16 kontseptsioon MacBook Pro kontseptsioon sisaldab 6 USB-C porti ja ĂĽmarama disaini

Kella ajastus ei peatu, kuid see tähendab ka seda, et läheneme võimalikule stardile lähemale (või mitte) 16-tolline MacBook Pro; lõppude lõpuks “kinnitavad” mõned kuulujutud, et Apple’i järgmise tipptasemel sĂĽlearvuti võiks välja kuulutada selle kuu lõpus.

Probleem on selles, et viimase lekke tõttu näib, et see säilitaks praeguse mudeliga sama kujunduse – suurimad muudatused on tingitud vähemate servadega ekraanist ja käärimehhanismiga klaviatuuri tagumisest osast.

Kuid unistamine ei maksa midagi; ja selleks, et veelgi parandada inimeste kujutlusvõimet (ja värinaid), pakub 16-tollise MacBook Pro uus kontseptsioon rohkem ülevaadet selle masina disaini välimusest.

Selle sülearvuti kontseptsioonis väljendatud võimalike omaduste hulgas torkab silma kaks: esimene on ilmselgelt 16-tolline ekraan ja see, kuidas šassii mahutab suurema ekraani, mille suurus on peaaegu sama, mis 15-tollisel MacBook Pro-l (alates vähendamisest raam vaade). Teine on kuue (-) USB-C pordi lisamine, kaks praegusest mudelist rohkem, neist kolm on Thunderbolt 3.

MacBook Pro 16 kontseptsioon

Ikka nii, nagu on ette nähtud ja illustreeritud aastal alla andmaKa MacBook Pro 16 raam oleks pisut erinev praegusel mudelil nähtavast, kergelt kumerate servade ja vähem ruutudega kui põhimõtteliselt kõigil MacBooki mudelitel (arvestades valget MacBooki vormingut).

MacBook Pro 16 kontseptsioon

Nagu rõhutas 9 kuni 5 Mac, pole kõik selle kontseptsiooni kohta täiuslik. Selles mõttes on mõned kasutajad pärast puuteriba kasutuselevõttu nõudnud füüsilist hädaolukorra nuppu juhuks, kui väike puutetundlik riba tekitab probleeme; lisaks sellele on ka juhtpaneeli oluliselt täiustatud alla andma, põhjustades teatud veidrusi.

Nii või teisiti näitab ainult aeg, kuidas (või pigem siis, kui) 16-tolline MacBook Pro välja kuulutatakse. Sellest hoolimata, mida soovite masinas näha kohe, kui seda pole kontseptsioonile lisatud? Merihein allpool toodud kommentaarides! ?