contadores estadisticas Saltar al contenido

15 parimat rakendust Chromecasti maksimeerimiseks

Chromecast on Google'i seade, mis võimaldab teil eemaldada sisu televiisorist Androidi, iPhone'i või arvuti kaudu. Rikkama kogemuse saamiseks on Play poes ja App Store'is mitmeid seadmega ühilduvaid rakendusi.

Selle kasutamiseks on vaja see alla laadida mobiiltelefonilt ja jagada seda seadmega, mis on teleriga HDMI kaudu ühendatud. AppGeek on koostanud kategooriate kaupa nimekirja Chromecasti parimatest rakendustest. Vaata seda!

Filmid ja seriaalid

1. Netflix

Netflixi Chromecast rakendus

Teenuse rakendus voogesitatud video on selline, mis ühildub Google'i seadmetega. Sidumiseks avage lihtsalt programm ja koputage Chromecasti ikooni.

Väärib märkimist, et sadade saadaolevate filmide ja seriaalide vaatamiseks peate olema tellija. Kui te ikkagi ei soovi seda proovida, saate seda teenust 30 päeva jooksul tasuta proovida.

Netflixi andmetel voogesitab Chromecast sisu 1080p (HD) ja Chromecast Ultra 4K-s. Ainult nõutakse, et esimeses oleks Interneti-ühendus saadaval vähemalt 5 megabitti sekundis. Teine nõuab ühendust 25 megabiti sekundis.

Laadige alla: Android / iOS

2. Amazoni peaministri video

Amazon Prime Video kromeccasti rakendus

Amazoni videoteenuse rakendus ühildub ka Google'i seadmetega. Nagu teisedki rakendused, vajutage teleri sisu kajastamiseks lihtsalt Chromecasti nuppu.

Filmide, seriaalide, show'de ja dokumentaalplatvormide vaatamiseks peate siiski olema tellija. See platvorm võimaldab teil kuu aja jooksul tasuta prooviversiooni teha. Väärtpabereid on võimalik ka soovi korral eraldi osta või rentida.

Laadige alla: Android / iOS

Lisa

Muusika ja heli

3. Spotify:

Spotify Chromecast rakendus

Spotify, mis on üks populaarseimaid muusikarakendusi maailmas, ühildub ka seadmetega. Selle kasutamiseks on vaja paigutada ansambel mängimiseks ja minna ikooni juurde Saadaolevad seadmed, ekraani vasakus alanurgas.

Siis lihtsalt vali Chromecast.

See rakendus võimaldab teil tasuta kuulata lugusid, mis on teie kataloogis saadaval. Kuid selle jaoks segavad heli pidevalt reklaamid, lisaks järgmise loo juurde hüppamise limiit.

Selle piirangu eemaldamiseks peavad kasutajad liituma ühe tasulise paketiga, mis võimaldab ka laule alla laadida, et neid kuulata ka ilma Interneti-ühenduseta.

Laadige alla: Android / iOS

4. Deezer

Rakendus Chromecast Deezer

Deezer töötab sarnaselt Spotifyga, teenusena alates voogesitatud muusika. Selle otse telerist kuulmiseks koputage lihtsalt Chromecasti koonust.

Sellel platvormil on lisaks raadiole ja netisaadetele enam kui 53 miljonit lugu. Nagu tema konkurendid, võimaldab see teil kõike tasuta kuulata, kuid piiratud viisil.

Ilma reklaamideta lugude puhul muutub muusika piiranguteta ja võimalus kuulata võrguühenduseta, lihtsalt tellides tasulise paketi.

Laadige alla: Android / iOS

5. FM-raadio

Rakendus Chromecast Radio FM

See võib praegu raadio kuulamise rakenduse osas tunduda vastuoluline. Kuid on palju inimesi, kes, kui nad ei soovi esitusloendite peale mõelda, kuulavad lihtsalt jaama ja kuulavad, mida nad mängivad.

Rakendus Rdio FM viib Chromecasti kataloogi enam kui 30 000 jaamaga 190 riigist. Lemmikute jaoks klõpsake lihtsalt neid.

Neile, kellele meeldib magada muusikat kuulates, kuid ei soovi andmeid raisata, saate unetaimeri funktsiooni ära kasutada. Luba kindlasti funktsioon ka teleris.

Laadige alla: Android / iOS

Lisa:

Fotod ja videod

6. YouTube

Chromecasti YouTube'i rakendus

Nagu arvata võiks, kuna tegemist on Google'i teenusega, ühildub YouTube'i rakendus ka Chromecastiga. Nutitelefonist seadmesse edastamine on üsna lihtne, seda saab teha ühe nupuvajutusega Valatud.

Kas installimine on juba tehtud? Nii et lihtsalt anna mängida ja nautige oma lemmikvideoid teleris!

Laadige alla: Android / iOS

7. TED

TED Chromecast rakendus

TED-loengud on muutunud kogu maailmas viiruslikeks, käsitledes mitmesuguseid teemasid, alates teadusest ja lõpetades ettevõtlusega. Mõlemal neist on maksimaalselt 18 minutit.

Sirvige rohkem kui 2000 organisatsioonirakenduses saadaolevat konverentsi, mis ühildub ka Chromecastiga. Videodel on subtiitrid enam kui 100 keeles ja neid saab alla laadida (ja ainult heli) vaatamiseks, kui puudub Interneti-ühendus.

Silmapaistvate esinejate hulgas oli paljude hulgas kirjanik Chimamanda Ngozi Adichie, aktivist Malala Yousafzai.

Laadige alla: Android / iOS

Lisa:

Mängud ja teised

8. Just Dance Now

Konsoolil edu saavutanud Just Dance omab Chromecastiga ühilduvat versiooni Just Dance Now. Mängimiseks peate kasutama oma nutitelefoni kontrollerina ja omama Internetiga ühendatud ekraani (mida Google teeb).

Mängutoimetaja Ubisofti sõnul on saadaval üle 400 koreograafia. Liikumist on võimalik korrata oma sõprade või kümnete inimestega kogu maailmas.

Piiramatu juurdepääsu saamiseks kataloogile peate aga tellima tasulise paketi 24 tunni, 1 kuu, 3 kuu või 1 aasta jooksul.

Laadige alla: Android / iOS

9. Vihased linnud lähevad

Rakendus Angry Birds Go Chromecast

Jah, tänu integreerimisele Google'i seadmetega on võimalik Angry Birds Go sigade ja sigadega võidusõitu otse telerist mängida. Teie ülesandeks on vastaste edestamine, auto parendamine ja Sigasaare suveräänsuse juht.

Mängige masina või oma sõpradega reaalajas re?iimis multiplayer asukoht. Andke endast parim ja võidage esimene koht1

Laadige alla: Android / iOS

10. tõmblema

Chromecasti rakendus

Twitch on videoplatvorm, mis on mõeldud live-mängude ja nendega seotud tegevuste kuvamiseks. Kuid mitte ainult seda. See teenus kuvab ka muud kasutajate endi loodud meelelahutussisu.

Saadaval on ka videosalvestused ja võimalus vestelda lint ja teised inimesed, keda huvitab sama teema.

Rakenduse sisu jagamiseks Chromecastiga vajutage lihtsalt seadme mängija ikooni.

Laadige alla: Android / iOS

Lapsed

11. Turma da Galinha pintadinha

Brasiilia kõige kuulsamal linnul on ka rakendus, mis ühildub Chromecastiga. See tähendab, et Turma da Galinha Pintadinha laule on võimalik televisioonis kajastada ja keskkond meeldivamaks muuta.

Kokku pakub rakendus 12 tasuta klippi (portugali, inglise ja hispaania keeles). Kõigi, samuti episoodide Galinha Mini sarjast vabastamiseks pean olema klient.

Laadige alla: Android / iOS

12. Patati Patat

Patati Patat Chromecast'i rakendus

Nüüd saate tänu Chromecastile naeratada ja mängida Patati Patat'ga otse teleris. Klounide duo rakendusel on 8 tasuta muusikaklippi, 5 portugali keeles ja 3 hispaania keeles.

Lõbustamiseks on ka muid võimalusi, näiteks mõistatusi, maalimänge, interaktiivseid tegevusi ja palju muud.

Laadige alla: Android / iOS

13. Kalakaupmees

Kuldkala

Teie lapsed saavad aidata Peixonauta salaagendil ja tema sõpradel Marina ja Zicol mõistatuste lahendamisel väljaspool harimist. Uuringud käsitlevad selliseid teemasid nagu jätkusuutlikkus ja tervis.

Lisaks sellele, et peate vihjete paljastamiseks ja mõistatuste lahendamiseks järgima liigutuste jada, kannab see rakendus ka multikaid episoode. Ainult 4 neist on tasuta. See mäng sobib lastele kuni 5 aastat.

Laadige alla: Android

Haridus ja õpetamine

14. Udemy

Udemy

Udemy on õppeplatvorm, mis koondab enam kui 100 000 tasuta ja tasulist veebikursust. Hea uudis on see, et saate klasse mugavalt oma teleris vaadata, kajastades rakendust Google'i dongli kaudu.

Erinevates huvivaldkondades on saadaval valikud. Nagu näiteks õppetunnid veebiarenduse ja programmeerimise, isikliku arengu, digitaalse turunduse ja muu kohta.

Laadige alla: Android / iOS

15. Prezi vaataja

Prezi vaataja

Prezi on ideaalne programm neile, kes soovivad luua dünaamilisi ja originaalseid esitlusi, mis jäävad tavalistest slaididest kaugemale. Google'i seadmetega ühilduv Prezi Viewer võimaldab teil platvormil loodud sisu vaadata ja esitada.

Looja sõnul saadakse sama arvuti renderdus. Lisaks on võimalik jagada tööd teistega e-posti ja sotsiaalsete võrgustike kaudu.

Laadige alla: Android / iOS

Lisa:

Mis on Chromecast?

Chromecast Google'i seade, mis võimaldab teil luua voogesitatud Androidi ja iPhone'i seadmed teleris sisu vaatamiseks. Selle funktsioonide nautimiseks on vaja HDMI-sisendiga telerit, WiFi-võrku ja ühilduvat nutitelefoni või arvutit.

Seade kuvab sisu eraldusvõimega kuni 1080p kiirusega 60 kaadrit sekundis. Sisu edastamiseks peavad mõlemad seadmed olema ühendatud samasse WiFi-võrku.

Kas sulle meeldib nipp? Vaadake ka 9 rakendust, mis muudavad teie iPhone'i kaugjuhtimispuldiks. Vaadake ka, kuidas oma telefoni ekraani peegeldada arvutis 5 sammuga!