15 parimat GoPro Fusioni lisaseadet, mida saate täna osta

GoPro Fusion (699 dollarit) on ülekaalukalt kõige kvaliteetsem GoPro kaamera. Kaamera pakub hulgaliselt funktsioone, sealhulgas 5,2K salvestus 30 FPS, 18MP sensor, jäädvustamine ja palju muud. Kuid nagu kõik GoPro kaamerad, peate ka GoPro Fusioni võimsust ära kasutama, investeerima lisavarustusse. See tähendab, et kuna GoPro Fusioni jaoks on saadaval palju lisavarustust, on veidi keeruline teada, milliseid tarvikuid te tegelikult vajate ja milliseid mitte. Selle probleemi lahendamiseks meie lugejate jaoks toome teieni 15 parimat GoPro Fusioni lisaseadet, mida saate oma GoPro Fusioni kogemuse parandamiseks osta:

Parim GoPro termotuumasĂĽnteesitarvik, mida saate osta

1. SmilePowo 42-ĂĽhes tarvikute komplekt GoPro Fusionile

Alustaksin nimekirja lisavarustuskomplektiga, mis sisaldab teie GoPro Fusioni jaoks mitte 1, mitte 2, vaid 42 erinevat tarvikut. GoPro Fusioni jaoks mõeldud SmilePowo 42-ühes tarvikute komplekt on parim lisavarustuse komplekt, mida saate osta. Ma tean, et paljud inimesed ei soovi aksessuaaridesse investeerida, kui nad on oma GoPro Fusionile juba kulutanud 699 dollarit. Kui jah, siis on see lisakomplekt just teile sobiv toode. Sellega on kaasas kõik peamised tarvikud, sealhulgas käepidemed, juhtraua toed, rinnahoidjad, rihmad ja palju muud . Seda öeldes pidage meeles, et komplektide tarvikud ei ole seda väärt, mida saate, kui neid eraldi ostate.

Osta Amazonist: 26,99 dollarit

2. GoPro Fusion Actpe juhtum

Kuigi GoPro teeb väga tugeva kaamera ja sisaldab GoPro Fusionit, ei saa keegi teid sĂĽĂĽdistada, kui soovite oma uuele GoPro Fusionile rohkem kaitset pakkuda, nähes, kui kallis see on. Kui soovite oma GoPro Fusionit kaitsta, on Actpe’i ĂĽmbrised ĂĽks odavamaid ja paremaid, mida saate osta. Korpus kaitseb teie GoPro-d igast kĂĽljest ja sellel on isegi tagurdava objektiivi kork . Korpuse enda puhul on see valmistatud pehmest silikoonmaterjalist, mis võib kaamerat pikaajaliselt kaitsta, kaitstes seda mustuse, tolmu, kriimustuste, väikeste muhkude ja tilkade eest.

Osta Amazonist: 9,99 dollarit

3. GoPro Fusioni Kuptoni juhtum

Kuigi ümbris sobib suurepäraselt teie GoPro Fusioni kaitsmiseks selle kasutamise ajal, vajate midagi kindlamat, kui soovite oma GoPro Fusionit kaitsta kahjustuste eest, kui te seda oma pakiruumis kannate. Seal jõuab GoPro Fusioni Kuptoni juhtum. Korpus on valmistatud suhteliselt kõvast veekindlast materjalist, millel on eemaldatav tugikäsn . Kõva väliskest kaitseb teie seadet, kui teie kohvrit ei käsitleta korralikult, samal ajal kui pehme käsn tagab piisava padja kriimustuste ja kriimustuste vältimiseks. Kui reisite oma GoPro Fusioniga palju, peaksite sellesse lisavarustusse investeerima.

Osta Amazonist: 17,98 dollarit

4. GoPro kaamera ASBHM-001 Grip Grip

NĂĽĂĽd, kui oleme näinud, et GoPro Fusion on hästi kaitstud, tutvume mõne lisavarustusega, mis aitavad teil GoPro Fusionist maksimumi võtta. Selle loendi esimese lisaseadme on teinud GoPro ise ja see pakub ĂĽhes seadmes 3 funktsiooni. Fusion Grip’i saab kasutada kaamera haardena, pikendusvardana või statiivina . Nii et kas soovite oma GoPro Fusionit kanda, teha sellega selfisid või peate lihtsalt salvestamise ajal oma GoPro Fusionit hoidma, aitab see lisaseade.

Osta Amazonist: 59 dollarit

5. GoPro kaamera ASBBA-001 Fusion aku

Nagu te võib-olla teate, on GoPro Fusion kaasas 2620 mAh aku, mis võib anda teile 1,5 kuni 2,5 tundi aku kasutusaega, sõltuvalt selle kasutamisest. Kui aga olete keegi, kes kavatseb teie GoPro-d rohkem kasutada, peaksite ostma välise aku. Väline aku tagab, et alati, kui teie GoPro Fusioni vool otsa saab, saate aku välja vahetada ja jätkake salvestamist.

Osta Amazonist: 29 dollarit

6. SanDisk Ultra 64GB Micro SD-kaart

Kuigi GoPro mĂĽĂĽb GoPro Fusionit kõrge hinnaga, on kurb, et nagu teistelgi GoPro kaameratel, pole GoPro Fusionil ĂĽhtegi SD-kaarti, mis tähendab, et peate selle enne ostmist ostma. Mis puutub SD-kaartidesse, siis nõustun siin GoPro’ga ja soovitan teil 64 GB versiooni SanDiskilt osta . SanDisk-kaardid pole mitte ainult kiired, vaid ka usaldusväärsed. Kõigi oma kasutusaastate jooksul pole mul veel ĂĽhtegi kirja olnud, mis mind alt vedaks. Enne selle ostmist ei pea te isegi mõtlema.

Osta Amazonist: 19,99 dollarit

7. Anker PowerCore’i kiirus GoPro Fusioni jaoks

Veel üks lisaseade, mida peaksite kaaluma GoPro Fusioni ostmist, on kaasaskantav laadija. Kuigi aku vahetamine on hea lahendus, peate lõpuks neid akusid laadima ja looduses viibides on kaasaskantav laadija väga mugav. Minu ettepanek kaasaskantava laadija kohta on Anker, sest ma usaldan seda kaubamärki. Sina Kaasaskantav PowerCore Speed ​​laadija on 20 000 mAh mahutav, kiirelt laaditav PowerIQ tehnoloogia abil ja lisage kõik need funktsioonid ühte paketti, mis on piisavalt väike, et mahuks taskusse. Ja kuna see on kaasaskantav laadija, saate sellega isegi oma nutitelefone ja tahvelarvuteid laadida.

Osta Amazonist: 55,99 dollarit

8. Joby GP3 GorillaPod

Joby GP3 GorillaPod on üks parimaid statiive, mida saate oma GoPro Fusioni jaoks osta. Statiiv on valmistatud materjalide kombinatsioonist, sealhulgas meditsiinilisest Jaapani ABS-plastikust, roostevabast terasest ja Saksa TPE-st, mis muudab selle statiivi eriti sitkeks. Kuid see pole peamine, mis muudab selle statiivi ainulaadseks. Selle statiivi jaoks on ebatavaline selle jalad. Jalal on kaks tosinat üksikut liigendit, mis muudavad selle paindlikuks ja painduvaks . Mis tähendab, et ükskõik kui kõva pind ka pole, saate selle statiiviga GoPro Fusioni sirgjooneliselt asetada ja probleemideta suurepäraseid fotosid ja videoid teha.

Osta Amazonist: 47,90 dollarit

9. GoPro fusion tass

Enamik kasutajaid, kes ostavad GoPro kaamera, ostavad filmimaterjali salvestamiseks mõnda seiklussporti või kiiret manöövrit tehes. Ma mõtlen, et GoPro kaameraid ei nimetata mingil põhjusel tegevuskaamerateks. Nendel aktiivsetel hetkedel piltide tegemiseks peate kinnitama lisaseadme abil GoPro Fusion. Imemistops on üks nendest paigaldustarvikutest võimaldab teil oma GoPro Fusioni installida autodele, jalgratastele, paatidele ja muule . Seda imemistopsi on katsetatud kiirusel üle 150 km / h, nii et te ei pea oma GoPro Fusioni pärast muretsema, hoolimata sellest, kui kiiresti te lähete.

Osta Amazonist: 39,99 dollarit

10. GoPro kiivri esi- ja kĂĽlgtugi

Ehkki iminapp on suurepärane, kui kasutate sõidukis GoPro Fusionit, ei toimi see, kui soovite pilte salvestada purjetamise, surfamise, paraglidingu tegemise ajal või tehes kõike muud, mis sõidukit ei hõlma. Sellisel juhul peate ühendama GoPro Fusioni oma kehaga ja GoPro kiivri paigaldamine aitab teil seda teha. GoPro kiivri esikülg ja küljed ei võimalda teil seda lihtsalt teha ühendage GoPro Fusion oma kiivriga, kuid see aitab teil ka hõlpsalt pöörata ja asendit reguleerida samal ajal kui GoPro Fusion on kokku pandud.

Osta Amazonist: 29,99 dollarit

11. Luxebelli rindkinnitusrihm GoPro Fusionile

Nagu iminapal, on ka kiivrikomplektil omad puudused. Näiteks mis juhtub, kui salvestate kaadreid, kui te ei kanna kiivrit. Samuti ei meeldi mõnedele inimestele GoPro kaamerate pähe kinnitamine, kuna need liiguvad kiiresti, mis võib muuta salvestamise ebastabiilseks. Sellisel juhul Võite kanda rinnakaitset, mis võimaldab teil GoPro Fusioni rinnale kinnitada . Peakatted tagavad, et saate oma GoPro-d kasutada ka siis, kui te ei kanna kiivrit.

Osta Amazonist: 9,99 dollarit

12. HAPY lemmikloomakoera rakmed GoPro Fusioni jaoks

Seal on palju kasutajaid, kellele meeldib oma tegevuse salvestamiseks oma GoPro kaamera lemmiklooma külge kinnitada. Kui soovite ka seda teha, aitab GoPro Fusioni jaoks mõeldud HAPY pert koerakomplekt just seda teha. See käevõru võimaldab kasutajal GoPro Fusioni hõlpsalt koera seljale või rinnale kinnitada . Selleks, et see kogemus teie koerale mugavaks saaks, sisaldab rakmed reguleeritavat elastset rihma, mille saab lahti või kinnitada, et mahtuda kaalule 10–110 kilogrammi (5–50 kg). Ka üldised rakmed on vooderdatud esmaklassilise pehme vahuga, tagades, et teie lemmikloom ei kogeks ebamugavust.

Osta Amazonist: 17,99 dollarit

13. GoPole Bobber

GoPole Bobber on teie GoPro Fusioni oluline lisavarustus, kui soovite oma GoPro ujuma viia. Bobber on põhimõtteliselt teie mitte vajuva GoPro Fusioni käekinnitus . See tähendab, et isegi kui viskate oma GoPro Fusioni basseini või järve, hõljub see ikkagi pinnal. Bobber on värvitud ka erkkollaseks, võimaldades selle hõlpsalt leida ka eemalt. Kui te ei soovi ujumise ajal oma GoPro Fusionist ilma jääda, ostke GoPole Bobber.

Osta Amazonist: 21,85 dollarit

14. GoPro Tools

See on kõige odavam GoPro Fusion lisaseade selles loendis, kuid see on üks olulisemaid. Nagu nimigi ütleb, GoPro tööriist on tööriist, mis aitab teil GoPro pöidlakruvi hõlpsalt kinni keerata . See tööriist on mugav alati, kui olete oma GoPro Fusioni mis tahes seadmesse installinud. Kui soovite veenduda, et teie GoPro Fusion on teie seadmega kindlalt kinnitatud ega kao keset salvestust maha, peaksite selle tööriista juurde jääma.

Osta Amazonist: 4 dollarit

15. GoPro leidja

Viimane lisavarustus meie nimekirjas on GoPro Seeker, mis on GoPro enda spordikott. See kott on spetsiaalselt loodud GoPro kaamera kandmiseks. Kotil on eraldi lahtrid ja purgid mahutab kuni kuus erinevat GoPro kaamerat, mitut akut ja microSD-kaarti, kinnitustarvikuid ja palju muud. Kui teil on kaasas mitu varustust koos mitme GoPro kaameraga, peaksite selle koti kindlasti ostma. Sellel on ka sisseehitatud rinna- ja õlarihm, mis võimaldab teil GoPro Fusionit kasutada isegi seljakotiga.

Osta Amazonist: 169 dollarit

Parandage GoPro Fusioni parimate lisavarustuste abil kogu selle potentsiaal

GoPro Fusion on praegu parim GoPro tehtud tegevuskaamera ja see pakub palju funktsioone, mis aitavad teil teha väga lahedaid fotosid. Ainuüksi kaamera on peaaegu kasutu ja peate ostma mõned kasulikud lisaseadmed, mis aitavad teil selle täieliku potentsiaali avada. Loodan, et see artikkel aitas teil selle lisaseadme leida. Andke meile teada, mis on teie lemmik tarvik, kirjutades allpool olevasse kommentaaride jaotisesse.