F1 Cmd-Shift-?
Filtrid (muusikas ja esitusloendites) Ctrl + F Cmd + F
Eelistus Ctrl + P Cmd-,
Logi aktiivsest kasutajast välja Ctrl + tõstuklahv + W Cmd + tõstuklahv + W
Kaaned Alt + F4 Cmd + Q
Peida aken Cmd + H

Allikas: Spotify

13. Saatke linke konkreetsete muusikahetkedega

Soovite jagada toru teatud osast, ilma et peaksite paluma sellel inimesel edasi liikuda 2:13? Seejärel saatke talle pala, kui soovite.

See ime töötab veebiversiooni kaudu. Kopeerige pala link ja lisage see lõpuks # aeg2: 13.

Näiteks: https://open.spotify.com/album/7vEJAtP3KgKSpOHVgwm3Eh#time2:13 lugude jagamiseks alates 2:13 Sõidupilet, The Beatlesi poolt.

14. Kuulake podcasti

Lisaks muusikale pakub Spotify kasutajatele mitmeid taskuhäälingusaateid. Neile, kes ei tea, on taskuhäälingusaated justkui omamoodi raadiosaade, mis esitleb kõige erinevamaid teemasid.

Uurida, mida on platvormil saadaval voogesitatud, v Teie raamatukogu ja koputage vahekaarti Podcast.

Siis minge Sirvige netisaateid peamiste esiletõstmiste kontrollimiseks ja kategooriatesse jagatud programmide uurimiseks. Kui soovite mõnda osa kuulda, avage see lihtsalt Mängi.

15. Salvestage andmed Spotify-s

Muusika allalaadimise võimalus võrguühenduseta kuulamiseks on saadaval ainult tasuliste pakettide kasutajatele. Kõik kasutajad saavad aga mobiilse andmeside tarbimise pealt kokku hoida, muutes kuulatava muusika kvaliteeti.

Selleks järgige lihtsalt rada: Hamba algusikoon () Aktiveerige allolevad lukustusvalikud Andmete salvestamine.

Lõppude lõpuks, kas tasub registreeruda Spotify Premium paketi jaoks?

Tasulise Spotify paketi tellimise esimene eelis on reklaami lõpp. Viimasel ajal on see teenus mänginud pikki ja ebamugavaid reklaame, mida ei saa vahele jätta. Kui tellite, siis see lihtsalt lõppeb.

Lisaks pole laulude vahelejätmiseks enam mingeid piiranguid. Samuti saate alla laadida lugusid, albumeid ja netisaateid, et neid kuulata ka ilma Interneti-ühenduseta.

Lisaks individuaalsetele lisatasudele on Spotify'l perepakett. Seda tüüpi liitumisleping võimaldab omanikel ja 5 samal aadressil elaval inimesel oma konto maksta ühe hinna.

Samuti on olemas ülikooli plaan, mis tagab akrediteeritud ülikoolist tellimuse 50% allahindlusega üle 18-aastastele inimestele. Kui soovite teada saada, kas teie vara on kaasatud, lugege lihtsalt Sheed ID kinnitamise saiti.

Kui te ei kuula muusikat liiga tihti või ei kuule reklaame kuulama, pole Spotify Premiumi tellimisel võib-olla mõtet.

Kui eelistate oma lemmiklaulude kuulamiseks rohkem vabadust, võib allkirjastamine olla hea valik.

Te ei võta peast piipu, aga te ei tea, mida seda nimetatakse? Seejärel vaadake 6 hämmastavat rakendust, et leida heli või humoorika muusikaga muusikat. Kas soovite oma Spotify tellimuse tühistada? Leidke sait, kus saate seaduslikult alla laadida igas stiilis muusikat.