contador gratis Saltar al contenido

18 rakendust ja veebisaiti oma ettevõtte logode loomiseks

18 rakendust ja veebisaiti oma ettevõtte logode loomiseks

Ettevõtte jaoks isikupärastatud logo omamine on brändi ja visuaalse identiteedi loomise alustamiseks väga oluline. Hea on see, et on palju rakendusi ja veebisaite, mis pakuvad teile oma logo loomiseks mitmeid tööriistu.

Enamikku neist valikutest on lihtne kasutada, need pakuvad funktsioone, mis on väga loovad ja mida saab tasuta kasutada. Kui olete uudishimulik ja soovite teada oma ettevõtte logode loomiseks parimaid rakendusi ja veebisaite, vaadake lihtsalt meie allolevat loendit!

1. Wix

tee wixi logo

Oma nimekirja alustamiseks on meil Wix. See sait on kuulus kõigi jaoks, kellel on kunagi olnud vaja luua oma veebisait, kas siis oma ettevõtte, poe või isegi professionaalse portfelli jaoks.

Mis on lahe, et nad pakuvad tööriistu ka neile, kes peavad logo looma. D, et luua logo nullist, valige kujundus, font, ikoon, mida soovite kasutada jne. Lisateavet leiate veebisaidilt.

2. LogoMr

LogoMakr on hea valik, mida kaaluda. Rakenduse ja selle tööriistade abil saate luua oma ettevõtte logo nullist, isegi kui teil pole disainerina kogemusi.

Selle abil saate otsida ja kasutada erinevaid mudeleid, ikoone ja fonte, et saada väga isiklik logo. Saate lisada ka pilte või muid elemente, mille olete eelnevalt valmistanud.

Hea uudis on see, et enamikku teie tööriistadest saab kasutada tasuta. Lisateavet saate kontrollida lingi kaudu.

3. Kujundus

Designmantic võimaldab teil sisestada ettevõtte nime ja valida sobiva kategooria, et pakkuda kõige sobivamat logo malli.

Pärast malli valimist saate endiselt kõike muuta ja vajadusel lisada veel elemente. Lisateavet saate kontrollida lingile minnes.

4. Vaata

Nimi võib olla pisut naljakas, kuid Looka on väga hea valik. Selle peamine eelis on tehisintellekti kasutamine, et arvestada logo loomisega kasutajate eelistustega.

Sel viisil saate väga ainulaadseid tulemusi, mida saate igal ajal kohandada. Proovimist väärt. Lisateabe saamiseks klõpsake lingil.

5. Kauplus

luua shopify logo

Shopify on meie loendis üks populaarsemaid võimalusi. Sellel on palju erinevaid funktsioone, sealhulgas veebipood, kuid täna keskendume konkreetselt võimalusele luua koos sellega teie ettevõtte logo.

Teil on näidetena palju malle, kuid võite teha ka midagi, mis on täielikult isikupärastatud. Muidugi, kuna see on populaarsem ja valikuid täis, on sellel palju tasulisi pakette.

Kuid võite kasutada mõnda tasuta funktsiooni, mis on suurepärane, kui soovite seda testida ja teada saada, kas see on väärt tellimist. Lisateavet näete ametlikul lehel.

6. Miljardid kujundused

Zillioni kujundus on meie järgmine soovitus. Nagu Shopify, on ka sellel palju teenuseid, koos võimalusega teha neist ka oma logo.

Eeliseks on see, et logode valmistamise tööriista on väga lihtne kasutada. Lisaks on paljud mudelid valmis, kui teil pole antud valdkonnas palju kogemusi.

Kuid kõike saab kohandada, sealhulgas värve, koonuseid, fonte jne. Kui olete uudishimulik, näete lingi kaudu rohkem.

7. Mäe kujundamine

Disainimägi on veel üks sait, mis on tuntud mitmesuguste veebiteenuste pakkumise poolest. Logode koostajad on ühed populaarsemad. Nagu teisedki meie loendis, pakub see sadu ikoone, vorminguid, malle ja muid elemente, mida saate kasutada oma logo loomiseks.

Kuna see pakub ka tööriistu Twitteri ja Facebooki kaante tegemiseks, saate seda tüüpi piltide puhul kasutada isegi oma logo. Täpsemaks kontrollimiseks külastage lehte.

8. Tasuta logo kujundus

Tasuta logo kujundamine on veel üks hea valik neile, kes otsivad hõlpsasti õpitavaid tööriistu kasutamiseks. See on teistest veelgi intuitiivsem, kuna võimaldab teil valida oma ettevõtte kategooria, et pakkuda sobivamat mudelit.

Muidugi, valides mudeli, mis on valmis või mitte, on teil alati võimalus muuta kõike, mida soovite. Lisateavet saate kontrollida lingile minnes.

9. Graafilised vedrud

Graphic Springs on väga sarnane teiste meie loendis pakutavate võimalustega, kuna pakub ka erinevaid mudeleid, sõltuvalt projekti tüübist või ettevõttest, kuhu logo luuakse.

Saate sisestada fraase, üles laadida pilte ja valida mitme üksuse hulgast. Seejärel kohandage kõik vastavalt oma soovidele. Täpsemaks kontrollimiseks klõpsake lingil klõpsates.

10. Lõuend

lõuend teeb kujundusi

Canva on veel üks populaarne sait neile, kes otsivad konkreetseid disainiteenuseid. Üldiselt saate seda kasutada logode, visiitkaartide, kaante ja piltide loomiseks sotsiaalsete võrgustike jaoks ja palju muud.

Sellel on palju valmis malle, kuid see pakub ka ressursse, et saaksite oma logo nullist luua. Logode allalaadimisel, kui need on valmis, on ka palju vorminguvõimalusi, mis hõlbustab muude tarkvara võimalike muudatuste tegemist. Lisateavet saate kontrollida lingi kaudu.

11. Tasuta logo teenus

Tasuta logo teenusel on ka tuhandeid erinevaid malle, mida saate soovi korral kasutada ja isegi pilvesalvestusse salvestada.

Mis on lahe, on see, et saate valida paljude ikoonide, märkide, tekstifontide, värvide ja muu hulgast. Kui kõik elemendid on käepärast valitud, kohandage oma logo. Täpsemaks kontrollimiseks külastage veebisaiti.

12. UCraft

UCraft pakub veelgi rohkem mudeleid ja ikoone, mida saate kasutada oma logo kohandamiseks ja muutmiseks väga lihtsaks ja tasuta.

Sellel saidil on mitu tööriista, mida on isegi väga lihtne kasutada neile, kellel pole selle teemaga palju kogemusi. Parim on see, et saate valmis pilte lahutada kõrge eraldusvõimega ilma midagi maksmata. Lisateavet saate kontrollida lingi kaudu.

13. Logo tüübi valmistaja

Tüübilooja logol on teie kasutamiseks rohkem kui tuhat erinevat mudelit, 600 tuhat vektorvormingut ja 200 fonttüüpi, kuna eelistate teha logo.

Mõned mudelid on tasuta, kuid tasulise paketi valimisel on teil rohkem valikuid. Üks eeliseid on see, et isegi kui te millegi eest ei maksa, saate lõpliku pildi siiski kõrge eraldusvõimega alla laadida. Täpsemaks kontrollimiseks klõpsake lingil klõpsates.

14. Logo tegija

Logo tegija on palju vanem kui enamus selle loendi saite: miljonid inimesed kasutavad seda logo valmistamiseks aastaid.

Saate valida 10 000 saadaoleva ikooni hulgast ja kohandada neid oma logo ainulaadseks muutmiseks. Parim on see, et suurem osa pakutavatest funktsioonidest on täiesti tasuta ja neid kõiki saate lehte külastades kontrollida.

15. Logaster

logaster

Logaster võib olla isegi lihtsam sait kui teised, kuid see sobib suurepäraselt neile, kellel on vaja kiiresti logo luua ja hõlpsasti õpitavate tööriistadega.

See on täiesti tasuta, kuid kõrge eraldusvõimega piltide allalaadimine maksab väikest tasu. Lisateavet saate kontrollida lingi kaudu.

16. SquareSpace

SquareSpace pakub veebiettevõtetele mitut tüüpi teenuseid, sealhulgas tööriistu neile, kes soovivad luua oma veebisaite. Üks laialdasemalt kasutatavaid ressursse on aga logo loomine.

Oma logo loomiseks võite kasutada mitut malli, ikooni ja muid elemente ning lisatasupaketi ostmisel saate lõpliku pildi kõrgema eraldusvõimega alla laadida. Veebisaiti saate kontrollida lingil klõpsates.

17. Ikooni kujundus

Ikoonikujundus on veel üks väga atraktiivne valik ettevõtte logo loomiseks. Sellel on palju võimsaid tööriistu koos enam kui tuhande mudeliga, mida saate referentsina kasutada.

Samuti on palju fonte, ikoone, värve ja muid võimalusi, mida saate kasutada täiusliku logo loomiseks. Kindlasti hea alternatiiv kaalumiseks. Lisateavet saate kontrollida lingi kaudu.

18. Online-logo tegija

Online Logo Maker ei erine palju teistest selles loendis pakutavatest veebisaitidest, kuid lõpuks on see palju kiirem ja hõlpsamini kasutatav kui enamik.

Võite valida eelmääratud mallide vahel või soovi korral oma pilte üles laadida. Kasutage logo kohandamiseks vastavalt vajadusele lihtsalt saadaolevaid tööriistu. Lisateavet saate kontrollida lingile minnes.

Kas tegite logo edukalt?

Kas kasutate logo loomiseks meie peamisi soovitusi? Ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida arvate nendest võimalustest ja kui loendis on ka muid saite ja rakendusi, mida soovite näha.