15 parimat GoPro Hero lisaseadet, mida saate täna osta

GoPro käivitas hiljuti uue tegevuskaamera nimega GoPro Hero (199 dollarit), mis on uus algtaseme GoPro kaamera. See ettevõte valmistab kahtlemata maailma parimaid tegevuskaameraid ja selle uusim pakkumine, GoPro Hero, pole erand. Mulle meeldib mõelda, et GoPro tegevuskaamera on iPhone’i tegevuskaamera. Kaamerad on võimsad, väga hästi ehitatud, töötavad nagu loomad ja nende käsutuses on mitmesuguseid tarvikuid. Aksessuaaride osa on väga oluline, sest hästi valmistatud tarvikud võimaldavad kasutajal võtta juba hea toote ja seda veelgi paremaks muuta. Selles artiklis loetleme 15 parimat GoPro Hero lisaseadet, mida saate osta just selleks:

Parim GoPro Hero aksessuaar, mida saate osta

1. GoPro 3-suunaline haare

GoPro kolmesuunaline käepide on tõenäoliselt üks parimaid tarvikuid, mida saate oma GoPro kangelase jaoks osta. Kolmesuunaline käepide esitab tootel kolm erinevat omadust. Käepidet saab kasutada kaamera käepideme, pikendusvarre või statiivina, pakub kasutajatele paindlikkust ja võimalust teha mitmesuguseid fotosid. Parim osa kolmesuunalisest haardest on see, et nagu GoPro Hero, on see veekindel, et saaksite seda kasutada peaaegu kõikjal. Kui teil on lisavarustus, mille peate oma uue GoPro Hero jaoks ostma, peaks see olema 3-suunaline käepide.

Osta Amazonist: 54,98 dollarit

2. Topelt GoPro akulaadija + aku

GoPro Hero on varustatud 1220 mAh akuga, millest piisab seadme toitmiseks 1,5 kuni 2 tundi, sõltuvalt sellest, kuidas te seda kasutate. Aku kestvus võib olla enamiku kasutajate jaoks piisavalt hea, kuid seal on palju GoPro kasutajaid, kes leiavad, et aku kasutusaeg pole piisav. Kui olete üks neist kasutajatest, peate ostma asenduspatarei ja laadija. Lisapatarei võimaldab teil aku vahetada igal ajal, kui teie GoPro Hero saab otsa Laadimine ja laadija võimaldavad teil akut laadida, ilma et teie GoPro Hero oleks hõivatud. Kui kavatsete oma GoPro kangelast kasutada kauem kui paar tundi päevas, peaksite selle ostma.

Osta Amazonist: 87 dollarit

3. Anker PowerCore kaasaskantav laadija GoPro Hero jaoks

Kuigi me käsitleme aku ja toitega seotud probleeme, vaadake seda Anker’s GoPro Hero 20 000 mAh kaasaskantavat laadijat võimaldab teil GoPro kangelast laadida rohkem kui 15 korda . Parim asi selle kaasaskantava laadija juures on see, et see on ĂĽsna kompaktne ja saate seda isegi taskus kanda. Laadija suudab genereerida voolu 4.8A, mis tähendab, et teie GoPro Hero laadib kiiret kiirust. Lõpuks, kuna see on tavaline kaasaskantav akulaadija, saate selle abil oma nutitelefoni ja tahvelarvutit isegi laadida.

Osta Amazonist: 55,99 dollarit

4. TĂ–Ă– GorillaPod

JOBY GorillaPod on üks eksklusiivsemaid statiive, mida olen näinud ja see teeb teie uuele GoPro kangelasele suurepärase aksessuaari. Statiivijalad on paindlikud ja neid saab mis tahes viisil kokku keerata või kokku panna . See kokkuklapitavad võimalused võimaldavad teil oma GoPro kangelase ka rasketes kohtades asetada ja saada väga stabiilseid fotosid. See statiiv on ka väga vastupidav ja saab hakkama kaameratega kuni 6,6 naela, mis tähendab, et saate selle kaameraga kasutada isegi DSLR-kaamerat. JOBY GorillaPod on statiiv, mis aitab teil saada keerulisi kaadreid, mida enne pidasite võimatuks.

Osta Amazonist: 47,90 dollarit

5. Gopro iminapp

Kuna GoPro Hero on tegevuskaamera, kasutate seda paljude tegevusterohkete kaadrite tegemiseks. Kuna te ei saa pedaalides, sõites, surfates ega muul ajal oma käega oma GoPro kangelast kinni hoida, vajate mõnda tüüpi kinnitustarvikut, mis hoiab teie GoPro kangelast paigal. Üks parimatest lisatarvikutest, mida oma GoPro Hero jaoks saate osta, on GoPro iminapad, mis võimaldavad ühendada oma GoPro autode, paatide, mootorrataste ja muuga . Imemistopsid on testitud, et hoida oma asendit kiirusel üle 150 + mph, nii et kui kiiresti te ka ei läheks, võite olla kindel, et teie GoPro Hero ja kogu teie filmimaterjal on ohutu.

Osta Amazonist: 39 dollarit

6. Kinnitage rakmed Hapursi õlarihm

Kuigi me tegeleme lisavarustuse paigaldamise teemaga, peaksite veel mõned kontrollima. Kuigi iminapad on suurepärased, kui soovite oma GoPro kangelast kasutada autoga sõites või jalgrattaga sõites, on see seda väärt, kui tegelete seiklusspordiga, näiteks paragliding ja surfamine. Sellisel juhul Teil on vaja õlarihma, mis võimaldab teil GoPro kangelase oma õlale kinnitada . Vöö on valmistatud elastsest nailonist ja polükarbonaadist pandlast, mis pole mitte ainult mugav kanda, vaid ka piisavalt tugev, et teie GoPro kangelast paigal hoida. Bänd on ka elastne ja reguleeritav, mis tähendab, et saate seda kanda, olenemata keha suurusest.

Osta Amazonist: 8,99 dollarit

7. GoPro kiivri kinnitus eest ja kĂĽljelt

Paljud inimesed eelistavad oma GoPro kaamera paigaldada kiivrile, mitte õlale, kuna kiivrile kinnitatud GoPro salvestab pildi silma vaatevinklist. Kui olete üks nendest inimestest, on see GoPro eesmine ja külgmine kiivrikinnitus GoPro Hero jaoks suurepärane aksessuaar. Sellel kinnitusel on pööratav kinnitus, mis võimaldab kaamera paigaldamise ajal hõlpsasti reguleerida, pöörata ja sihtida . See kinnitus ühildub ka kõigi GoPro kaameratega, nii et saate seda kasutada oma uue GoPro Hero või mõne muu juba olemasoleva GoPro kaameraga.

Osta Amazonist: 29 dollarit

8. GoPro manipulaator

Muidugi ei meeldi meile kõigile seiklussport ja mõned tahavad lihtsalt sõpradega ujuda või lihtsalt naabruskonnas ringi liikuda. Sellisel juhul tuleb GoPro manipulaator väga kasuks, kuna see on lisavarustus, mis võimaldab meil GoPro kaameraid paigaldada ja neid hõlpsasti ühe käega manipuleerida. Manipulaatoril on ka kirjutamiskäepide, mis takistab teie GoPro kangelast teie käest kogemata kukkumast . Üks käitleja parimatest omadustest on see, et see hõljub vees, nii et võite olla kindel, et ei kaota GoPro ujumise ajal isegi siis, kui lasete lahti.

Osta Amazonist: 28,75 dollarit

9. LASE Dome’i veealune läätsekate

Kas olete kunagi soovinud teha lahedat veealust fotot, mis jäädvustaks pool veealust ja pool ülal olevat pilti? Noh, need fotod on võimalikud kolmandate osapoolte tarvikute abil ja SHOOT veekatte kuppel on üks lisavarustusest, mis neid fotosid võimaldab. Pärast objektiivi korgi kupli ühendamist GoPro kangelasega see hoiab veeliini kaamera objektiivist eemal, muutes selle 50/50 võtte võimalikuks . Vähe sellest, kuppel vähendab ka objektiivi pimestamist ja suurendab kaamera veealuseid fotosid. Kui soovite GoPro kangelasega lahedaid trikke välja tõmmata, vaadake seda.

Osta Amazonist: 59,99 dollarit

10. Professionaalne Ultra SanDisk 64GB GoPro Hero jaoks

Pole kahtlust, et saate GoPro kangelasega suurepäraseid pilte teha, kuid enne, kui selle kasutamisele üldse mõtlema hakkate, peate investeerima hea mälukaart, mis suudab mitte ainult pilte salvestada, vaid ka piisavalt kiiresti, et saaksite neid salvestisi kiiresti alla laadida . GoPro Hero kasutab microSD-kaardi pesa ja alati, kui pean soovitama head microSD-kaarti, soovitan alati SanDiski tehtud. SanDisk on ladustamise osas väga oluline kaubamärk ja ma olen nende toodet kasutanud, sest ma isegi ei mäleta, millal. Mul pole kunagi olnud probleeme SanDisk-mälukaardiga ja mul pole nende toote soovitamisel mingit meelt, nii et ostke üks.

Osta Amazonist: 29,99 dollarit

11. GoPro superĂĽlikond

Nagu teisedki GoPro kaamerad, on GoPro Hero väga vastupidav, kuid siiski purunematu. Seetõttu soovitan alati, kui keegi ostab GoPro kaamera, ka Super GoPro. Superülikond kaitseb GoPro kangelast mitte ainult ekstreemsete välistingimuste ajal, vaid suurendab kaamera veekindlust. Karbist väljas on GoPro Hero veekindel kuni 10 meetrit (33 jalga) . Super ülikonnaga suudab GoPro Hero vastu pidada uskumatult 60 meetrit (196 jalga). Isegi kui te ei pahanda suurenenud läbilaskmatust, peaksite GoPro Hero lisakaitse tagamiseks ostma superülikonna.

Osta Amazonist: 49 dollarit

12. GoPro objektiivi kate ning objektiivi ja ekraanikaitse

Kui soovite oma GoPro kangelase kaitsmiseks odavamat võimalust, vaadake neid Hapursi objektiive, läätsesid ja ekraanikaitseid. Kuigi see ei paku teie GoPro kangelasele üldist kaitset nagu super ülikond, see kaitseb kõige habrasemaid osi, nimelt objektiivi ja ekraani . Pakendis on objektiivi ja ekraani kaitsekate ning objektiivi kate. Kuna see maksab vaid 8,59 dollarit, pole see lisaseade iga GoPro kangelase omaniku jaoks mõtet.

Osta Amazonist: 8,59 dollarit

13. Lifelimiti aksessuaarikomplekt GoPro Hero algajatele

GoPro Hero Lifelimiti lisaseadmete stardikomplekt on üks odavamaid ja paremaid tarvikuid, mida saate osta. Selles komplektis on rihm, peapael, jalgrattaklamber, varda käepide, vardakäepide, kott ja palju muud . Enamik GoPro Hero lisavarustust on väga kallid ja kui te ei saa pärast uue GoPro Hero jaoks raha kulutamist tarvikutele varandust kulutada, sobib see stardikomplekt teile ideaalselt.

Osta Amazonist: 15,99 dollarit

14. GoPro AAMIC-001 3,5 mm mikrofoni adapter

Kuigi GoPro Hero suudab filmida päris lahedaid videoid, ei saa sama öelda selle helikvaliteedi kohta. Kui soovite oma GoPro Hero abil täiuslikult heli salvestada, peate kasutama välist mikrofoni ja see lisaseade aitab teil välise mikrofoni GoPro Hero’iga ĂĽhendada. Põhimõtteliselt on see 3,5 mm USB-C peakomplekti adapter, mis võimaldab teil ĂĽhendada välise mikrofoni GoPro kangelase jaoks. Kuigi see pole ideaalne välise mikrofoni ĂĽhendamiseks GoPro kangelasega seiklusspordi salvestamisel, on see eriti kasulik, kui salvestate vestlusi.

Osta Amazonist: 49 dollarit

15. GoPro leidja

Kui olete ostnud kõik oma lemmik GoPro Hero tarvikud, vajate nende kaasaskandmiseks head seljakotti. Seal tuleb sisse GoPro püüdja . GoPro Seeker on GoPro loodud kott konkreetsete GoPro kaamerate ja tarvikute kandmiseks . Sellel kotil on sisseehitatud sahtel, kuhu mahub kuni viis GoPro kaamerat, mitu patareid, microSD-kaart ja muud lisaseadmed, näiteks kinnitused, rihmad ja palju muud. Sellel kotil on ka integreeritud rind ja õlad, mis võimaldavad teil GoPro kangelast seljakotti kandes hõlpsasti kinnitada. See seljakott on veidi kallis, kuid see on ainulaadne investeering ja teenib teid ka tulevikus, isegi kui täiendate oma GoPro kaamerat.

Osta Amazonist: 169 dollarit

Võtke parimatest GoPro Hero lisaseadmetest maksimumi

See lõpetab nimekirja parimatest GoPro Hero lisaseadmetest, mida saate osta, et mitte ainult kaitsta oma GoPro Hero, vaid ka suurendada selle kasutatavust. Andke meile teada, mis on teie lemmik GoPro Hero lisaseade, kirjutades allpool olevasse kommentaaride jaotisesse. Kui on olemas GoPro Hero lisaseade, mida soovite nimekirjas näha, kuid mida pole, jagage oma nime ka meiega.