16 enim vaadatud artiklit ajaveebis Diolinux 2016. aastal

Oleme lähenemas veel ühe aasta lõpule ja sellega algab ka minu seanss, et meenutada kõike, mis sel perioodil toimus. Me ei saa öelda, et 2016. aasta oli igas mõttes “kerge” aasta, kuid tõi ka häid asju ja meie jaoks oli Diolinuksi ajaveebist kindlasti eriline.

Siin blogis on kajastatud palju erinevaid teemasid, kuid nagu igal veebisaidil, on ka meil rekordiomanikke. Need kajastavad üsna palju meie publiku maitset ja näitavad meile ka sektoreid, kus saame rohkem pühenduda suurema sisu veelgi üksikasjalikumale esitamisele. Olgem loetletud postitused, mis on sellel saidil kõige populaarsemad, kas sa igatsesid neid?

1 – 7 Olulised toimingud pärast Ubuntu 16.04 LTS installimist

7 asja, mida pärast Ubuntu 16.04 installimist teha

Sel aastal on meil uusim Ubuntu LTS-i versioon, mis toetab kõige enam turbevärskendusi. Paljud inimesed kasutavad ainult Ubuntu LTS-i versiooni ja paljud lugejad on sellele versioonile üle läinud, seega valmistasime samm-sammult ette süsteemi tsükli kasutamiseks koos rakenduse ja kohandamise soovitustega, mida tasub proovida.

2 – Java installimine Ubuntu

Ubuntu Java õpetused

Praegu pole Java tavalistele kasutajatele enam eriti kasulik, kuna oleme värskendanud mitme populaarse panga turvamehhanisme, kes varem kasutasid Java-i oma teenustele juurdepääsu pakkumiseks. Selle modifikatsiooniga lõpetavad paljud “tavalised” kasutajad Java kasutamise, kuid see ei tähenda, et see oleks endiselt kasutu, vastupidi, iga päevaga on rohkem inimesi, kes kasutavad Linuxi, kes kasutavad Ubuntu, programmeerimiseks ja muuks kui Minecrafti mängimiseks, ja seal Java sisestatud. Vana õpetus, kuid siiski toimiv ja asjalik.

3 – vabastage Ubuntu 16.04 LTS ja laadige alla

Ubuntu 16.04 LTS allalaadimine

Kui selle aasta üks kõige enam ligipääsetavaid artikleid oli sammud Ubuntu 16.04 LTSi täielikuks kasutamiseks, on ka selle väljaandmise uudised pälvinud palju tähelepanu. Nagu alati, oleme tipptasemel, et teile võimalikult kiiresti alla laadida allalaadimislingid koos uues versioonis sisalduva kõige asjakohasema teabega, tasub seda meeles pidada.

4 – parim Linuxi distributsioon nõrkade arvutite jaoks

Vana ja nõrk Linuxiga arvuti

See on tegelikult väga edukas 2015. aasta artikkel sel aastal. Paljudel inimestel on eesmärk mitte raisata riistvara ja muuta ka vanemad arvutid kasutatavaks. See on õnnetu postitus neile, kellel on kodus “väikseid dinosauruseid”.

5 – kujundusega töötamiseks paki ĂĽle 4 tuhande fondi

Allalaetav fondipakk

Mitte, et ma oleksin suurepärane disainer, kuid blogi bännerite, YouTube’i kanalite ja muude väikeste projektidega töötamiseks on vaja mõnda alternatiivset allikat. Hea disainer ĂĽtleb teile, et fonte tuleb valida käsitsi ja neid tuleb sageli nullist luua, kuid tõsi on see, et mitte kõik kujutava kunsti tootjad pole nii professionaalsed ega soovi olla. Mõeldes sellele tohutule massile, otsustasin ĂĽhendada paljud aja jooksul kasutatud fondid, lihtsalt alla laadida ja kasutada. Ja ka vana postitus, kuid sel aastal sai seda palju vaadata.

6 – Stremio – vaadake Neflixi, PopCorni aega, YouTube’i ja muid teenuseid ĂĽhes kohas

Stremio

See rakendus muutub blogilugejate seas palavikuks. Stremio on tulnud selle lemmiksarja vaatamisel paljudele inimestele appi ja siin meie seas on see ĂĽks minu “must have” äppidest. Pange tähele, kui te pole seda proovinud.

7 – 5 parim viirusetõrje Linuxile

Parim viirusetõrje Linuxile

Jah, ma tean. Vähemalt uudishimulik on inimeste huvi Linuxi viirusetõrje vastu. Kuid oleme loonud loendi, kus on mitu võimalust, mis võivad huvilisi tunda. Selle teema puhul on huvitav see, et tõstatati vana dilemma “Linux pĂĽĂĽab viiruseid või mitte” ja nagu alati tõin välja lugege seda artiklit, kus ma selgitan seda Linuxi ja viiruse probleemi paremini, mis on ĂĽks postitus, mille ĂĽle olen uhke.

8. Kuidas installida Microsoft Office 2010 Ubuntu PlayOnLinuxi abil

Hiljuti LibreOffice avaldas mitu värskendust mis jätab kasutajad väga rahule, kuna liides on lõpuks MS Office’ile veidi lähemal, mis on alati hea ka ĂĽhest sĂĽsteemist teise liikuvatele inimestele, lisaks WPS Office, millel on MS Office’i klooniliides ka see sai lõpuks ruumi. Sellegipoolest eelistavad või vajavad paljud inimesed endiselt Microsoft Office’i ja vajadus selle installimiseks on ainuĂĽksi sel aastal viinud sellele artiklile juurde rohkem kui 40 tuhat inimest.

Microsoft Office Ubuntu

Praegu saab Wine 2.0 käitada ka Office 2013-d, kuid paljud inimesed kasutavad siiski Office 2010-d.

9 – Kuidas jäljendada Androidi Linuxis Genymotioniga

Vaatan vahel statistikat ja püüan ette kujutada, mis konkreetse löögi põhjustas. Sellega seoses, peale selle, et see pakub huvi tavalistele kasutajatele, kes soovivad Androidiga arvutis mängida, kuid ei taha minna ekstreemsesse jooksu OS Remix või arendajatele, kes peavad enne Google Playle saatmist oma rakendust testima, sobib Genymotion nagu kinnas.

Kuidas installida Ubuntu Androidi emulaator

Aga ausalt, ma arvan, et Genymotioni populaarsus tuleneb nn “ärist” PokémonGO. Niantic-mängud viisid paljudeni emulaatorite allalaadimise seaduslikuks mängimiseks või häkkide kasutamiseks. Selle asja populaarsuse peegeldus, eks?

10 – Kuidas GRUB-i taastada 3 käsuga

Kuidas GRUB-i parandada

See on kahekordne alglaadimise efekt, mille inimesed on Linuxis uued. Sellised artiklid, mis on tabamuse jaoks asjakohased, ĂĽtlevad mulle, et ĂĽha rohkem inimesi katsetab oma arvutis pingviinisĂĽsteeme … ja satub kahjuks probleemidesse … kuid see on meie eesmärk siin aidata teil asjad korda saada, eks?

11 – Kuidas installida Android Studio Ubuntu

Android Studio

Paljud arendajad kasutavad Ubuntu Androidi jaoks rakenduste loomiseks ja Android Studio on robotisüsteemide rakenduste loomisel praktiliselt oluline osa. Ubuntu puhul teevad arendaja elu palju lihtsamaks vähem populaarsed tööriistad Ubuntu Make, mis on arendajatele mõeldud spetsiaalne hoidla / utiliit, et installida arendamiseks vajalikud tööriistad mitmes keeles ja erinevatel eesmärkidel.

12 – kategooria “Ubuntu”

Naljakas, kui nimekirjas on midagi sellist. Kuigi peaaegu kõik enim juurdepääsetavad lehed on saidil lühikesed artiklid, on kategooria „Ubuntu” kõverast punktist väljas. Põhimõtteliselt aitab see korraldada Canonicali operatsioonisüsteemiga seotud veebisaidi sisu ja selle kaudu saabub veebisaidile palju inimesi.

Ubuntu Linux Diolinux

Tegelikult, kui otsite Google’ist anonĂĽĂĽmselt sõna “Ubuntu”, on ĂĽks esimesi tulemusi see kategooria, mis näitab, kui asjakohane on ajaveeb teema jaoks. Tunnen selle ĂĽle uhkust. Linuxi maailm on nii lai ja tohutu, et see tähendab sageli, et miski, millel pole fookust, näib olevat pärast ajaveebile keskendumist ennast ära tasunud ja muutnud meid asjakohaseks mitme miljoni kasutaja jaoks. Nagu öeldakse: „Parem Väga hästi pigem olla midagi kui olla väga kena kõik. “Ăśtle, et proovime. lol

13 – Kuidas installida uusimad Nvidia draiverid Ubuntu

Nvidia draiverite installimine Ubuntu

See on väga kasulik artikkel, eriti kuna see on peaaegu “surematu”. See töötab peaaegu igas sĂĽsteemi hiljutises versioonis ja töötab tõenäoliselt ka järgmise versiooniga, vähemalt seni, kuni X on peamine graafikaserver. See töötab ka tuletatud distrode puhul, nagu näiteks Linux Mint, kallis.

See artikkel näitab teile ka üksikasju, mis on paljude inimeste jaoks hämmastav, see on draiveri versiooninumber, mis paneb paljusid uskuma, et suurim arv on alati parim draiver, mis ei pruugi olla tõsi. Parema mõistmise nimel tasub kontrollida, vihje ise kehtib mis tahes jaotuse kohta.

14- Tehke oma Internet kiiremaks, valides parima DNS-serveri

Internet .... mu tĂĽtar lendab!

See on näpunäide, mida kasutan ka täna. Postituses näitan rakendust silt, DNS-serveri võrdlusuuring. Usun, et kui kasutate mingil põhjusel liiga kauget või aeglast DNS-i, töötab teie internet halvasti, siis võib teie jaoks parima DNS-i panemine märkimisväärselt muuta.

15 – kuidas ĂĽhtsuse riba alla viia

Ăśhtsuse riba ekraani allosas

Võrrelge Unity kohandusi KDE-ga ja näete, et see on tõeline “vagun”! Kuid tootlikkuse ja ruumi kasutamise jaoks tööpiirkonnas on see ikkagi “tapja”. Sel aastal võidab selle valiku väga lihtsal viisil igaĂĽks, kes soovib Unity riba ekraani lõppu viia. Kõige naljakam on see, et ma tahtsin seda funktsiooni väga, kuid nĂĽĂĽd kasutan seda vanast kĂĽljest. Harjumusi on väga raske murda.

16 – 7 parimat muusikapleierit Linuxile

Väike loetelu, mis kõigile meeldib. Eriti Linuxi jaoks on palju lahedaid mängijaid, ma kasutan seda praegu, kui kirjutan loendisse selle artikli number 7, et kuulata “The Ramones is Inspiring”. ?

Parim muusikapleier Linuxile

See on teine ​​nimekirjas ilmunud Top 7, mis viitab sellele, et nimekiri on huvitav, võib-olla teen järgmisel aastal rohkem, tundub, et teile meeldib! ?

Ja palju muud

Nende andmete kaevandamiseks kasutan siin Google Analyticsi, igal postitusel on mitu kümmet tuhat klikki ja loomulikult on välja jäetud palju huvitavat, lõppude lõpuks on sellel ajaveebil sel aastal üle 750 artikli, ausalt öeldes ei usu ka meid seda kõike tootis 2016. aastal.

Need teist, kes seda artiklit lugesid, on osa rühmast, mis tõi 2016. aastal ajaveebi ligi 38 miljonit hitti, nii et mu sõber, sa pole üksi ega üksi! Maitsed on meil kõigil ühesugused ja aitame üksteisel seda rasket, kuid sama nauditavat tööd arendada.

Suurepärane aasta lõpp teile ja 2017. aastal on PALJU ROHKEM! ?